Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O *****...
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Co tam się odje.balo w tej Barcelonie włączyłem przy 3:1 ten ruski stream od @THC81 i zaraz wolny 4:1, potem karny z du.py (?) i 5-1. I się kurrwa zacięło a tu koniec meczu i 6:1

PSG frajerzy dekady (?). Jakby nie było mieli 4 gole przewagi ! A do tego di Maria marnuje setkę niczym Kucharczyk ze Sportingiem.

Jedno wielkie -

Komentarz

• Nazwanie tego meczu historyczną piękną kartą w historii futbolu to tak jakby nazwać w ten sposób poszczególne awanse (z Włochami i Hiszpanią) Korei Płd w 2002 r.
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Obejrzałem skrót na tvn7. Nie kibicuje żadnej z tych drużyn, ale pierwszego karnego (na 3:0) nie powinno być, faul głowa skręcone PSG jak nic. Tylko, ze Cavani czy Di Maria powinni takie setki trafiać, powinni do siebie tez mieć pretensje. No i ręka Pique tez dyskusyjna. Jak się daje karne za takie faule, to i za taka rękę powinien być

Komentarz

• Dla mnie jeden karny druknięty, ten z Suarezem, ten z Neymarem sędzia wybroni, koleś tak długo się wywracał po pośliźnięciu, że zatrzymał się na Neymarze, a że ten to wykorzystał, cóż..i dlaczego nie można faulować głową? Jest to gdzieś w przepisach?

A PSG to banda frajerów, bo nawet przy sędziowskich kontrowersjach to oni się sami zniszczyli.

Kempes nie przesadzaj tamto to był najobrzydliwszy przekręt w historii, tutaj aż tak nie było...
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• @Ljubo-jad: a i owszem

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
              Był gol(e) w doliczonym czasie gry, były błędy sędziów, był Krycha. Usatysfakcjonowany?
              No nie do końca ponieważ nie lubie Barcelony (nie mówiłem? ). No, ale cóż. Jak sie nie wykorzystuje setki to trzeba cierpieć Oby Barca odpadła w ćwiartce

P.S. Swoją drogą takich emocji w LM sie nie spodziewałem. Oczywiście nie licząć tych związanych z naszą grupą
              Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                Dla mnie jeden karny druknięty, ten z Suarezem, ten z Neymarem sędzia wybroni, koleś tak długo się wywracał po pośliźnięciu, że zatrzymał się na Neymarze, a że ten to wykorzystał, cóż..i dlaczego nie można faulować głową? Jest to gdzieś w przepisach?

A PSG to banda frajerów, bo nawet przy sędziowskich kontrowersjach to oni się sami zniszczyli.

Kempes nie przesadzaj tamto to był najobrzydliwszy przekręt w historii, tutaj aż tak nie było...
                Zgadzam się w 100%. Mam wrażenie, że połowę bramek to PSG strzeliło sobie samo (1, 2, 4). Oczywiście sędzia się skompromitował, ale mając 3-1, przy zaliczce 4 goli, w 85 minucie drużyna musi awansować, choćby się paliło i waliło.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• "Ja jestem uczciwy, zapłacili za trzy zero, będzie trzy zero" .

Dziwne te karne, inna sprawa że PSG też się nie popisało.

Karny na Neymarze:
                  http://static.fangol.pl/content/8/c/...16ee6-x264.mp4

Karny na Suarezie i jego upadek:
                  http://static.fangol.pl/content/e/d/...2c473-x264.mp4
                  http://static.fangol.pl/content/c/7/...51ae0-x264.mp4

Krycie Auriera:
                  http://static.fangol.pl/content/0/5/...783fc-x264.mp4
                  Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Obejrzałem tylko pierwszą połowę i dziś bramki. Nie znoszę Barcelony, a po 10 minutach wczorajszego meczu nie lubiłem też PSG. Moje przemyslenia są takie: mecz Lech - Lechia stał na wyższym poziomie niż ten festiwal żenady. Wczoraj do 45 minuty znacząca większość akcji polegała na próbie uzyskania stałego fragmentu, a najczęstszym środkiem do tego było wyjebanie się o własne nogi i machanie łapami, że faul. To było tak obrzydliwe że wyłączyłem. Karny po "faulu" na Suarezie to zwieńczenia "dzieła".
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zarówno w jednej i drugiej sytuacji przy karnych kontakt był, a więc sędzia wybroni się tutaj i tutaj. Drugi karny mocno naciągany, ale pierwszy jak najbardziej prawidłowy. To, że się poślizgnął nie zmienia faktu, że specjalnie upadał tak długo, żeby trafić w Neymara, a ten to wykorzystał.

I pisanie o wielkim druku, skandalu itd. w meczu gdzie przegrany mając zaliczkę 4 bramek w rewanżu dostaje 6 jest trochę śmieszne. Mogło PSG grać w piłkę, a nie się murować. Te pierwsze trzy bramki to oni sobie właściwie sami strzelili, potem wyszli odważniej do przodu mieli słupek, strzelili gola i zamiast dobić podłamanego rywala znowu wrócili do murowania. Od 85 minuty wykonali 4 podania z czego 3 to były wznowienia po straconych golach. I nawet sami piłkarze PSG mówią, że to tylko i wyłącznie ich wina, a nie jak zwykle pieprzenie o sędziach. Tu nie było 1-0 po naciąganym karnym, ale 6-1.
                      Ostatnio edytowany przez Antares; 59608.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Sraczka jak by samą Legie skręcono
                        "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                        Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Zarówno w jednej i drugiej sytuacji przy karnych kontakt był, a więc sędzia wybroni się tutaj i tutaj. Drugi karny mocno naciągany, ale pierwszy jak najbardziej prawidłowy. To, że się poślizgnął nie zmienia faktu, że specjalnie upadał tak długo, że trafić w Neymara, a ten to wykorzystał.
                          Rozumiem, że można z kimś sympatyzować, ale mógłbyś pokusić się o grosz obiektywizmu. Bo chyba fanatykiem nie jesteś?

Z czego się wyborni? Na Di Marii był karny. Sędzia doliczył 4 minuty do pierwszej połowy i 5 do drugiej. Naymar wpadł w upadającego obrońcę, a Suarez przyaktorzył. Ten mecz to był festiwal padolino przy każdym możliwym kontakcie i taniego aktorstwa.

"Mocno naciągany"... dobre sobie.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Oczywiście karny przy 4-1 to jakaś parodia, ale PSG powinno w ogóle wcześniej zamknąć ten mecz i nie dopuścić do takiej sytuacji, że w 90 minucie Barca ma szanse na cokolwiek. Bramka na 2-0 to szereg paraliżu ze strony dwóch ludzi, skończony swojakiem, karny przy 2-0 prawidłowy bo obrońca był debilem i się wypieprzył niczym kiedyś Wawrzyniak z Niemcami. Potem jeszcze setka Cavaniego i dwusetka Di Marii. Zresztą gol na 1-0 to też lepszy farfocel z zamieszania rodem z ekstraklasy. Widać że PSG wyszło zesrane na ten rewanż i jedynie przy 3-1 złapali trochę wiatru w żagle.
                            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                              Naymar wpadł w upadającego obrońcę, a Suarez przyaktorzył.
                              No, ale czemu nie wykorzystac faktu, że obrońca traci równowagę. W mojej ocenie, Neymar zachował się mądrze wykorzystujac nieporadność obrońcy.

Przy drugim karnym obronca przez chwilę ma delikatny kontakt z Surezem. Nie jest to powód, by łapać sie za szyję i sie wywracać, ale skoro poczuł Urugwajczyk ten kontakt to się przewrócił. Czy karny prawidłowy, raczej nie, ale do wybronienia.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Druk był a zachowanie Suareza obrzydliwe. Do tego jeszcze był faul Mascherano, do czego sam się przyznał. Tu nie chodzi więc o jedną pomyłkę ale szereg decyzji sprzyjających gospodarzom.

Nie sytuacja z Suarezem nie jest do wybronienia. Symulka i tyle żółta dla Suareza.

Wisi mi jedna i druga drużyna ale takie sędziowanie jest obrzydliwe
                                Ostatnio edytowany przez Roar; 97079.

Komentarz

Pracuję...
                                X