Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mnie tam nie dziwi taki wynik. Nawet obstawiłem over 2.5 z tego względu iż nie ufam ostatnio Manchesterowi (mimo że to moja ulubiona drużyna zagraniczna obok Juve). Bardziej mnie rozjebutała Valencia i 5:0 do przerwy. Przez moment pomyślałem że chyba może być jakaś dwucyfrówka, a to w końcu Uefa i faza pucharowa więc byłoby to swego rodzaju osiągnięcie. A Liverpool to w ogle fenomen
    Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
      A Liverpool to w ogle fenomen
      Zamieszczone przez looking16 Zobacz posta
      FC Midtjylland 2 - 1 Manchester United
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Przecież angielskie kluby mają nie od wczoraj wyje.bane na ten puchar pocieszenia

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          Przecież angielskie kluby mają nie od wczoraj wyje.bane na ten puchar pocieszenia
          żeby się nie obudzili z ręką w nocniku, jak przez te wyebane mecze zabiorą im 4 miejsce do LM. Włosi czekają i ja z nimi
          LEGIA TO MY
          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
            Przecież angielskie kluby mają nie od wczoraj wyje.bane na ten puchar pocieszenia
            Tylko, że ten puchar pocieszenia to dla MU lub LVP może być jedyna szansa na grę w LM
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
              żeby się nie obudzili z ręką w nocniku, jak przez te wyebane mecze zabiorą im 4 miejsce do LM. Włosi czekają i ja z nimi
              To jedno. Triumfator LE ma zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów i dla takiego Liverpoolu ten puchar pocieszenia może być jedyną możliwością zagrania w niej w przyszłym sezonie.

E: Benek w tym samym czasie.
              Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Tylko, że ten puchar pocieszenia to dla MU lub LVP może być jedyna szansa na grę w LM
                Tym bardziej, że pierwsza 4 ma juz znaczącą przewagę w tabeli.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Zgadza się, tylko, że taki Manchester United czy Liverpool więcej kasy zgarną za miejsce "X" w lidze niż za ten puchar pocieszenia.

Komentarz

• Czy jest jakaś strona typu VOD (coś w stylu akcji Heinekena w ubiegłym sezonie), na której (nawet za opłatą) można oglądać mecze LM w dobrej jakości bez lagów? Czy zostają tylko stronki z meczyki24?

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                      Czy jest jakaś strona typu VOD (coś w stylu akcji Heinekena w ubiegłym sezonie), na której (nawet za opłatą) można oglądać mecze LM w dobrej jakości bez lagów? Czy zostają tylko stronki z meczyki24?
                      Pisałem w którymś temacie meczowym, kopiuję.

Wystarczy, że znajomy, który posiada nc+ założy konto na tej stronie http://canalplussport.pl i poda Ci dane do logowania. Do założenia konta potrzebny jest nr abonenta lub nr umowy. Jest też aplikacja na Androida, gdzie można oglądać mecze z C+ na telefonie (max 2 urządzenia na jednym koncie). W obydwu przypadkach działa elegancko, bez przycinek.
                      Ostatnio edytowany przez (L)ukas; 2681.
                      Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta

Wystarczy, że znajomy, który posiada C+ założy konto na tej stronie http://canalplussport.pl i poda Ci dane do logowania. Do założenia konta potrzebny jest nr abonenta lub nr umowy. Jest też aplikacja na Androida, gdzie można oglądać mecze z C+ na telefonie (max 2 urządzenia na jednym koncie). W obydwu przypadkach działa elegancko, bez przycinek.
                        Chyba nie C+ , a NC+ ?

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta

Wystarczy, że znajomy, który posiada C+ założy konto na tej stronie http://canalplussport.pl i poda Ci dane do logowania. Do założenia konta potrzebny jest nr abonenta lub nr umowy. Jest też aplikacja na Androida, gdzie można oglądać mecze z C+ na telefonie (max 2 urządzenia na jednym koncie). W obydwu przypadkach działa elegancko, bez przycinek.
                          Sam korzystam jako abonent NC+ gdy nie mogę w domu obejrzeć. Sprawdza się a ponadto polecam weeb.tv.

Komentarz

• Zamieszczone przez LBaLin Zobacz posta
                            Chyba nie C+ , a NC+ ?
                            Racja, nie wiedziałem, że to tylko dla abonentów NC+. Już poprawiam.

Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                            Sam korzystam jako abonent NC+ gdy nie mogę w domu obejrzeć. Sprawdza się a ponadto polecam weeb.tv.
                            weeb.tv też ok, ale nie masz gwarancji, że akurat będzie stream, mimo że zapłaciłeś za kod premium. Kilka razy się naciąłem, że któryś C+ nie był streamowany.
                            Ostatnio edytowany przez (L)ukas; 2681.
                            Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Odkąd TVP przestała pokazywać jeden z meczów środowych kompletnie przestałem oglądać tą całą LM, ze streamów korzystam jeśli oglądam w domu Legię i wystarczy. To jest żenujące, że w otwartej telewizji sobie jakiegoś lepszego meczu nie można czasami obejrzeć. Coś słyszałem, że podobno te ostatnie decydujące mecze pokaże publiczna, wiadomo coś więcej, które od jakiej fazy rozgrywek ? 1/4, 1/2 finału ?
                              Ostatnio edytowany przez kresowiak1993; 58096.

Komentarz

• Dzięki za podpowiedzi. Zapomniałem o weeb, a kiedyś korzystałem...

Komentarz

Pracuję...
                                X