Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Apoel dorzuca trzecią.

Szansa na rozstawienie minimalna, Olympiakos i Celtic to chyba jedyne kluby, które mogą nie awansować, co zresztą też jest mało realne.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Spoko. No trudno, raczej ciezko sie spodziewac ze Olympiakos razem z Celtikiem solidarnie dadza d..., ale kto wie, w pilce wszystko jest mozliwe. W 4 rundzis trafic sprzedajne koniczyny albo cypryjczykow i mamy spore szanse.

Komentarz

• Jeśli nie awansuje Olympiakos, to już nie będzie większego znaczenia, czy w przypadku awansu jesteśmy rozstawieni, czy nie. Takie 3:0 APOELu zamazuje obraz - różnica między Rosenborgiem a Cypryjczykami, czy Karabachu a Pilznem, w przekroju dwumeczów nie taka znaczna. Ba, biorąc pod uwagę styl naszej gry, to kto wie, czy bardziej nie leżałyby nam te drużyny, które awansowały. Zresztą, jak już kiedyś wspominałem, przed reformą Platiniego trafienie takich Greków traktowane byłoby jak dar od losu. Zasłużmy my wreszcie na ten awans do Ligi Mistrzów, a przede wszystkim zróbmy swoje jutro.

Komentarz

• Właśnie zobaczyłem wynik na livescorze. Ktoś może wyjaśnić co tu się odjebało?
          „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

Komentarz

• sędzia dolicza 6 minut
            91
            96
            99
            i Cypr gra dalej
            DUMA I SŁAWA

Komentarz

• Sędzia: Ryczkowski(POL)

edit:Raczkowski,
              co nie zmienia faktu, że niezła beka
              Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• Raczkowski, z Warszawy :P

Komentarz

• Teraz kibicujemy Irlandczykom

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta

Właśnie zobaczyłem wynik na livescorze. Ktoś może wyjaśnić co tu się odjebało?
                    W dużym skrócie APOEL strzelił w doliczonym czasie gry pierwszą bramkę i Norwegowie stanęli więc im Cypryjczycy wklepali 2 bramkę. 3 Rosenborg sam sobie strzelił

Komentarz

• Zamieszczone przez krawat85 Zobacz posta
                      Raczkowski, z Warszawy :P
                      Na bank kibic dziewczyn . Mógł gwizdnąć w 89:53 i nic by się nie stało.

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Komentarz

• Zamieszczone przez gzik Zobacz posta
                        Teraz kibicujemy Irlandczykom
                        własnie prowadzą

Komentarz

• Już wygrywają w dwumeczu

Komentarz

• Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
                            Już wygrywają w dwumeczu
                            noi fajnie jutro jeszcze w 4 litery Celtic lub Olympiakos

Komentarz

• Awans bulgarow ma dla nas jakieś znaczenie?

Ps. Bate jebnie w 93 min
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                                W dużym skrócie APOEL strzelił w doliczonym czasie gry pierwszą bramkę i Norwegowie stanęli więc im Cypryjczycy wklepali 2 bramkę. 3 Rosenborg sam sobie strzelił
                                Nie do końca stanęli, wręcz przeciwnie - poszli na hurra do przodu niczym marszal Żukow. Norwegom 1 bramka przy 0:1 dawała awans. Gdy dostali na 0:2 to z jeszcze większa furią poszli w atak, bo 1:2 dawało im dogrywkę. Dopiero 0:3 usadziło ich na tyłkach.

Wielka szkoda - w meczu Pilzna zabrakło 5 minut. W meczu Apoelu sekund.

A dla ludzi, którzy twierdzą, że nie ma znaczenia czy jesteśmy rozstawieni czy nie daję jedną emotkę -

Komentarz

Pracuję...
                                X