Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i wielki uj z protestem.

Czy tylko ja widzę w TV że wszyscy mają żółte twarze ? Czy już najwyższy czas odstawić alko

Edyta: Czyli to wina TV. Gdyby to było tvn to pomyślałbym, że to Dong maczał w tym palce
    Ostatnio edytowany przez Net; 7269.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Tez macie zolty obraz?
      U mnie MU wygląda jak reprezentacja Holandii, a zawodnicy jak ziomale Donga
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ja nie rozumiem, czemu ten Polsat nie pokazuje Realu z Lyonem?! Przecież tam musi być widowisko, muszą paść bramki, inaczej będzie wielka sensacja. W meczu MU-Milan obawiam się powtórki z Juventus-Ajax. Wynik z pierwszego meczu praktycznie przesądza sprawę awansu...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          W meczu MU-Milan obawiam się powtórki z Juventus-Ajax.
          Nieaktualne - Rooney.
          Też wolałbym obejrzeć Real chociażby nawet z tego względu, że Milan - ManU już puszczali.

Edyta: Widzę, że Real już zdążył odrobić straty.

Komentarz

• No i niestety najprawdopodobniej Milan za burtą :/

Komentarz

• Idźcie, do domu, my nie powiemy nikomu..

My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                Oby jeżeli to wypali to będę niezmiernie zadowolony, a ponadto przybędzie parę złotych
                heh, widzę, że nie tylko ja postawiłem na lekko sensacyjne rozwiązania niestety uj bombki strzelił ;/
                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Naprawdę spodziewaliście się, że Milan zawalczy?
                  Za to Lyon wyrównał i jedną nogą w ćwierćfinale Ale radość połowiczna bo nie moge tego zobaczyć!:/

Komentarz

• 22,55 powtórki będą. Oj Real odpadnie z LM a jak to nastąpi to paru osobą się za to oberwie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      Naprawdę spodziewaliście się, że Milan zawalczy?
                      Za to Lyon wyrównał i jedną nogą w ćwierćfinale Ale radość połowiczna bo nie moge tego zobaczyć!:/
                      Sami sobie winni,takie sytuacje marnowali w I poł.,głównie Higuain,sam na sam + na pustą.

A Lyon,gra świetne zawody i ten gol wisiał w powietrzu.Ten Pjanić co strzelił,to niezły kot,każdy wolny,rózny-było groźnie.

Oglądam po rumuńsku
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Kamilos15 Zobacz posta
                        22,55 powtórki będą. Oj Real odpadnie z LM a jak to nastąpi to paru osobą się za to oberwie...
                        Jakimś gościem będą ich lać?
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Miałem na myśli że niektórzy polecą pewnie między innymi Pellegrini a i gwiazdą się oberwie. Jakby nie było ten Real miał wygrać Ligę i Ligę Mistrzów teraz tylko pozostaje im hiszpańska w której sądzę że górą będzie Barca

Komentarz

• Zamieszczone przez PogońFaN(online.pl) Zobacz posta
                            heh, widzę, że nie tylko ja postawiłem na lekko sensacyjne rozwiązania niestety uj bombki strzelił ;/
                            Nie no dałem się ponieśc fantazji... szczerze to mimo wszystko liczyłem na więcej ze strony Milanu.... ba powiem więcej, sądziłem, że do ostatnich minut sprawa awansu będzie nie rozstrzygnięta.... no cóż nie ten rozmiar kapelusza na tą chwilę

PS. Grunt żeby Real odpadł
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jeszcze w listopadzie się założyłem, że Real nie przejdzie 1/8 finału Skrzynka, skrzynusia, skrzyneczka zimnego browarku czeka

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                                Ten Pjanić co strzelił,to niezły kot,każdy wolny,rózny-było groźnie.
                                Jak grałem Lyonem w fifie to popierdalał nieźle, Delgado był królem strzelców

Real odpada 6 raz z rzędu w 1/8

Komentarz

Pracuję...
                                X