Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Żałosne są takie wypowiedzi. Wiedzieli gdzie wychodzą, wiedzieli w jakiej są sytuacji, wiedzieli z kim grają, Nie mogli się rzucić na rywala, bronili w miarę dobrze, Burić miał instynkt, wykorzystali swoje co mieli. Mi taktyka Lecha za*jebiście się podobała. Wiedzieli na czym stoją i wyszło coś z niczego. Trzeba umieć. Mieli się rzucić i dostać 3 brameczki do przerwy?
    Napisz jeszcze, że nie widziałeś różnicy między grą Lecha i Fiorentiny.

Komentarz

• http://www.whoateallthepies.tv/man_c...ampaign=buffer
      Legia mistrz a reszta x*j

Komentarz

• Zamieszczone przez Daenerys_Targaryen Zobacz posta
        A kogo będzie to obchodzić za 5 czy 10 lat?

O stylu i składach ludzie z czasem zapominają, a wynik, bramki i ''historyczność'' pierwszego zwycięstwa na wyjeżdzie z włoskim klubem pozostaną. Ten mecz dla Lechitów będzie niczym dla Wiślaków wygrana z Barceloną Guardioli. Niby nic nie dała (w tym przypadku nie sądzę, aby Lech mimo aktualnego 2 miejsca wyszedł z tej grupy), ale jednak wygrali i nikt im tego nie odbierze.
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Polecałbym najpierw dostrzec różnicę między grą Legii a Brugge, zwłaszcza w pierwszej połowie. Tak samo jak można (i należy) z Lecha się śmiać za 16 miejsce w tabeli ligowej, za kolejne kompromitacje, których seria miejmy nadzieję zostanie przedłużona w niedzielę, tak należy im oddać co ich. Oni pokonali Fiorentinę, my póki co przegraliśmy z Napoli. Oni póki co mają 4 punkty i zajmują 2 miejsce w grupie, my mamy 1 punkt i okupujemy dół grupy razem z belgijskimi leszczami, którzy wcześniej dostali piątkę od Włochów i baty u siebie z leszczami duńskimi. Oni, póki co, o zgrozo, liczą się w walce o awans, my szanse mamy już w zasadzie tylko iluzoryczne. Śmiać się z nich - tak, bo dają ku temu kupę powodów. Umniejszać im - nie, bo nikogo nie obchodzi jak grali, a że Lech ma gorszych piłkarzy nawet od tego składu, który wystawiła Fiorentina, wie każdy i nie odkryłeś Ameryki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
            A kogo będzie to obchodzić za 5 czy 10 lat?

O stylu i składach ludzie z czasem zapominają, a wynik, bramki i ''historyczność'' pierwszego zwycięstwa na wyjeżdzie z włoskim klubem pozostaną. Ten mecz dla Lechitów będzie niczym dla Wiślaków wygrana z Barceloną Guardioli. Niby nic nie dała (w tym przypadku nie sądzę, aby Lech mimo aktualnego 2 miejsca wyszedł z tej grupy), ale jednak wygrali i nikt im tego nie odbierze.
            Dla mnie jednak sukces Lechitów jest nieporównywalnie większy. Owszem, Viola to nie Barcelona ale co innego kluczowy mecz dla układu tabeli a co innego towarzyska gierka.

Komentarz

Nie rozumiem. Sam sobie to napisz. Do czego pijesz bo bez kitu nie czaje?

Komentarz

• Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA ukarała Lecha Poznań kwotą 100 tys. zł za wywieszenie zakazanego baneru na elementach elewacji zewnętrznej Inea Stadionu przed meczem Ligi Europy z CF "Os Belenenses" rozegranym 17 września.

Lech złożył odwołanie od kary, które ma być rozpatrzone w najbliższą środę.
                Wie ktoś może o co chodzi?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
                  Polecałbym najpierw dostrzec różnicę między grą Legii a Brugge, zwłaszcza w pierwszej połowie. Tak samo jak można (i należy) z Lecha się śmiać za 16 miejsce w tabeli ligowej, za kolejne kompromitacje, których seria miejmy nadzieję zostanie przedłużona w niedzielę, tak należy im oddać co ich. Oni pokonali Fiorentinę, my póki co przegraliśmy z Napoli. Oni póki co mają 4 punkty i zajmują 2 miejsce w grupie, my mamy 1 punkt i okupujemy dół grupy razem z belgijskimi leszczami, którzy wcześniej dostali piątkę od Włochów i baty u siebie z leszczami duńskimi. Oni, póki co, o zgrozo, liczą się w walce o awans, my szanse mamy już w zasadzie tylko iluzoryczne. Śmiać się z nich - tak, bo dają ku temu kupę powodów. Umniejszać im - nie, bo nikogo nie obchodzi jak grali, a że Lech ma gorszych piłkarzy nawet od tego składu, który wystawiła Fiorentina, wie każdy i nie odkryłeś Ameryki.
                  a to nie był przypadkiem rewanż 3 rundy eliminacji ligi mistrzów?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    Wie ktoś może o co chodzi?
                    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Dzięki.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
                        a to nie był przypadkiem rewanż 3 rundy eliminacji ligi mistrzów?
                        Nie, w el. LM dostali piątkę od Anglików.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                          Przyznawać się, komu Lech wczoraj zawalił kupon
                          nawet mi nie przypominaj
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
                            Nie, w el. LM dostali piątkę od Anglików.
                            Oj przepraszam, zacytowałem nie tę osobę co chciałem Oczywiście chodziło o post użytkownika Majkisek.

Komentarz

• Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
                              Oj przepraszam, zacytowałem nie tę osobę co chciałem Oczywiście chodziło o post użytkownika Majkisek.
                              No więc wywołany do tablicy odpowiem - de facto była to bramka na 1-4 w dwumeczu a nie na 1-0 w meczu, także taka to wartościowa wygrana była. Na mnie robiło wrażenie rozbicie Parmy czy Schalke bo to właśnie idzie w świat - wynik dwumeczu a nie pojedynczego spotkania, które jest o pietruszkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                                nawet mi nie przypominaj
                                Może Rutkowskiemu się odwidzi i priorytetem będzie jednak LE. Z pewnością punktem zwrotnym będzie wyjście z grupy.

Komentarz

Pracuję...
                                X