Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
    Już byli w ogródku, już witali sie z gąską... I sobie skomplikowali, ostatni mecz z Napoli a Turki z Dynamem i rzutem na taśme Benfica może skończyć "tylko" w LE

Takie rzeczy tylko w Stambule

Komentarz

• Z tą ręką dla sportingu ładne jaja Zawsze uważałem Coentrao za idiote więc akurat nie było mi go wcale zal

Komentarz

• W Rostowie n. Donem wyciągnęli wnioski z meczu Legia-Real. Nawet dobrze kryty Lewy nie miał nic do powiedzenia.

Komentarz

• Lewy znów klasa, piękna bramka.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Turki wyjda na 2 połowę ? lanie jak siemasz, bramkarz płacze - ***** a nie LM
            bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
              Turki wyjda na 2 połowę ? lanie jak siemasz, bramkarz płacze - ***** a nie LM
              Jakoś tak analogia do Polska - Chorwacja w ręczną mi się nasunęła. Remis z najsłabszym w grupie Dynamem dawał im awans, to postanowili dostać srogi wpiernicz (choć tam awans dawała nawet niska porażka).

Komentarz

• Tyle było gadania jak to do LM nie pasują drużyny z eliminacji ze ścieżki mistrzowskiej. Tymczasem:
                my wiadomo
                Ludogorec - 3 remisy, w tym z PSG i awans do LE
                Celtic - 3 remisy, w tym dwa z City
                Kopenhaga - 9pkt, tylko jedna porażka, gole 7-2, awans do LE
                Dinamo - tutaj kompromitacja, 6 porażek, gole 0-15

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                  Tyle było gadania jak to do LM nie pasują drużyny z eliminacji ze ścieżki mistrzowskiej. Tymczasem:
                  my wiadomo
                  Ludogorec - 3 remisy, w tym z PSG i awans do LE
                  Celtic - 3 remisy, w tym dwa z City
                  Dinamo - tutaj kompromitacja, 6 porażek, gole 0-15
                  Po tym co odwaliło Leicester z Porto [nie chodzi nawet o sam wynik], życzę im sromotnego wpierdolu na wiosnę i spadku z Premier League. W europejskich pucharach, tak się po prostu nie robi. Mogli zachować chociaż pozory.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                    W 2 grupach, 9 punktów dawało wyjście z grupy.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Znamy już układ wszystkich grup Ligi Europy i wg. mnie jest kilka niespodzianek. Między innymi Panathinaikos, o którym duże grono, tu na forum, wypowiadało się jako o rywalu nie do przejścia w eliminacjach. Ostatnie miejsce w grupie, zaledwie jeden punkt, i tylko trzy strzelone bramki z bilansem 3:13. Nie wielu chyba wyobrażało sobie taki scenariusz.

A nasz eliminacyjny rywal Dundalk chyba też się nie skompromitował. 4 punkty za zwycięstwo i remis, bilans 5:8. Co prawda wystarczyło to tylko na ostatnie miejsce w grupie ale warto nadmienić że w każdym meczu strzelili przynajmniej bramkę, a żadna z porażek nie większa niż jedną bramką. Wobec tego zastanawiam się ile drużyn z naszej ligi, wykręciło by taki bilans jak Irole. Fajnie by było gdyby mogły się skonfrontować w LE a dopiero potem zaczynać podśmiechujki z naszego 1:1.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                        Znamy już układ wszystkich grup Ligi Europy i wg. mnie jest kilka niespodzianek. Między innymi Panathinaikos, o którym duże grono, tu na forum, wypowiadało się jako o rywalu nie do przejścia w eliminacjach. Ostatnie miejsce w grupie, zaledwie jeden punkt, i tylko trzy strzelone bramki z bilansem 3:13. Nie wielu chyba wyobrażało sobie taki scenariusz.
                        Straszne głupoty piszesz. Po pierwsze nikt jeszcze nie zna układu wszystkich grup Ligi Europy. Po drugie, jakim cudem mieliśmy trafić na Panathinaikos, skoro my graliśmy w eliminacjach do LM a oni do LE?

Komentarz

• Z tym drugim to wtopił, bo chodziło o Olympiakos, ale co do pierwszej części po prostu chodzi o ostateczny kształt tabel po zakończeniu fazy grupowej.
                          Mioduski won
                          Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                          Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                            Z tym drugim to wtopił, bo chodziło o Olympiakos, ale co do pierwszej części po prostu chodzi o ostateczny kształt tabel po zakończeniu fazy grupowej.
                            Przecież jeszcze trwa jedno spotkanie.

Komentarz

• Racja, zayebałem. Oczywiście mowa była o Olimpiakosie, który chyba nie okazał mega mocny, pomimo awansu do rundy pucharowej.

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Przecież jeszcze trwa jedno spotkanie.
                              Które, nie miało wpływu na to kto z tej grupy wyjdzie. Nie brałem pod uwagę różnicy w miejscu.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                                Racja, zayebałem. Oczywiście mowa była o Olimpiakosie, który chyba nie okazał mega mocny, pomimo awansu do rundy pucharowej.

Które, nie miało wpływu na to kto z tej grupy wyjdzie. Nie brałem pod uwagę różnicy w miejscu.
                                Ale miało wpływ na to kto wyjdzie z pierwszego miejsca i będzie rozstawiony w losowaniu.

Komentarz

Pracuję...
                                X