Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jednak jest United, elegancko. W ogóle co to za skład United

Manchester United: Romero - Varela, Carrick, Blind, Riley - Schneiderlin, Ander Herrera - Lingard, Mata, Depay - Rashford.

EDIT: Grają z "jakimiś" Duńczykami i jeszcze symulują... kiedyś ta drużyna naprawdę grała w piłkę. Podobno van Gaal ma klauzulę, że jak go wyrzucą w czasie sezonu to dostaje 12 mln Ł
    Ostatnio edytowany przez looking1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W ogóle wszystkie angielskie drużyny awansowały, a wisienką jest łomot spuszczony przez Spurs Violi - to tak a propos 4-go miejsca w LM
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• https://vid.me/7tmg
        https://vid.me/ETgT < perełka 1
        https://vid.me/pmme
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
          Widac ze Grecy dobrze ugoscili trojke sedziowska
          Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            Grekom i tak to nic nie dało, a to powinien być ostatni popis sędziowski tego pana na europejskim poziomie.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Tyle pieprzą w tej uefie o respekcie, szastają karami na prawo i lewo za byle co, a sami nie mają krzty respektu do pracy innych. Za tego typu popisy pół godziny po meczu powinno być oficjalne info o wszczęciu postępowania i ten łysy śmieszek nie powinien więcej powąchać sędziowania poza swoją rodzimą, półamatorską ligą. Arnold Hunter - miejmy nadzieję, że nigdy nie będziemy mieli do czynienia z tym panem. Po tym, co zaprezentował wczoraj, nawet nie powinno być takiej możliwości.

Mnie osobiście boli odpadnięcie zespołu z Neapolu. Po tym co zrobili w fazie grupowej miałem nadzieję, że zajdą chociaż do półfinału, a po cichu liczyłem nawet na ich zwycięstwo w rozgrywkach. Wtedy to 5-2 nie brzmiałoby aż tak źle. Tymczasem wychodzi na to, że nasza grupa była jeszcze słabsza, niż się wydawało. W ogóle, z drużyn, z którymi mierzyły się Legia i Lech, w rozgrywkach pozostała tylko Bazylea...

No i ta Sparta Praga. 4-0 w dwumeczu z zespołem, który zostawił w tyle Dortmund i PAOK? Ja wiem, że liga rosyjska zapadła w sen zimowy jeszcze wcześniej, niż nasza i czeska. Mało tego, jeszcze się z niego nie wybudziła, podczas gdy my i Kreciki mamy za sobą już dwie kolejki. Niemniej jednak, po pierwsze mimo wszystko jest to dla mnie zaskoczenie, a po drugie pojawia się standardowe pytanie pt. dlaczego ich kluby mogą, a nasze nie?

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                Jednak jest United, elegancko. W ogóle co to za skład United

Manchester United: Romero - Varela, Carrick, Blind, Riley - Schneiderlin, Ander Herrera - Lingard, Mata, Depay - Rashford.

Z kontuzjowanych dałoby się mocniejszą jedenastkę zestawić
                Ale grunt, że do przodu.

P.S. A dzięki myślicielom z TVP pierwszy raz od niepamiętnych czasów obejrzałem trochę tenisa. Może się wciągnę
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Z kontuzjowanych dałoby się mocniejszą jedenastkę zestawić
                  Ale grunt, że do przodu.

P.S. A dzięki myślicielom z TVP pierwszy raz od niepamiętnych czasów obejrzałem trochę tenisa. Może się wciągnę
                  Tym bardziej, że niektóre zagrania Agnieszki kosmiczne.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Liverpool w 1/8 z Manchesterem.
                    Ostatnio edytowany przez ormo; [ARG:4 UNDEFINED].
                    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                      Liverpool w 1/8 z Manchesterem.
                      Czas się przełamać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                        Czas się przełamać.
                        Znowu United odda 4 strzały w dwumeczu i awansuję

Ciekawa tez para hiszpańska Bilbao - Valencia i BVB - Spurs.

Komentarz

Czas się przełamać.
                          Nie ma szans

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
                            Nie ma szans
                            Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                            Znowu United odda 4 strzały w dwumeczu i awansuję
                            Wiem, ze za czasów LvG, Liverpool nie moze sie pochwalić się statystykami, ale trzeba mieć nadzieje.

Komentarz

• Niezłe losowanie dla fanów angielskiej kopanej. Fajnie jakby z racji wylosowanego przeciwnika obie drużyny potraktowały ten dwumecz prestiżowo.
                              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Wiem, ze za czasów LvG, Liverpool nie moze sie pochwalić się statystykami, ale trzeba mieć nadzieje.
                                Ogólnie rzecz biorąc, to za czasów LvG Manchester też się nie ma czym chwalić
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X