Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzisiaj UEFA przyklepała zmiany w cyklu europejskich pucharów 2018-2021. Z ciekawszych rzeczy:

* Zgodnie z tym, co było wiadomo wcześniej, 4 drużyny z 4 najlepszych lig mają gwarantowane miejsce w LM. Po jednej drużynie z kolejnych ośmiu również gra automatycznie. 6 pozostałych miejsc rozdzielonych jest na ścieżkę mistrzowską (4 miejsca) i niemistrzowską (2 miejsca). Tak więc, z perspektywy polskich drużyn - będzie trudniej, ale tylko trochę.

* Do współczynnika klubowego nie będzie wliczane 20% współczynnika krajowego. Tym samym, nie będzie już handicapu związanego z tym, ze jakiś klub pochodzi z mocniejszej ligi

* Co ciekawe, zmienią się godziny rozgrywania spotkań LM: dwa mecze zaczynać się będą o 19:00, sześć o 21:00.

* Finał LE 2018 zostanie rozegrany w Lyonie

Całość tutaj: http://www.uefa.org/mediaservices/ne...a+league+final

Komentarz

• Coś mi się nie zgadza. 4x4 + 1x8 + 6 = 30?

Komentarz

• Zamieszczone przez PabloVK Zobacz posta
        w Bukareszcie i Edynburgu się pewno ucieszą co roku pewne punkty za to że milion lat temu udało się im wygrać w europie
        Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        No chyba aż tak historycznie patrzeć nie będą
        na szczęście to się będzie odnosiło tylko do podziału pieniędzy dobrze że nie do rankingu.
        50 milioów jurkó przenoszą z CL do ligi europy ale przy tylu drużynach to będą drobne dla jednego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Coś mi się nie zgadza. 4x4 + 1x8 + 6 = 30?
          Automatyczny awans mają również: zwycięzca poprzedniej edycji Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
            Automatyczny awans mają również: zwycięzca poprzedniej edycji Ligi Mistrzów i Ligi Europy
            A no chyba, że tak

Komentarz

• Bayern - Arsenal
              PSG - Barcelona

chyba najciekawiej sie przedstawia.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                Bayern - Arsenal
                PSG - Barcelona

chyba najciekawiej sie przedstawia.
                Arsenal standardowo Bayern
                (L)egionowo

Komentarz

• szkoda Krychy

Komentarz

• Życzymy powodzenia w meczach z Ajaxem

Komentarz

• Paryż robi Barcelonie porządne Walentynki , 4:0 w 70 minucie .

Komentarz

• Co te PSG dziś odpierdala
                        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Jeśli ktoś (np. taki ja ) dawno nie oglądał meczu Barcelony, to może być nieźle zszokowanym ich grą. Dzieci we mgle.

Komentarz

• Piękny wynik Messi pressing w stylu Iwańskiego, zero zaangażowania w obronę. Człapak

Komentarz

• Genialny mecz w wykonaniu PSG.

Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                              Jeśli ktoś (np. taki ja ) dawno nie oglądał meczu Barcelony, to może być nieźle zszokowanym ich grą. Dzieci we mgle.
                              "Syty nigdy nie zrozumie głodnego". Taka jest prawda o obecnej Barcelonie. Mnóstwo wielkich graczy, którzy tak naprawdę nie mają już po co grać. Z młodych nienasyconych został tam tylko Neymar. Reszta to albo starzy wyjadacze (Iniesta, Messi, Pique), albo młodzi średniacy* (Gomes, Roberto).

*średniacy w porównaniu ze starszymi kolegami

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Ostatni raz tak słabą Barcelonę widziałem 23.04.2013 roku oraz 1.05.2013 roku. Oglądając tak grające PSG z takimi piłkarzami, człowiek zastanawia się gdzie tam miejsce dla Krychowiaka. Niech Grzesiek stamtąd ucieka czym prędzej.

Komentarz

Pracuję...
                                X