Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W tym sezonie włoska piłka zapunktowała . Jest szansa, że 3 drużyny będą w półfinałach europejskich pucharów. Wiadomo Juventus nie będzie miało łatwo. Fajnie byłoby jakby trafili na Real tak jak 12 lat temu i wtedy awansowali do finału ( wtedy grał Del Piero, Nedved,Marco Di Vaio, Montero w obronie. Z tamtego składu tylko Buffon został. Bayern niech trafi na Barcelonę. Z kolei w Lidze Europy dobrze prezentuje się Sevilla FC i Napoli. Fiorentina powinna bez problemu wygrać z Dynamem Kijów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
      I tutaj jest pies pogrzebany, bo oni raczej się na taki deal nie zgodzą.

Poza tym skąd info, że kasę na Suareza i Neymara wyłożyli ciapaci?
      Chodziło mi bardziej o szastanie dolarami. Co prawda nie wydają na prawo i na lewo jak PSG czy City ale jeżeli chcą sięgnąć głębiej, a nawet bardzo głęboko do portfela to potrafią.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
        i w dodatku Ramos jak nie musiał zajmować się faulowaniem kogo popadnie i grał do przodu to robił co chciał - dryblował, podawał, w skrzydłowego się nawet zabawił
        Aha szczególnie, kiedy z pięć razy podawał na kontrę do graczy Atletico.
        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
          Aha szczególnie, kiedy z pięć razy podawał na kontrę do graczy Atletico.
          to przegapiłem ale dobrze widziałem akcję na skrzydle jak puścił piłkę jedną stroną, a sam obiegł obrońcę drugą niczym Kosecki

Komentarz

• Obstawiam Real-Juventus i Barcelona-Bayern chociaż taki finał bym chciał zobaczyć. Tylko, żeby nie było znowu w półfinale Barcelona-Real, bo to się już przyjadło.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
              Obstawiam Real-Juventus i Barcelona-Bayern chociaż taki finał bym chciał zobaczyć. Tylko, żeby nie było znowu w półfinale Barcelona-Real, bo to się już przyjadło.
              Coś czuję, że właśnie Gran Derbi będą znowu grane, a w drugiej parze Juve z Bawarczykami. Chyba najgorzej jak mogliby trafić, ale po wieloletniej mizerii, to i tak ten półfinał jest dużym krokiem w przód. Zwłaszcza, że Allegri przejmował ich za pięć dwunasta, bez żadnych znaczących transferów poza Moratą.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Dla mnie Juventus to niestety, ale odstaje od pozostałej trójki. Na kogo by nie trafił to sądzę, że wyraźnie przegra półfinał. Chciałbym się mylić, bo Juve w finale to byłaby jakaś świeżość, a nie ciągle te same drużyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
                  Dla mnie Juventus to niestety, ale odstaje od pozostałej trójki. Na kogo by nie trafił to sądzę, że wyraźnie przegra półfinał. Chciałbym się mylić, bo Juve w finale to byłaby jakaś świeżość, a nie ciągle te same drużyny.
                  Zgadza się. Żeby mogli rywalizować na tym etapie, jak równy z równy, muszą minąć jeszcze z dwa sezony (przy udanych okienkach transferowych). Na razie grają pozostałościami po Conte, bez żadnego skrzydłowego i kogoś kreatywnego na pozycję numer 10. Gdyby sprzedali Pogbę i za gotówkę przebudowali skład, to i tak upłynie trochę czasu żeby się zgrać. Pirlo 36 lat, Barzagli 34, Evra 34 i Tevez jeszcze z sezon pogra. No i Buffon, ale on chyba bedzie grał do 40-tki.

E:

Co ten Beto odpierdala w meczu z kacapami.
                  Ostatnio edytowany przez Chmielo; 28436.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Bramkarz Sevilli chce ją koniecznie wyeliminować z LE . Dwa babole i z 0:1 zrobiło się 2:1 .

Komentarz

• A Dnipro, które z grupy wyszło tylko dzięki sędziowskiemu wałkowi jedną nogą w 1/2.

Komentarz

• Zdaje się, że pófinały Sevilla-Dnipro i Wolfsburg-Napoli. Finał w Warszawie Sevilla-Napoli byłby ciekawy....
                        Na wieki wieków
                        LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez capital Zobacz posta
                          Zdaje się, że pófinały Sevilla-Dnipro i Wolfsburg-Napoli. Finał w Warszawie Sevilla-Napoli byłby ciekawy....
                          Zamiast Wolfsburga gra Fiorentina.
                          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                            Zamiast Wolfsburga gra Fiorentina.
                            Racja, racja, mój błąd. W każdym razie liczę na finał, który wspomniałem, szczególnie na Seville...
                            Na wieki wieków
                            LEGIA!

Komentarz

• A ja chciałem tylko zauważyć, że Fiorentina ma kobietę za kierownika drużyny, albo gościu używa dobrych kosmetyków

A w mojej opinii Dnipro może sporo namieszać naprawdę mają niezłą drużynę.

Komentarz

• Napoli - Dnipro Dniepropietrowsk, Sevilla FC z ACF Fiorentiną
                                Może będzie włoski finał Ligi Europy

Komentarz

Pracuję...
                                X