Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    Odkąd TVP przestała pokazywać jeden z meczów środowych kompletnie przestałem oglądać tą całą LM, ze streamów korzystam jeśli oglądam w domu Legię i wystarczy. To jest żenujące, że w otwartej telewizji sobie jakiegoś lepszego meczu nie można czasami obejrzeć. Coś słyszałem, że podobno te ostatnie decydujące mecze pokaże publiczna, wiadomo coś więcej, które od jakiej fazy rozgrywek ? 1/4, 1/2 finału ?
    Ja to samo. Jeszcze czasem na ZDF zerknę na wtorkowy lub środowy mecz jak oczywiście pokazują, bo przeważnie szwabskie drużyny.
    Poza tym, chyba na żadnym innym kanale na CP nie obejrzę LM? Podpowie ktoś?

Zauważyłem, że LE pokazuje Eurosport oraz TVP Sport.

A jakaś bezpłatna strona ze streamami? Bo ja jedynie korzystam z meczyki.pl, ale często tnie lub trzeba długo się nagimnastykować, żeby znaleźć stream bez zacinek.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
      Jeszcze czasem na ZDF zerknę na wtorkowy lub środowy mecz jak oczywiście pokazują, bo przeważnie szwabskie drużyny.
      .
      oni kiedykolwiek puszczali jakiś mecz we wtorek? nie natrafiłem jeszcze zawsze tylko środa i naturalnie, że szwabskie zespoły, z racji że jutro żadna nie gra drużyna z bundesliga to PSV-Atletico
      LEGIA TO MY
      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• W tamtym sezonie leciał jakiś szwabski mecz (chyba Bayernu) i automatycznie środowego już nie było.

Komentarz

• Podeśle ktoś linka do meczu Juve

Komentarz

• żadne streamy nie działają..ktoś coś ?

e: Korzystajcie http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
            Ostatnio edytowany przez OskarLegionista; 70962.
            "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
            PamiętaMY !

Komentarz

• Dopóki Arsenal nie będzie miał napastnika to nie ma szans na żadne sukcesy w Europie. Giroud to straszny paralityk.

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
                Dopóki Arsenal nie będzie miał napastnika to nie ma szans na żadne sukcesy w Europie. Giroud to straszny paralityk.
                Akurat to jeden z najlepiej grających tyłem do bramki napastników. Potrafiący skutecznie wykonczyć akcję kolegow, jak i sam asystowac. Pooglądaj trochę ligi angielskiej, a nie raz na jakiś czas mecz Arsenalu w LM.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                  Akurat to jeden z najlepiej grających tyłem do bramki napastników. Potrafiący skutecznie wykonczyć akcję kolegow, jak i sam asystowac. Pooglądaj trochę ligi angielskiej, a nie raz na jakiś czas mecz Arsenalu w LM.
                  To prawda. Giroud miał kiepskie początki w Arsenalu, ale z czasem wyraźnie się poprawił i wniósł do gry zespołu sporo dobrego. Statystyki ma całkiem przyzwoite. Oczywiście, to nigdy nie będzie mega wirtuoz, ale nazywanie go strasznym paralitykiem jest spóźnione o jakieś 3 sezony Niejednokrotnie potrafił popisać się bardzo fajnym technicznym zagraniem czy strzałem, więc nie jest to jakieś drewno. A że mecz mu nie wyszedł? Zdarza się nawet lepszym od niego.

Komentarz

• Ogłądał ktoś Dynamo , i wie jak się spisał Teodorczyk ?

Wszak to trzeci napadzior reprezentacji Polski

Komentarz

• Tragicznie.
                      Gdy już odwrócił się w światło bramki próbował coś zrobić, oddał nawet ze dwa strzały zza szesnastki.
                      Jednak tyłem do bramki stracił 99 % piłek. Każda próba odegrania, przyjęcia kończyła się nie tyle niedokładnym odegraniem co każdorazowo wyprzedzeniem przez obrońcę.
                      Ostatnio edytowany przez Runi; 55583.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                        Ogłądał ktoś Dynamo , i wie jak się spisał Teodorczyk ?
                        tak jak kolega niżej napisał, bardzo kiepsko mu poszło. Koles nie dorósł do gry w LM, nie dziwie się, że zmienili go w przerwie.
                        LEGIA TO MY
                        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• A tymczasem Midtjylland na wyjeździe 1:1 (prowadzili 1:0). Ciekawe czy MU odrobi jeszcze 2 bramki.

Komentarz

• Miał być mecz na TVP Sport, piwko zakupione, popcorn, liczyłem na śmiech z United a tu Radwańska...

Komentarz

• Koniec, zaraz przełączają na mecz
                              "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• W LM po pierwszych meczach raczej wszystko zgodnie z planem, było 6 par z wyraźnym faworytem i 4 z 6 faworytów w zasadzie jest już w 1/4. Juventus i PSV mogą jeszcze liczyć na awans, choć osobiście sukcesów im nie wróżę. W LE jak United się nie skompromituje to też raczej obejdzie się bez sensacji. Na spory minus Krasnodar ze Spartą, byłem pewny że ograją Czechów a tu 0-4 w dwumeczu.
                                -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                                -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

Pracuję...
                                X