Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
    Ciekaw jestem wyniku, gdyby tam grała szajka Janka
    Arrumbacośtam strzelił by hattricka!

Jednego z ketchupem, jednego z musztardą i jednego z sosem salsa

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta

Sukces w ****. Skoro taki minimalizm wbija w umysły Polaków nasza piąta władza, to jakim prawem mają czelność krytykować ciągle poziom polskiej piłki? Słuchając tych debili komentatorskich miałem wrażenie, że jesteśmy jakimś Azerbejdżanem. Tam dwumecz 4:1 z Barcą faktycznie mógłby stać się wydarzeniem ogólnonarodowym. Miejscowa ludność otrzymałaby tydzień wolnego, aby móc bez przeszkód świętować i palić dziewice na ołtarzu.
      o to to

Komentarz

• Zachowując dystans do dzisiejszego meczu myślę, że nie ma co aż tak bardzo umniejszać sukcesu Wisły. Zostali jednak pierwszym polskim klubem, który pokonał Barcę w oficjalnym meczu pucharowym. Z pewnością Barca grała na pół gwizdka, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Skorża miał duże problemy ze skompletowaniem składu.
        Jak zostało już powiedziane wynik idzie w świat. Należy wiec pogratulować Krakusom bo mają powody do satysfakcji, tak samo jak my czulibyśmy ją na ich miejscu oraz cieszyć się, że Wisełka nie awansowała do LM (wariant francuski - Lyon, czy norweski - Rosenborg, kiedy kluby te na wiele lat zdominowały krajową ligę zarabiając duże pieniądze w LM wybitnie mi nie odpowiada, no chyba, że chodziłoby o Legię hehe). No i są punkty do rankingu krajowego.
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
          Zachowując dystans do dzisiejszego meczu myślę, że nie ma co aż tak bardzo umniejszać sukcesu Wisły. Zostali jednak pierwszym polskim klubem, który pokonał Barcę w oficjalnym meczu pucharowym. Z pewnością Barca grała na pół gwizdka, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Skorża miał duże problemy ze skompletowaniem składu.
          Jak zostało już powiedziane wynik idzie w świat. Należy wiec pogratulować Krakusom bo mają powody do satysfakcji, tak samo jak my czulibyśmy ją na ich miejscu oraz cieszyć się, że Wisełka nie awansowała do LM (wariant francuski - Lyon, czy norweski - Rosenborg, kiedy kluby te na wiele lat zdominowały krajową ligę zarabiając duże pieniądze w LM wybitnie mi nie odpowiada, no chyba, że chodziłoby o Legię hehe). No i są punkty do rankingu krajowego.
          Właśnie to mnie martwi, że musimy się cieszyc takimi "sukcesami"

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
            No i są punkty do rankingu krajowego.
            i to jest najlepsze

Komentarz

• Też czuliście jak na waszych oczach tworzyła się historia?

Nie umniejszając zwycięstwa Wisły itd., chciałem zauważyć, że w 52 minucie miała korner, po którym strzeliła bramkę. Był to drugi korner w meczu, drugi dla Wisły. Osiem minut później, jak Barca zaczęła grać, w rogach było 2-6. No ale jak się ma skuteczność Włodara, to staliśmy się świadkami historycznego wydarzenia.
              nowy podpis

Komentarz

• Po tym meczu stwierdzam, że Pawełek jest naszą ostatnią szansą na mistrza w tym sezonie.

Komentarz

• Lech teraz gra o fazę grupową UEFA a Wisła bezpośrednio tam awansuje czy jeszcze coś grają ? jak to tam jest ? :P

Komentarz

• Wisla bedzie jeszcze musiala pokonac kogos zeby do tych grup wejsc, tak jak Lech i My. Faza grupowa to jest 2 runda UEFA.
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• jezeli awansujemy co do czego mam wątpliwosci

Komentarz

• Jako podsumowanie tego meczu został mi w pamięci obrazek schodzącego w 68 minucie Boguskiego. Bo komu się spieszy, przecież tylko ***** by powiedział, że możemy tu jeszcze 3 bramki strzelić, lepiej nie ryzykować i nie kusić losu bo nie daj Boże zremisujemy.

Komentarz

• Oni pokonali Barcelone (powiecie w meczu o nic, o wiadomym wczesniej wyniku etc etc). Powiem Wam tyle, ze my tam tez kiedys dostalismy w dupe, a potem u siebie 1-0 nie wygralismy. Oni pokonali tez Inter - rowniez w meczu o nic.

Nasze mecze z Barca za Koseckiego to starozytnosci, wiec sie nie wypowiem.

Prawda jest taka, ze oni pokonuja 1-0 Barcelone, a my bysmy pokonali Espanol Barcelona II, bo Tito nie miesci sie u nas w skladzie
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                            Oni pokonali Barcelone (powiecie w meczu o nic, o wiadomym wczesniej wyniku etc etc). Powiem Wam tyle, ze my tam tez kiedys dostalismy w dupe, a potem u siebie 1-0 nie wygralismy. Oni pokonali tez Inter - rowniez w meczu o nic.Nasze mecze z Barca za Koseckiego to starozytnosci, wiec sie nie wypowiem.

Prawda jest taka, ze oni pokonuja 1-0 Barcelone, a my bysmy pokonali Espanol Barcelona II, bo Tito nie miesci sie u nas w skladzie

Nie przesadzaj, ze w meczu o nic. Pamiętasz wolnego Szymkowiaka w 87 minucie, gdy piłka odbiła się od wewnętrznej strony słupka i nie wiem jakim cudem wyszła w pole? Była by dogrgywka i podejrzewam,zebysmy wygrali tamten mecz.

Komentarz

• Jako że się strasznie Wiślaki napinają, to rzyczę im teraz w losowaniu Milanu lub Sevilli. Niech pokażą co potrafią jeszcze raz, skoro tacy dobrzy są.

P.S To że wylosują Milan jest bardzo prawdopodobne, bo tyle farta co z Barceloną dawno już chyba nie mieli. Cały limit szczęścia w tym meczu wykorzystali. No bo jak wytłumaczyć to, że np. Krikić marnuje stuację w sposób godny Grzelaka w "najlepszym" okresie, a Piquet strzela na wiwat niczym Wojtek Szala.

Komentarz

• Daj spokój WIktor... Kto się napina? Prędzej media i pikniki jakieś obsrane ze szczęścia. Ze strony Wiślaków napinki nigdzie nie zauważyłem.
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X