Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
    Rozumiem @Chmielo że blefowanie w pokerze też uważasz za niehonorowe? Ja się dziwię że przy takiej kasie jaka jest w piłce wykopują jeszcze piłki na aut jak ktoś leży bez kitu. Tu się liczy kasa i jeśli coś to sędzia jest od tego żeby widzieć takie sytuacje a nie czepiać się Suareza.
    Blefowanie możesz porównać do gry na czas. Padolino porównuj do wyciągania asa z rękawa. Bo przepisy tego zabraniają. Uważasz to za honorowe?
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
      Było to po prostu oszustwo, wystarczy chyba obejrzeć.
      Hamalainen tez okazał się oszustem, bo strzelił gola ze spalonego, wiedząc, że na nim się znajduje. A mógł wziąć piłkę w ręce i pokornie oddać ją bramkarzowi. Oszust.
      Thierry Henry w meczu z Irlandią, pomógł sobie ręką przy golu, który dał Francuzom awans, oszust.
      Maradona oszust. itd.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

To jeszcze inaczej. Rozumiem że na równi ze Suarezem stawiasz Arka Malarza który w meczu z Ajaxem u nas wpadł z piłką do bramki i nie dość że nie postąpił honorowo i nie przyznał się że był gol to jeszcze po chamsku zasłonił się plecami żeby sędzia nie widział. No chyba że nie wszyscy u Ciebie są na równych prawach i u nas się nie liczy.
        Żeby nie było, uważam że drugi karny ewidetnie wydrukowany no ale pisanie o jakimś zawieszeniu dla Suareza to jakaś groteska jak dla mnie.
        Po meczu pisałem, że Ajax strzelił bramkę, która niesłusznie została nieuznana. Jak chcesz, to możesz sprawdzić.

I nie, nie stawiam równości. Intencją Malarza była skuteczna interwencja. Piłka wpadła do bramki i fakt, że honorowo byłoby przyznać się, iż futbolówka przekroczyła linię. Suarez z kolei z premedytacją chciał ugrać karnego, co mu się zresztą udało. Podobnie jak Naymarowi, który celowo wpadł w przewracającego się zawodnika.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Co by nie mówić,to przy powodach karnych dla Barcelony,jedenastka dl PSG po ręce Mascherano ewidentna https://www.youtube.com/watch?v=WNZeRHc4FT8

PSG trafia,mecz kończy się zasłużonym wysokim zwycięstwem Barcy,ale samego awansu nie ma.Trochę takie "dyskretne" pilnowanie zysków wysoko postawionych decydentów z federacji,bo jeden zespół bardziej opłacalny marketingowo i bardziej popularny od innego

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
            Hamalainen tez okazał się oszustem, bo strzelił gola ze spalonego, wiedząc, że na nim się znajduje. A mógł wziąć piłkę w ręce i pokornie oddać ją bramkarzowi. Oszust.
            Thierry Henry w meczu z Irlandią, pomógł sobie ręką przy golu, który dał Francuzom awans, oszust.
            Maradona oszust. itd.
            Henry oszust. Maradonna oszust. Nie wiem na ile Hamalainen w momencie strzelania miał świadomosć, że jest na spalonym (wszak to była osławiona "mijanka"), ale jezeli miał, to też oszust.
            Suarez oszust.

("Najlepsze", że w momencie kontaktu z obrońcą zaczyna upadać jakby był kopnięty/podcięty, w locie łapie się za głowę, a zaraz po upadku za szyję. Dobrze, że w ogóle przeżył, przy tak różnorakich obrażeniach )
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Maradona oszust. itd.
              Znaczy co? Nie-oszuści bo jest ich tak dużo czy co?
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                Blefowanie możesz porównać do gry na czas. Padolino porównuj do wyciągania asa z rękawa. Uważasz to za honorowe?
                Uważam że w dzisiejszym świecie mało rzeczy jest honorowych i fair. Tutaj kontakt jakiś tam był, na ch.. głaskał gryzonia po karku? Gość wyczuł dotyk położył się, sędzia popełnił błąd i po temacie. Takich sytuacji jest multum i jakoś codziennie nie słyszę tekstów żeby kogoś zawieszać za to że się wywrócił. Jeśli już to sędziego zawiesić a nie Suareza. I żeby nie było, Barcelony nie lubię jak psów i wczoraj im kibicowałem tylko z pobudek finansowych, ale nie lubię jak się ktos do kogoś przypierdziela na siłę, ale Ty chyba masz podobnie?
                Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Henry oszust. Maradonna oszust. Nie wiem na ile Hamalainen w momencie strzelania miał świadomosć, że jest na spalonym (wszak to była osławiona "mijanka"), ale jezeli miał, to też oszust.
                  Suarez oszust.

("Najlepsze", że w momencie kontaktu z obrońcą zaczyna upadać jakby był kopnięty/podcięty, w locie łapie się za głowę, a zaraz po upadku za szyję. Dobrze, że w ogóle przeżył, przy tak różnorakich obrażeniach )
                  Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Znaczy co? Nie-oszuści bo jest ich tak dużo czy co?
                  To moze warto przerzucić sie na inna dyscypinę, skoro to takie rażące ?
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Oszustwo w piłce jest si, ale w kolarstwie, czy lekkoatletyce już nie. Świetna logika.

Bary89, ponieważ w przypadku tego kutafona, symulanta to już recydywa. Chcesz, to sobie wpisz w neta "Suarez simulation, crazy moments".
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

A gdzie ja napisałem, że to rażące? Napisałem tylko, że to oszuści.
                      Do pytania (retorycznego) pozwolisz, że się nie odniosę.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                        Po meczu pisałem, że Ajax strzelił bramkę, która niesłusznie została nieuznana. Jak chcesz, to możesz sprawdzić.

I nie, nie stawiam równości. Intencją Malarza była skuteczna interwencja. Piłka wpadła do bramki i fakt, że honorowo byłoby przyznać się, iż futbolówka przekroczyła linię. Suarez z kolei z premedytacją chciał ugrać karnego, co mu się zresztą udało. Podobnie jak Naymarowi, który celowo wpadł w przewracającego się zawodnika.
                        Są ostatnie minuty, gość czuję rękę na szyji czy plecach to się kładzie, pewnie zrobił to bezwarunkowo bo tak się teraz gra. Ksieciunio wymienił Ci parę przykładów, ja mogę dodać jeszcze pare ale po co? Ogólnie zgadzamy się że karnego nie było, tylko nie wiem po co przedstawiać Suareza jako najgorszego tego świata. Nie zrobił nic czego bym nie oglądał co tydzień.
                        Co do drugie karnego to daj spokój, o czym tu rozmawiać. Był ewidentny. Faul był a to że Neymar zmienił kierunek żeby dać się sfaulować to tylko można mu bić brawo.
                        Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

Uważam że w dzisiejszym świecie mało rzeczy jest honorowych i fair. Tutaj kontakt jakiś tam był, na ch.. głaskał gryzonia po karku? Gość wyczuł dotyk położył się, sędzia popełnił błąd i po temacie. Takich sytuacji jest multum i jakoś codziennie nie słyszę tekstów żeby kogoś zawieszać za to że się wywrócił. Jeśli już to sędziego zawiesić a nie Suareza. I żeby nie było, Barcelony nie lubię jak psów i wczoraj im kibicowałem tylko z pobudek finansowych, ale nie lubię jak się ktos do kogoś przypierdziela na siłę, ale Ty chyba masz podobnie?
                          Ja, jak już pisałem, nie kibicowałem nikomu. Liczyłem, że obejrze dobry mecz, efektowne, dokładne podania, dośrodkowania trafiające do adresata, itd. Tak dla odmiany bo ostatnie mecze jakie oglądałem to tylko ekstraklapa i to w sporym stężeniu, bo z ostatnich 3 kolejek widziałem pewnie z 80% spotkań. A zobaczyłem tylko efektowny, trzeba przyznać, pressing Barcelony i 45 min padolino z obu stron. Więc spać poszedłem, delikatnie mówiąc, rozczarowany. Suarez też mnei za bardzo nie interesuje. Interesuje mnie, że jest coraz mniej piłki w piłce.

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          A może warto by zacząć skutecznie egzekwować przepisy skoro już są jakie są i zabraniają np tych zagrań ręką czy symulki. Nie żyjemy w średniowieczu, technologia na to pozwala. Na pewno pozwala nam zobaczyć te przekręty, więc chyba nie ma powodu tego ukrywać przed sędzią.
                          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Więc bijcie mu brawo. Ja włączyłem sobie ten mecz, żeby obejrzeć trochę dobrej piłki, a nie pokaz cwaniactwa graczy Barcelony. Zresztą bloniaq idealnie podsumował całe zajście kilka postów wcześniej.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Więc bijcie mu brawo. Ja włączyłem sobie ten mecz, żeby obejrzeć trochę dobrej piłki, a nie pokaz cwaniactwa graczy Barcelony. Zresztą bloniaq idealnie podsumował całe zajście kilka postów wcześniej.
                              Ja jestem za powtórkami video, wtedy jeden z drugim nauczyłby się szybko że takich rzeczy się nie robi. Są w koszykówce tenisie piłce ręcznej to czemu tu ich nie ma? Pamiętasz Radovica z przed 10 lat? Wierna kopia Suareza. Teraz robi tak co trzeci napastnik i albo dyskwalifikujemy wszystkich albo z nikogo nie robimy kozła ofiarnego tak jak tutaj chce się zrobić ze Suareza. Przykre to jest ale to nie wina zawodników że kombinują tylko kiepskich przepisów że na to zezwalają, ja osobiście na pewno tego nie pochwalam ale też nie zamierzam jakoś wybitnie piętnować takich przypadków bo jest ich za dużo.
                              A zgodzisz się że pierwszy karny ewidentny?

Komentarz

Ja jestem za powtórkami video, wtedy jeden z drugim nauczyłby się szybko że takich rzeczy się nie robi. Są w koszykówce tenisie piłce ręcznej to czemu tu ich nie ma? Pamiętasz Radovica z przed 10 lat? Wierna kopia Suareza. Teraz robi tak co trzeci napastnik i albo dyskwalifikujemy wszystkich albo z nikogo nie robimy kozła ofiarnego tak jak tutaj chce się zrobić ze Suareza. Przykre to jest ale to nie wina zawodników że kombinują tylko kiepskich przepisów że na to zezwalają, ja osobiście na pewno tego nie pochwalam ale też nie zamierzam jakoś wybitnie piętnować takich przypadków bo jest ich za dużo.
                                A zgodzisz się że pierwszy karny ewidentny?

Neymar wbiega w leżącego już prawie rywala. 5:16.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X