Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Zabrane sam na sam Robertowi gdzie nie było spalonego, ze cztery żółte Casemiro, czerwona dla Vidala za czyste wejście, gol z taakiego spalonego. To są po prostu jakieś jaja.. I to kręcą w ten sposób tak wielki klub jak Bayern. Pierdolić taką LM...

I trzecia bramka też ze spalonego...
    A nie dopuszczasz do siebie myśli, że sędziowie byli wczoraj po prostu chvjowi? 3 bramki ze spalonych (w tym jedna Bayernu), 2 niesłusznie gwizdnięte spalone (Lewy i Ronaldo). Do tego szereg mniejszych (pomyłki przy SFG) i większych (czerwona dla Vidala) błędów. Pisanie tylko o błędach na korzyść Realu jest nie fair biorąc pod uwagę, że gdyby nie błąd sędziego, to samej dogrywki mogłoby nie być

Cytując klasyka "Węgier się k**** skompromitował tym wystąpieniem"

Komentarz

• Widzę, że jak nikt nic nie „wydrukuje”, to temat martwy

Szkoda mi oczywiście odpadnięcia Barcelony, szczególnie, że jak na jej postawę w tym sezonie, to nie zagrali źle: w co drugiej akcji zamiast próbować wejść z piłką do bramki strzelali z dystansu, biegali, walczyli, nieźle grali pressingiem. Tylko co z tego, skoro strzelali Panu Bogu w okno, a żaden z południowoamerykańskiego trio nie miał swojego dnia – nawet Buffon nie miał się kiedy pochwalić kunsztem. I widać, ze przydałby się do środka ktoś kto Iniestę odesłałby na emeryturę, a Rakiticia na ławkę.

Cóż, teraz będę trzymał kciuki za Monaco, chociaż nie są chyba aż tak mocni, jakby wskazywały osiągane wyniki ( z City dużo szczęścia i gol z niczego, z Borussią problemy bombowo-autokarowe rywali).
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Widzę, że jak nikt nic nie „wydrukuje”, to temat martwy
        normalna zasada Forum Taka sama obowiązuje w tematach meczowych

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        I widać, ze przydałby się do środka ktoś kto Iniestę odesłałby na emeryturę, a Rakiticia na ławkę.
        Taki Alcantara Thiago na ten przykład Niesamowite jak facet się rozwinął w Niemczech i bardzo teraz by się przydał w Barcelonie. Ogólnie to ich wczorajsza ławka a co za tym idzie zmiany to śmiech na sali. Ktoś tam nieźle przysnął w ostatnich latach jeżeli chodzi o transfery.

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Cóż, teraz będę trzymał kciuki za Monaco, chociaż nie są chyba aż tak mocni, jakby wskazywały osiągane wyniki ( z City dużo szczęścia i gol z niczego, z Borussią problemy bombowo-autokarowe rywali).
        Ja trzymam kciuki za Buffona Należy mu się jak nic ten puchar na koniec kariery Nie wiem jakie ma plany na przyszłość ale to może być idealny sezon na koniec kariery
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Ja trzymam kciuki za Buffona Należy mu się jak nic ten puchar na koniec kariery Nie wiem jakie ma plany na przyszłość ale to może być idealny sezon na koniec kariery
          Myślę, że nieparzyste lata nie są idealne na kończenie kariery

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
            Może i tak. Ja ogólnie chciałbym, aby grał jak najdłużej ale wygrać wszystko co możliwe w jednym sezonie i odejść to chyba dobry planie, nie?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              I brakuje "R" w 'Dwa tysiące siedemnaście.'

Komentarz

• Buffon już zapowiedział ,że wybiera się na MŚ do Rosji i to wcale nie na wakacje.Chciałbym ,aby wreszcie Juventus wygrał LM ,Real tego nie zrobi ,gdyż jeszcze nikt nie obronił LM ,coś czuję ,że w tym roku Atletico będą się cieszyć.
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Ciekawa sytuacja w LE , trzy dogrywki w czterech meczach .

Komentarz

• Swoją drogą to miał być ten sezon, kiedy Angole mieli pozamiatać w końcu (spina na LM kosztem Premiership) i wyszedł zonk, jak zawsze, a ich honoru bronił Leicester.

Liga może i ciekawa, widowiskowa, ale jakoś nie jest mi ich szkoda.

Co do tego roku to podzielam opinię, że tylko Buffon. A w przyszłym roku Puchar Świata na zakończenie kariery. Do tej pory nie mogę odżałować karnych z Niemcami, gdzie dużo lepiej bronił od Neuera, a wybronił mniej.

Komentarz

• Zlatan to chyba dostał telefon od miłych panów z Singapuru z ofertą. Tak krzywo nogi dostawiał by nie strzelić gola aż w końcu sobie jedną skręcił i zszedł z boiska.

Komentarz

• Ajax od którego nie byliśmy aż tak dużo gorsi (będąc w naprawdę bardzo słabej formie) w półfinale LE. To dużo mówi o potencjale Legii. Oby tylko iść wciąż w tym samym kierunku.

Real z którym zremisowaliśmy w półfinale LM

Komentarz

• Niestety niewiele brakowalo.Swoją drogą ciekawe w ktorym bysmy byli miejscu

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
                            Ajax od którego nie byliśmy aż tak dużo gorsi (będąc w naprawdę bardzo słabej formie) w półfinale LE. To dużo mówi o potencjale Legii. Oby tylko iść wciąż w tym samym kierunku.

Real z którym zremisowaliśmy w półfinale LM
                            No identycznie pomyślałem, patrz no

Oglądając multilige można było od drugich połówek dostać oczopląsu. No i te trzy dogrywki (!). Ciekawe w tym roku te puchary, oj ciekawe. Jeszcze do pełni szczęścia brakuje zwycięstwa Juve w LM i MU w LE

E: Wspominałem już że Monaco będzie czarnym koniem??
                            Bo śnieg...

Komentarz

• Pary 1/2 Ligi Mistrzów

Real - Atletico
                              Monaco - Juventus
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Idealnie

A z innej beczki. Fajna rozmowa a propos drukowania

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...walby-w-nas-do
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X