Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• I znów wraca pytanie czy słabe drużyny, przegrywające tak wysoko, w ogóle powinny grać w Lidze Mistrzów...

Komentarz

• Nie raz na meczu krzyczałem w stronę Marciniaka "ty kurwo" ale dziś muszę przyznać że pełna profeska.

Komentarz

• Rozpacz Krzysia na TT. Smutno na to patrzeć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nadczłowiek Zobacz posta
          Ostatni raz tak słabą Barcelonę widziałem 23.04.2013 roku oraz 1.05.2013 roku. Oglądając tak grające PSG z takimi piłkarzami, człowiek zastanawia się gdzie tam miejsce dla Krychowiaka. Niech Grzesiek stamtąd ucieka czym prędzej.
          Po dzisiejszym meczu, chyba nawet największy "Janusz", nie będzie się denerwował, ze "psuja w tym peesże Krychowiaka". Dla niego, jako typowego defensywnego pomocnika, po prostu nie ma miejsca na boisku. Nie pasuje tam i tyle.
          Mioduski won
          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Wydali w Barcelonie miliony, żeby wzmocnić skład a okazuje się, że to pieniądze rzucone w błoto. Póki co żaden z nowych nie daje oczekiwanej jakości, np. nie robił różnicy jak Draxler. Do tego chodzą słuchy, że wyczerpała się "chemia" między Lucho a gwiazdorami... Barca wyglądała wczoraj, jak podczas meczu z Bayernem Heynckesa. Moim zdaniem Barca jest poza LM.
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Myślę, że jeden Tt Stanowskiego idealnie podsumowuje grę Barcy nie tylko w tym meczu.

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 11 godz.11 godzin temu
              Więcej
              Za plecami MSN powinni zapierdalać goście-robiciki, jak Verratti. A nie piździelce-anemicy jak Andre Gomes, na którego zapierdala MSN.
              PS. Jak PSG będzie grało tak w każdym z meczy to nie widzę na nich mocnych.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                PS. Jak PSG będzie grało tak w każdym z meczy to nie widzę na nich mocnych.
                Pytanie czy będzie, bo wczorajsza postawa to póki co taki jednorazowy wyskok w tym sezonie.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Prawdziwy futbol przegrał z szejkowymi nowotworami. Agains modern football!

Masakra była.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
                    I znów wraca pytanie czy słabe drużyny, przegrywające tak wysoko, w ogóle powinny grać w Lidze Mistrzów...
                    Pomyslalem o tym samym, jakie to larum bylo jak mysmy mieli taka sama roznice bramek (grajac z potencjalnie silniejszymi zespolami nawet).
                    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                      Pytanie czy będzie, bo wczorajsza postawa to póki co taki jednorazowy wyskok w tym sezonie.
                      Ale w najważniejszym momencie
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Prawdziwy futbol przegrał z szejkowymi nowotworami. Agains modern football!

Masakra była.
                        Konkretnego liścia w twarz Barcelonie wypłacił PSG i jakoś mi jej nie szkoda. Jasne, że Barca to artyści ale jakoś mi się już przejadło to granie na zasadzie pierdyliarda podań, wchodzenia z piłką do bramki i braku strzałów z dystansu. Poza tym nie kojarzę innej topowej drużyny, dla której rzut rożny to kara a nie korzyść.

Komentarz

• Największy sprawdzian Zielińskiego w karierze. Za 17 minut wybiegnie w podstawowym składzie naprzeciwko swojego ukochanego Realu. Jest chłopak w wielkiej formie i oby to dzisiaj udowodnił. Milik na ławce rezerwowych. Oprócz tego zobaczymy dzisiaj drugi mecz: Bayern - Arsenal. Lewandowski standardowo od pierwszej minuty.

Rozpiska:

Canal+
                          20:45 Bayern Monachium - Arsenal FC
                          Komentarz: (z Allianz Arena) Przemysław Pełka, Maciej Murawski

nSport+
                          20:45 Real Madryt - SSC Napoli
                          Komentarz: (z Estadio Santiago Bernabéu) Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła

Canal+ Sport
                          20:45 Mecz + Mecz
                          Moderator: Piotr Laboga
                          Ostatnio edytowany przez Nadczłowiek; 137280.

Komentarz

• macie jakieś dobre linki ?
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Real - Napoli: http://www.247hd.info/hd2.php

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Skoro Lewandowski sieka takie piękne asysty, to pomyślcie jakie cuda potrafi Arru...

Komentarz

Pracuję...
                                X