Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• to co Juventus odpierdala w tym sezonie to sa jakies kurva kpiny...

Moggi wróć, i chwyc na ryj to cale towarzystwo liżace sie po siurkach
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie koksują się EPO, nie przekupili sędziów i cienko przędą
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Jakie podstawy? To, ze Lucas wpadl na obronce? No kurna, takie karne to sie chyba tylko w Polsce dyktuje.
        Podstawy do karnego byly... zawodnik Lille nie trafil w pilke a Lucas celowo przewrocil sie o wystawiona noge obroncy.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• No to gitara Inter z CSKA . Oby tylko sie nie zesrali, a w półfinale pewnie Barcelona.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Manchester prawdopodobnie po raz 3 z rzędu będzie w finale, bo drabinkę dostali wymarzoną, ogólnie wiele wskazuje na to, że w finale obejrzymy te same drużyny co rok temu, mam nadzieje, że tym razem polsat nie nawali i pokaże Barce z Arsenalem a nie Inter z CSKA albo pojedynek francuski.
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Też mam nadzieję, że Polsat pokaże Arsenal-Barcelona. Mecz zapowiada się ciekawie tylko szkoda, że tak wcześnie te dwie ekipy się spotkały.

Komentarz

• niby szkoda mi Arsenalu, ale jak mają odpadać to z wysokiego C przynajmniej, ewentualna przegrana z murowanym faworytem może pozwoli im zgarnąć mistrza kraju
                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• No to zapowiada nam sie rewanż w finale za poprzedni sezon. Daj Panie Boże zeby byl inny triumfator.
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• finał bedzie CSKA - Bordeaux
                    OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez Perła Zobacz posta
                      Też mam nadzieję, że Polsat pokaże Arsenal-Barcelona. Mecz zapowiada się ciekawie tylko szkoda, że tak wcześnie te dwie ekipy się spotkały.
                      Wcześnie? Wcześnie to się spotkała Chelsea z Interem czy Manchester z Milanem. Arsenal dostaje w tym sezonie w Lidze Mistrzów praktycznie samych kelnerów, może jeszcze powinien dostać w 1/4 CSKA a w półfinale zwycięzcę pary francuskiej? Ten dwumecz pokaże ich prawdziwą siłę, bardzo im kibicuję choć nie bardzo się łudzę...

Komentarz

• Ja bym widział te dwie drużyny w półfinale, albo w finale i dlatego napisałem, że wcześnie.

Komentarz

• Dla zainteresowanych posiadaczy Cyfry+

Bayern - Man Utd ... kanał 338 (komentarz zapowiada się ciekawie )

Kanał 207 zakodowali.

EDIT:

Wszystko pokodowali. NIE MA TAKIEGO OGLĄDANIA !
                          Ostatnio edytowany przez Kamilsts; 578.
                          ! ZS & L !

Komentarz

• Bayern już w plecy

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• No jak narazie w Monachium całkiem niezły mecz... w potyczce francusko-francuskiej do przerwy lepszy o bramkę Lyon

Edit: O ile po 1 połowie, pisałem o całkiem niezłym meczu w Monachium, tak po końcowym gwizdku można spokojnie przyznać że bylo to świetne widowisko... aż do samego końca i 93 minuty w której Olić daje zwycięstwo Bayernowi...
                              Ostatnio edytowany przez Bootleg; 7875.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Nie mogę się doczekać skrótów

Komentarz

Pracuję...
                                X