Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    I mam nadzieję , że 1 października wyjdzie również na poważnie
    Może od razu pójdź na trybunę gości fetować Hamsika
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Może od razu pójdź na trybunę gości fetować Hamsika
      Jest różnica między kibicowaniem Napoli, a chęcią żeby nasi "piłkarze" w końcu po trzech latach grania zagrali z poważnym rywalem na poważnym poziomie.

Komentarz

• Cóż, jak widać każdy może mieć różne chęci.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Szkoda, że póki co, tylko na chęciach się kończy.

Komentarz

• Boniek wywalczył Lechowi cofnięcia kary zamknięcia stadionu. Szkoda, że w naszej sprawach nic nie mógł nigdy zrobić.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jeszcze kilka zdań napiszę o rozgrywkach które dzięki weekendowi z oglądaniem polskiej Ekstraklasy wydają się w ogóle inną dyscypliną sportu. W tym roku mija 20 lat jak Nas tam nie ma i nie jest to żaden przypadek, wszystko wskazuje na to że jeszcze sobie chwilę na Ligę Mistrzów poczekamy. Polski kibic piłkarski jest jak przysłowiowy " Window Shopper" a polska piłka klubowa pasuje do Niej jak śmierdzący łach z Centralnego do pokoju w Sheratonie.

Wcześniej wspomniani Niemcy błyskawicznie zbliżają się do zespołów z Hiszpanii czy Anglii, ogólnie ciężko mówić o zbliżaniu się skoro w 2013r. w finale grały dwa Niemieckie zespoły. W przeciwieństwie do nowych "młodych wielkich" niemiaszki nie potrzebują do gry w elicie Arabskich pieniędzy. O Bayernie nie ma co się rozpisywać, w ścisłej czołówce są od lat, w tym roku oprócz Moenchengladbach ( brak doświadczenia ) każdy z trójki jest w stanie zagrać w 1/4. Prawdopodobnie największą niespodziankę może zrobić Bayer Leverkusen, kilku kadrowiczów plus Hernandez. w Play Off ograli w dwumeczu Lazio 4-0. Wolfsburg nawet bez De Bruyne stać na wyjście z grupy. W przeciwieństwie do Hiszpanii czy Anglii Niemcy nie mają ścisłej trójki czy czwórki klubów odstających poziomem, w tym roku równie dobrze z powodzeniem grać mogłoby Schalke 04 czy Borussia Dortmund i każda z tych drużyn grałaby o awans. Ze szkopami żartów nie ma, osobiście Bundesliga piłkarsko jest w moim rankingu zaraz za Premier League i Primera Division. Organizacyjnie już od kilku lat wyprzedzają Hiszpanów.

Kto w tym roku wygra Ligę Mistrzów? Moim zdaniem na pewno nie Barcelona, jeszcze nikt tytułu nie obronił i teraz też na to się nie zanosi. Mam swojego cichego faworyta, jest nim PSG. Jeżeli popatrzeć na skład można powiedzieć że jest to drużyna kompletna, w Ligue 1 są w stanie odskoczyć na kilkanaście punktów i wszystkie siły w rundzie pucharowej rzucić na LM. Urzekli mnie meczami z Barcą czy Chelsea w poprzednim sezonie, grają zajebistą piłkę, obok Barcy chyba najbliższą perfekcji. Do tego sprowadzili jeszcze Di Marię któremu chyba znów zachciało się grać. Już czekam na mecze z Realem.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

Komentarz

• Ziemniaczanym mafia zamknęła stadion na mecz z Fiorentiną za wyjazd do Bazylei .

Komentarz

• Wkleję to tu, żeby nie zakładać wątku o F$FA:

W piątek wyszło na jaw, że Platini, legendarny francuski rozgrywający, a obecnie prezydent Europejskiej Federacji Piłkarskiej,UEFA, dostał w 2011 roku 2 miliony franków szwajcarskich od FIFA. Kilka tygodni później Platini zasugerował w liście do prezesów federacji, że muszą oddać swój głos w wyborach na prezydenta światowej federacji na Seppa Blattera.

FIFA i Platini tłumaczą, że ten ostatni dostał w 2011 roku pieniądze za prace wykonane w latach 1998-2002.

W liście do szefów federacji Platini pisze:

"Pewnie znacie wydarzenia z zeszłego piątku (wtedy nastąpiło ujawnienie przez szwajcarskiego prokuratora generalnego przelewu na konta Francuza - mw). Sprawa dotyczy mnie osobiście (...). Jak pewnie wiecie, nie zostałem oskarżony o żadne nieprawidłowości. Ze względu na dobro śledztwa powstrzymam się tez od szczegółowych komentarzy.

Chciałbym stwierdzić, że od 1998 do 2002 roku byłem zatrudniony przez FIFA przy różnych zajęciach dotyczących szeroko pojętych prac na rzez futbolu. To była pełnoetatowa praca i moja funkcja była powszechnie znana.

Wynagrodzenie było ustalone i po tym jak wstępne należności zostały wypłacone, zaległa kwota w wysokości 2 milionów franków szwajcarskich, została zapłacona w lutym 2011 roku.
                  Cierpliwie czekał przez dziewięć lat na zarobiony hajs - to się nazywa zaufanie do pracodawcy.
                  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                  Up the Anchor!

Komentarz

• Lewy ma już trzy bramki z Dinamem . 10 bramek w tydzień , ma rozmach ...
                    Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; 66760.

Komentarz

• Lewy Lewym, ale przy całym szacunku dla Bayernu, ich wyniku można się było spodziewać - w przeciwieństwie do tego, że Szczęsny będzie musiał do przerwy trzy razy wyciągać piłkę z siatki na Białorusi. Serio, to BATE za każdym razem, kiedy gra w tej Lidze Mistrzów, notuje jakiś spektakularny albo chociaż godny uwagi rezultat. Jestem dla nich pełen podziwu i, nie ukrywam, zazdroszczę.

Komentarz

• Widzę że zespoły z Premier League nadal konsekwentne do bólu w europejskich pucharach , 6 meczów w LM, 5 - porażek , 1 zwycięstwo.
                        A w TV nadal mówią o sensacji , no ale to C+ więc muszą jakoś "swojej" ligi bronić, aby magia ligi nie upadła.
                        BATE wygrywa, o tym pisałem, aby zatrudnić trenera z naszego regionu, który z zespołem podobnym naszemu jeśli idzie o potencjał finansowy i sportowy, co roku wygrywa ligę i gra z sukcesami regularnie w pucharach. Taki trener jest moim marzeniem, a nie jakieś wynalazki bez sukcesów.
                        Ostatnio edytowany przez ; 94142.

Komentarz

• Arsenal

Komentarz

• Sytuację przed dwumeczem z Bayernem mają "wyborną".
                            Dostać w pizdę na wyjeździe z Dinamem i u siebie oklep z Olympiakosem.
                            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                              Lewy ma już trzy bramki z Dinamem . 10 bramek w tydzień , ma rozmach ...
                              10 bramek w 3 ostatnich meczach, przekocur.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Szkoda tylko, że w kadrze nie ma kolegów o podobnych umiejętnościach bo tak to człowiek nie obawiałby się dwóch najbliższych spotkań.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X