Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Z tą ręką przy wślizgach to zawsze są spory, ale o ile dobrze kojarzę tłumaczenia Pana Sławka, to w takim wypadku powinien być karny.
    Czemu karny? Wg mnie nie ma nawet o tym mowy. Nie wyobrażam sobie, jak trzeba by się nagimnastykować, by nazwać takie zachowanie celowym.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Ja tam uważam, że powinien powstać przepis według którego taka symulka jak Suareza, albo pamiętny "Rivaldo" z MŚ2002 sprawia że normalnie po meczu zbiera się jakaś komisja i, nie zmieniając wyniku, orzeka np rok zawieszenia (albo inną jakąś zajebiście dotkliwą karę) za cięcie w ch.uja z telewidzami płacącącymi za abonament i oglądającymi reklamy produktów, których slogany częściej bądź rzadziej powołują się na jakiś "etos" sportowca. Nie musi to być w każdej sytuacji, bo "wszystkich ich nie zdyskwalifikujemy". Może jakiś rodzaj challengu, albo innego podpierdolenia, a może obserwator powinien zgłaszać takie sprawy do rozpatrzenia mając dostęp do powtórek. Byle było realne ryzyko, że nie budząca wątpliwości celowość oszustwa będzie bolała. Na razie nie ma raczej większych podstaw do ukarania. Co nie znaczy że nie powinno się o tym mówić, bo bez tego nic się nie zmieni. Wręcz przeciwnie - po takim meczu taki Smokowski i jego odpowiednicy w innych krajach powinni mieć zajebane twittery wyrzutami na to że się wypacza sens piłki nożnej, przez to powinny to zacząć piętnować oficjalnie media związane z piłką, aż coś się w tej kwestii ruszy. No ale na razie jest to uważane m.in. za "inteligentne" zagranie, więc jeszcze dużo pracy u podstaw.

Ja np nie stwierdzałem że Diduszko jest idiotą. To znaczy fajnie się trollowało na fb kodziarzy, ale zasadniczo idiota wywraca się nieumyślnie, a to było celowe, obliczone na konkretny cel działanie. Jakby się powiodło, nikt by tego nie nagrał i następnego dnia w tvnach byś oglądał konferencję tryumfującego, bojowo nastawionego Ryśka Pe z obandażowanym kodziarzem, wołającymi o interwencję UE to chyba by Ci nie było do śmiechu. W każdym razie bylibyśmy przez nich robieni w bambuko i jest to chyba jasne. No i przez Suareza też jesteśmy robieni w bambuko, ale niektórym to nie przeszkadza, za to doceniają jego inteligencję.
      A później pisze się #LetFootballWin i wymaga od kogoś postawy fair play.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Była sumulka czy nie, PSG wczoraj nic nie grało. Gdyby chociaż coś pograli to moznaby się spierać czy powinni grać dalej, a tak dostali oklep od doświadczonej ekipy i koniec LM

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
          Trochę dużo tych błędów, jak na jeden mecz.
          Uefa zawiesiła sędziego w spotkaniach LM.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
            Uefa zawiesiła sędziego w spotkaniach LM.
            Hehe.

Sędzia Deniz Aytekin nie będzie już w tym sezonie prowadził meczów Ligi Mistrzów - informuje hiszpańska "Marca". Jest to kara za liczne błędy arbitra podczas meczu FC Barcelona - PSG (6:1).

Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Śmieszne są te teorie spiskowe. Faul na Neymarze był ewidentny. Obrońca się poślizgnął i padł na nogi Neymara, a czy to zrobił nogą, torsem, ręką czy nogami to nie ma nic do rzeczy. Kontakt z nogami Neymara był ewidentny.

I postawcie się też w miejscu sędziego przy faulu na Suarezie gdzie zresztą też powinien się wybronić, bo Marquinhos wpadł rozpędzony w nogi Suareza gdy ten składał się do przyjęcia piłki. Kontakt nogi w nogi był ewidentny, ręka w okolicach jego barku też (parę minut wcześniej Suarezowi za położenie ręki na jego plecach też faul odgwizdał). Jedynie skąd takie sensacje to aktorskie zachowanie Suareza i łapanie się za szyje. To tak jak z Interem kiedy Buqsuets zerkał po tym jak go niby Motta uderzył w twarz. Wtedy też wielka afera była, ale nikt nie zwracał uwagi, że czerwona była za drugą żółtą, a nie bezpośrednia i ta druga żółta należała mu się za sam zamiar i ruch głową w stronę Busqetsa.

Jedynie dużym błędem było brak karnego na Di Marii, ale kurde nawet na powtórkach tego kontaktu zbytnio nie widać i dopiero jak Mascherano przyznał się do tego po meczu to wiadome, że karny był. A on miał chwilę czasu na decyzje.

Z Barceloną jest jak z Legią, ile by nie wygrała to zawsze dzięki spiskom sędziów...
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• @Antares - to niech skończą wreszcie raz na zawsze pajacować! Dopóki panienki pokroju Busquetsa czy Suareza będą się w ten sposób zachowywać, dopóty wielkie larum w takich przypadkach będzie podnoszone i bardzo zresztą słusznie. Kogo Ty w ogóle bronisz? Do kogo Ty Legię przyrównujesz? Czy ktoś od nas w podobny sposób pajacuje?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  Czy ktoś od nas w podobny sposób pajacuje?
                  Radović?
                  "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                    Radović?
                    Nie ta skala pajacowania jednak (imho).

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      Czy ktoś od nas w podobny sposób pajacuje?
                      Gui.
                      Okej, nie ta skala, nie ta ranga, ale sposób pajacowania jednak podobny.

Komentarz

• Była tutaj dyskusja więc tak tylko wrzucę

– A wiesz, że jakaś gazeta napisała, że UEFA ukarze sędziego meczu Barcelona – Paris Saint Germain? – zapytała mnie ostatnio mama. – Za dwa dni inna gazeta napisze, że wcale go nikt nie ukarze. Tak to działa. Wprawdzie minęły nie dwa, tylko ze cztery, ale oczywiście absurdalną informację sprostowano. Już kiedy czytałem pierwotne info to mój prywatny detektor medialnego gówna wariował. Nawet się trochę dziwiłem, że jest to chętnie powielane bez zastanowienia. […]
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Cytat z artykułu powyżej

Powtórki wejdą do piłki, jestem ich zwolennikiem, ale nie uchronią nas od takich gównoburz jak ostatnio. Przede wszystkim dlatego, że my wszyscy od takich gównoburz jesteśmy uzależnieni.
                          Sam pamiętam jak Stanowski podczas MŚ 2014 podważał na twitterze pierwszą bramkę, którą rozstrzygnęła technologia Goal-line technology

Komentarz

• Wrzucam też tutaj, bo może tutaj więcej osób zagląda:
                            Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                            Pytanie mam do osób, które są posiadaczami Cyfrowego Polsatu.
                            Powiedzcie mi, czy po ostatnim Euro 2016 wrócił wam normalnie ZDF (został zablokowany na czas Euro)? Pytam ponieważ pamiętam rok temu czy dwa lata temu na tym kanale oglądało się LM. Dziś chce znaleźć ZDF, a tutaj nie ma ponowna instalacja ręczna programów coś da? Czy na "Amen" wyrzucili ten szwabski kanał, dzięki któremu posiadacze CP mogli oglądać choć raz LM w tygodniu przy piwku, nie wkur... się na stream

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Więc bijcie mu brawo. Ja włączyłem sobie ten mecz, żeby obejrzeć trochę dobrej piłki, a nie pokaz cwaniactwa
                              Vardy oszust, cwaniak i prowokator.
                              Swoim zachowaniem przyczynił się do wyrzucenia zawodnika Sevilli, co miało wpływ na awans jego zespołu do kolejnej rundy LM.
                              Hańba.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                                Vardy oszust, cwaniak i prowokator.
                                Swoim zachowaniem przyczynił się do wyrzucenia zawodnika Sevilli, co miało wpływ na awans jego zespołu do kolejnej rundy LM.
                                Hańba.
                                Co to ma do rzeczy? Sytuację z chamskich padolino porównujesz pierw do symulki Rado, a teraz powszechnego zajścia boiskowego, gdzie Nasri równie dobrze mógł olać sprawę i nie reagować?

Musiałeś się poczuć cholernie urażony, skoro co 3 dni starał się będziesz szukać analogii, tym samym tłumacząc swój pokrętny punkt widzenia.

Ciekawe co do czego nawiążesz dzisiaj przy okazji Ligi Europy...
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X