Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na TV4 jest.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Pierwsza połowa w Wolfsburgu miód malina.

W innych meczach zaskoczyło mnie Atletico, które wygrało w Stambule. Myślałem, że Galata może być tegoroczną rewelacją. No i odpadnięcie, jak odpadnięcie, ale druga porażka Romy w takim samym stosunku z PAO to niespodzianka. Ostatnie 5 minut pierwszej połowy to musiał być dramat dla miejscowych fanów.

edit: bramka na 4-1 dla Wilków to mniej więcej Klose z Fiorentiną razy 4 zawodników + 0,5 metra
      Ostatnio edytowany przez PabloMag; 10587.

Komentarz

• ITI Vafanculo?

Komentarz

• Bardzo dobrze, mimo odpadnięcia spisało się także Brugge. Jak widać Lech trafił na bardzo solidnego przeciwnika w walce o fazę grupową. I osiągnął identyczne wyniki co Valencia, tylko Hiszpanie mieli dogrywkę u siebie, Lech nie. I to zadecydowało.

Komentarz

• Co tu taka cisza nikt nie ogląda Ligi Mistrzów?? Aresnal odrabił już stratę i zanosi się na to, że pewnie awansuje dalej, w drugim meczu jak narazie Viola daje radę

Edit: ależ zajebisty mecz we Florencji... oby wygrali to!
            Ostatnio edytowany przez Bootleg; 7875.
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Nasri pozamiatał
              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Oba mecze super - dużo bramek, i emocji

A to co zrobił Nasri

Komentarz

• a na czym leciała Fiorentina? tak w ogóle to okazało się, że u mnie na kablówce nsport jest...mogliby puszczac mecz bez komentarza, bo tego Kalinowskiego słuchać się nie da
                  "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                  hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Bramki z wczorajszych spotkan.

http://www.weszlo.com/news/4626
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jeszcze niedawno ludzi wkurzała ręka Henryego, dwa tygodnie temu sędzia przekręcił Fiorentinę. Co na temat pracy sędziów ma do powiedzienia Beckenabuer, ano to:
                      Legenda niemieckiej piłki nożnej Franz Beckenbauer powiedział w środę, że błędy sędziów są częścią widowiska i nadają mu uroku - dlatego jest za niezmienianiem obecnych zasad
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                        Jeszcze niedawno ludzi wkurzała ręka Henryego, dwa tygodnie temu sędzia przekręcił Fiorentinę. Co na temat pracy sędziów ma do powiedzienia Beckenabuer, ano to:
                        Dziwisz się mu? Dzięki sędziemu Bayern awansował Przy powtórkach wideo, taki wałek by już nie przeszedł.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• No to dzisiaj Lyon odprawia Real a Milan ManU i jest pieknie.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            No to dzisiaj Lyon odprawia Real a Milan ManU i jest pieknie.
                            Oby jeżeli to wypali to będę niezmiernie zadowolony, a ponadto przybędzie parę złotych
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• O ile na odprawę ManU mogę się zgodzić to na Real już nie
                              W końcu zaczęli coś grać i jak nie w tym sezonie to kiedy mają się przełamać w LM ?
                              No i jeszcze finał w Madrycie

Komentarz

• Tez macie zolty obraz?
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X