Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
    Coś LM nie lubi milionerów
    Masz na myśli kluby czy właścicieli? Barcelonę jakoś lubi w ostatnich latach....

Brawo Inter. Wreszcie jakiś pozytyw po ostatniej ligowej cieniźnie, aczkolwiek finału Mediolańczykom nie wróżę.
    Chelsea szkoda mi tylko z jednego powodu - akurat oni byliby w stanie pyknąć Barcę w kolejnych fazach rozgrywek.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Ha, a jednak udało się pokonać Chelsea I Eto'o się przełamał. To dobrze wróży przed kolejnymi meczami.
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
        Masz na myśli kluby czy właścicieli? Barcelonę jakoś lubi w ostatnich latach....

Brawo Inter. Wreszcie jakiś pozytyw po ostatniej ligowej cieniźnie, aczkolwiek finału Mediolańczykom nie wróżę.
        Chelsea szkoda mi tylko z jednego powodu - akurat oni byliby w stanie pyknąć Barcę w kolejnych fazach rozgrywek.
        Generalnie kluby szastające kasą w swoim czasie.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
          Jedyną drużyną, której szczerze nie znoszę w Europie, jest właśnie Real. I moje kibicowanie, a właściwie antykibicowanie w rozgrywkach LM ogranicza się do tego, że chcę, aby Real odpadł. Od zawsze ten klub kojarzy mi się z wyrzucaniem pieniędzy w błoto i z bezmyślną polityką transferową. Był taki czas, że przed sezonem za grube pieniądze sprowadzano tylko i wyłącznie ofensywnych graczy, zupełnie zapominając o defensywie. Figo, Bekcham, Zidane - ile oni razem kosztowali? Ilu było piłarzy, którzy przychodzili za kilkadziesiąt milionów, by rok później odejść za kilka milionów?
          Oto mi nie od zawsze.
          Byl taki okres, ze i Real byl rozsadnie budowany.
          Doswiadczony bramkarz - Illgner, gwiazdorem - o ile tego zawodnika gwiazdorem mozna zwac - byl swietnym pilkarzem, ale bez "gwiazdorzenia" - Roberto Carlos, symbolem Realu Hierro, a w ataku brylowali Morientes i Raul.
          To byl okres, ze i nawet Real jakos tam mozna bylo polubic.
          Ale potem Morientesa pozegnali kupujac zacieznych gwiazdorow, za co zreszta on sie Realowi odplacil strzelajac piekne bramki dla Monaco.
          I zamiast klubu pilkarskiego Real stal sie obwoznym cyrkiem.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta

Skoro Inter ich dwa razy ograł to też może być w stanie pokonać Barcę. Jeśli Eto'o na dobre się rozbudzi w LM to przeciwko swojemu byłemu klubowi może zagrać nad wyraz ambitnie i odprawić kolejnego giganta. No i przecież jeśli Rooney trafi swój dzień to dwumecz MU z Barcą może być kapitalnym widowiskiem. Już się nie mogę doczekać losowania ćwierćfinałów!

Komentarz

• Fascynujący mecz na Camp Nou

Po 23 minutach Barcelona prowadzi już 2:0... kiego wała puszczać takie mecze TV? Równie dobrze mogliby już transmisję skończyć.

A wczorajszego Chelsea - Inter to już nie łaska byli pokazać

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Nie no druga połowa na Camp Nou to dopiero będzie fascynująca... ehh :/
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Komentator Polsatu z lekką pogardą w głosie: "w końcu odezwali się kibice na Camp Nou. przez ostatnie kilka minut siedzieli tak cicho, że wyglądało jakby przyszli sobie do teatru"

Komentarz

Fascynujący mecz na Camp Nou

Po 23 minutach Barcelona prowadzi już 2:0... kiego wała puszczać takie mecze TV? Równie dobrze mogliby już transmisję skończyć.

Z tego co wiem Polsat ma prawo tylko do środowych meczy.
                    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Odpowiedź jest bardzo prosta, nawet napisana parę postów wyżej
                      Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
                      polsat pokazuje tylko mecze w środy.
                      PS. Slyboots mnie ubiegł, ale posta nie skasuję, bo piję głównie do nie czytania tematu
                      Ostatnio edytowany przez Peace; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Już w Bordeaux było ciekawiej, choć też bez niespodzianki ale po ilości kartek wnioskuję, że walka była zażarta

Komentarz

• Nie mówcie,że się źle wam oglądało Barce.Piękny futbol,piłka chodziła jak po sznurku,piękne bramki.Ja tam zawsze jestem zadowolony i dobrze śpię jak obejrzę Katolończyków.Messi jest przekocurem.
                          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• To równie dobrze mogli puścić mecz Barcy z Primera Division przeciwko Valladolid czy Xerez. Po co wydawać krocie na transmisję meczu Ligi Mistrzów? Ja już sie przyzwyczaiłem do oglądania, że Katalończycy z łatwością biją słabszych rywali. Barca jest dobra na puszczanie meczów pierwszych kolejek fazy grupowej, gdzie jeszcze nic nie wiadomo, później kiedy na niektórych stadionach emocje sięgają zenitu, to oni pokazują Camp Nou gdzie pozamiatane po kwadransie

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              To równie dobrze mogli puścić mecz Barcy z Primera Division przeciwko Valladolid czy Xerez. Po co wydawać krocie na transmisję meczu Ligi Mistrzów? Ja już sie przyzwyczaiłem do oglądania, że Katalończycy z łatwością biją słabszych rywali. Barca jest dobra na puszczanie meczów pierwszych kolejek fazy grupowej, gdzie jeszcze nic nie wiadomo, później kiedy na niektórych stadionach emocje sięgają zenitu, to oni pokazują Camp Nou gdzie pozamiatane po kwadransie
                              Tylko,że te "krocie" o których piszesz zwracają się właśnie dlatego,że ludzie oglądają Barcę.

Co z tego,że może Bordeaux-Olympiakos był może ciekawszy jak obejrzałoby go 20% tego co Barcę.Marketing.
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Wcale nie był ciekawszy, bo tam sprawa awansu była przesądzona w większym stopniu niż w przypadku Barcy - Francuzi wygrali na wyjeździe 1:0 i patrząc na ich wcześniejsze wyniki, było pozamiatane. Mówię oczywiście teoretycznie, bo remis w Stuttgarcie też w zasadzie rozstrzygał losy rywalizacji. Wiadomo, że w takim przypadku telewizja pokaże Barcelonę, bo raz że sama gra ładniejsza, a dwa to kogo przyciągnie mecz Bordeaux - Olympiakos?

Podobnie było przecież w naszej kopanej, jak jesienią był mecz Polonii Bytom z Ruchem. Samo spotkanie zajebiste, ale powiedz przysłowiowemu Kowalskiemu, że dziś jest hit Ekstraklasy Polonia B. - Ruch. Przecież nawet większości z nas, którzy tą ligą się interesują na co dzień, sam dźwięk nazw obu drużyn niespecjalnie elektryzuje, a co dopiero ludzi, którzy tym niespecjalnie żyją?

Wiadomo, że dobie internetu i C+, gdzie mecze Barcy pokazywane są co tydzień i można praktycznie obejrzeć wszystkie ich mecze, wolelibyśmy, żeby w LM transmitowali coś mniej powszedniego, ale nie ma przecież C+ i nie śledzi zmagań ligowych.
                                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                                ------------------------
                                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

Pracuję...
                                X