Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    PS. Slyboots mnie ubiegł, ale posta nie skasuję, bo piję głównie do nie czytania tematu
    Temat czytam i dobrze znałem powód dlaczego tego nie zrobili, co nie zmienia faktu, że najciekawszego meczu kolejki nie pokazali

Kiedyś to były czasy...dwa mecze LM w tygodniu.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
      Tylko,że te "krocie" o których piszesz zwracają się właśnie dlatego,że ludzie oglądają Barcę.

Co z tego,że może Bordeaux-Olympiakos był może ciekawszy jak obejrzałoby go 20% tego co Barcę.Marketing.
      Nie wiem jak inni, ale ja np. po parunastu minutach oglądania spotkania Barcy odszedłem od TV i meczyk sobie leciał w tle, a ja robiłem coś innego. W pozostałych trzech meczach wynik nie był rozstrzygnięty do końca i ciężko byłoby odejść od ekranu, kiedy nie wiadomo kto tak naprawdę przejdzie dalej. Zresztą Bordeaux, Sevilla, Olimpiakos czy CSKA - dla tych drużyn te mecze to była życiowa szansa, wiadome było że dadzą z siebie wszystko bo każdy z tych zespołów drugi raz tak łatwego przeciwnika w tej fazie może już nie trafić przez najbliższe 10 lat.
      Zresztą po prostu chodzi o to, że wszystkie w/w pary + para Inter vs Chelsea były szalenie wyrównane, natomiast między Barcą a VFB jest co najmniej klasa różnicy.
      Ostatnio edytowany przez Majkisek; 14829.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
        Nie wiem jak inni, ale ja np. po parunastu minutach oglądania spotkania Barcy odszedłem od TV

Ja akurat Barcelonę oglądam od pierwszej do ostatniej minuty

Ale jak komuś nie jest bliska,to rozumiem,że nie musi się jarać meczem z Vfb.
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Niezłe mecze się są w Lidze Europejskiej, a tu cisza.
          19:00 '79 Bremen 3 - 4 Valencia
          19:00 '78 Fulham 3 - 1 Juventus (czerwona kartka)
          19:00 '76 Marseille 1 - 1 Benfica
          19:00 '78 St. Liege 1 - 0 Panathinaikos

niestety, osobiście skazany jestem tylko na TV4, ale może Obraniak z ekipą trochę pograją w piłkę przy obecnym Liverpoolu.

Edyta: Juve już cztery bramy w plecy
          Ostatnio edytowany przez pzk; 10692.

Komentarz

• W Bremie już 4-4
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
              W Bremie już 4-4
              no dobry meczyk

Komentarz

• W Londynie za to 4-1, a w Marsylii 1-2 dla Befnici!Oj dzieje się dzieje w pierwszych meczach LE!!

Komentarz

• To są rewanże
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                    To są rewanże
                    Tydzień w tą czy w tamtą...
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Chodziło mi że w pierwszych czterech meczach dzisiaj. Bo jeszcze 4 przed nami

Komentarz

• Juve oczywiście kupon zwaliło... no ale wyniki mówią same za siebie
                        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Ladnie sedzia ustawil mecz Liverpoolowi...
                          Zenada. Po cholere jest ten sedzia przy polu karnym?
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Ladnie sedzia ustawil mecz Liverpoolowi...
                            Zenada. Po cholere jest ten sedzia przy polu karnym?
                            Przesadzasz... były podstawy żeby podyktować tego karnego. Albo po prostu kibicujesz Chelsea lub ManU i stąd taki post
                            Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
                            Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Jakie podstawy? To, ze Lucas wpadl na obronce? No kurna, takie karne to sie chyba tylko w Polsce dyktuje.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Jakie podstawy? To, ze Lucas wpadl na obronce? No kurna, takie karne to sie chyba tylko w Polsce dyktuje.
                                Wbiegł w pole karne i został wytrącony z biegu. Przy takich sytuacjach wystarczy kogoś musnąć i karnego można gwizdać dlatego moim zdaniem karny słuszny.
                                Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
                                Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

Pracuję...
                                X