Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tamten filmik ładnie wycięty . Patrząc na całą akcję uważam że decyzja prawidłowa.
    Ostatnio edytowany przez THC81; [ARG:4 UNDEFINED].
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Dla mnie bez faulu w tej sytuacji.

Komentarz

• dobry link do meczu Barcelony?
        Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
          dobry link do meczu Barcelony?
          www.247hd.info/hd1

E: dobry ale rosyjski komentarz
          www.antenasport.eu/matchfutbol2hd.html
          Ostatnio edytowany przez THC81; [ARG:4 UNDEFINED].
          Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Tutaj w lepszej jakości: http://nbastreams.pw/fox.php?title=9...32ecfc333289fa

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
              Ja tam chciałbym zobaczyć jak Barcelona odpada albo po srogich batach, albo po 4:1. Bramce strzelonej przez Kryche. Przy stanie 4:0. W 94 minucie... Po spalonym (tak, nie lubie Barcelony) Także 0:3 albo 4:1 mile widziane!
              Fantazje to Ty masz chlopie.

Komentarz

• czemu w całym internecie nie ma streama z c + ?
                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Barcelona na drodze do zapisania się w historii. W sumie taki obraz meczu był do przewidzenia.
                  Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Dawać karnego za potknięcie się o leżącego to ***** żart.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                      czemu w całym internecie nie ma streama z c + ?
                      a u ruskich jest. Jak masz napisy to odświeżaj do skutku. Wiem wiem... 80min

http://aliez.me/live/aef370pav/

PS. no 80minuta ale jednak coś się działo...
                      Ostatnio edytowany przez jednopostowiec; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale druk.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Druk nie druk zrobili to. Nie znoszę Barcy.
                          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• To jest niepojęte jak można tak przekręcić mecz na tym poziomie

Komentarz

• Ten frajer w żółtej koszulce właśnie zapisał się w historii futbolu...

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
                                Ja tam chciałbym zobaczyć jak Barcelona odpada albo po srogich batach, albo po 4:1. Bramce strzelonej przez Kryche. Przy stanie 4:0. W 94 minucie... Po spalonym (tak, nie lubie Barcelony)
                                Był gol(e) w doliczonym czasie gry, były błędy sędziów, był Krycha. Usatysfakcjonowany?
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X