Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie przestrzeganie przepisów licencyjnych i Finansowego Fair Play.

Komentarz

• Szymon Marciniak sędzią głównym meczu Wolfsburg -Inter
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• No to chłop dostał największy hit tej rundy

Komentarz

• Ależ blisko był Real tak pięknej kompromitacji. Niewiele zabrakło, ale w takiej formie co się odwlecze...

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
            Ależ blisko był Real tak pięknej kompromitacji. Niewiele zabrakło, ale w takiej formie co się odwlecze...
            Mam nadzieję, że nie wykraczę, bo nie życzę tego miardom, ale w zeszłym sezonie też ledwo im się udało z BVB i w końcowym efekcie niestety, ale zdobyli decimę.
            Ostatnio edytowany przez Huxley; 32569.
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• W zeszłym roku w LM mieli problemy z BVB na wyjeździe, gdzie tylko nieskuteczności Mchitariana mogli zawdzięczać awans. Na SB było gładkie 3-0.
              Jeżeli chodzi o Real z zeszłego oraz obecnego sezonu, to różnica jest spora. Rok temu mieli pojedyncze potknięcia, ale bez żadnych wielkich serii tak jak teraz. Poza tym Ancelotti mocno się pogubił. Bez przerwy ten sam skład (tak wiem, poważni gracze, gra co trzy dni, bla bla bla), gdzie Kroos ledwo daje radę, bo gra wszystko od początku do końca. Ponadto, przywiązanie do nazwisk (Bale) i ustawienia. Ale zobaczymy - Real wszystko (poza CdR) ma nadal w garści, dopiero wrócił Modrić, a jeszcze James i Ramos. Ja ich nie skreślam, ale na dzień dzisiejszy na pewno nie są faworytem LM.

Żeby nie było, że spam o lidze hiszpańskiej, to mega bramka Casemiro. Obecnie najlepszy gracz Realu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
                W zeszłym roku w LM mieli problemy z BVB na wyjeździe, gdzie tylko nieskuteczności Mchitariana mogli zawdzięczać awans. Na SB było gładkie 3-0.
                Jeżeli chodzi o Real z zeszłego oraz obecnego sezonu, to różnica jest spora. Rok temu mieli pojedyncze potknięcia, ale bez żadnych wielkich serii tak jak teraz. Poza tym Ancelotti mocno się pogubił. Bez przerwy ten sam skład (tak wiem, poważni gracze, gra co trzy dni, bla bla bla), gdzie Kroos ledwo daje radę, bo gra wszystko od początku do końca. Ponadto, przywiązanie do nazwisk (Bale) i ustawienia. Ale zobaczymy - Real wszystko (poza CdR) ma nadal w garści, dopiero wrócił Modrić, a jeszcze James i Ramos. Ja ich nie skreślam, ale na dzień dzisiejszy na pewno nie są faworytem LM.

Żeby nie było, że spam o lidze hiszpańskiej, to mega bramka Casemiro. Obecnie najlepszy gracz Realu.
                Kroosowi spadła skuteczność i jakość, bo Ancellotti przestawił go do gry najbliżej swoich obrońców, co do Casemiro to (mogę się mylić) chyba Real się dogadał z Porto i go opchną Smokom (być może będzie jakaś transakcja wiązana, bo Real ma chrapkę na Danilo).

Komentarz

• Z tego co mówili podczas transmisji meczu Porto-Basel to Casemiro jest wypożyczony z Realu.
                  To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Owszem jest, ale tak jak pisze Huxley ma być włączony w transfer Danilo do Realu i zostać na stałe w Porto. Swoją drogą, "świetna" polityka transferowa Królewskich. Oddadzą Casemiro, Illarę, pewnie Khedirę i zostaną z jednym defensywnym pomocnikiem - Silvą. Zalatuje lekko polityką Zubiego w FCB.

Komentarz

• Sędzia ewidentnie dopomógł Chelsea wyrzucając Zlatana z boiska.Faul na żółtko i nic więcej, a PSG trzeba przyznać dobrze zorganizowane dzisiaj.

Komentarz

• Dawno nie widziałem, żeby sędzia tak ewidentnie pomagał któreś ze stron. No, ale kasa od sponsorów musi się zgadzać przynajmniej jeden angielski zespół musi grać dalej. Brawo dla Paryżan pomimo, że grają 10 na 12 to spychają mocarną Chelsea na ich stadionie do obrony.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Dawno nie widziałem, żeby sędzia tak ewidentnie pomagał któreś ze stron. No, ale kasa od sponsorów musi się zgadzać przynajmniej jeden angielski zespół musi grać dalej. Brawo dla Paryżan pomimo, że grają 10 na 12 to spychają mocarną Chelsea na ich stadionie do obrony.
                          Pierdole*** . Po prostu sędziowie są mega ujowi. Myli się w dwie strony. Np. pod koniec 1 połowy nie podyktował ewidentnego karnego dla CFC.

Komentarz

• Co ten Thiago Silva odjebał.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Jestem w szoku, że taka miernota sędziuje mecz na takim poziomie. Myślałem, że w LM gwiżdże absolutny top sędziowski, ale temu kolesiowi jest bliżej do Marciniaka.

Komentarz

• Wow. Szacun dla PSG. Od 30min w 10tke i to bez Inbrahimovica, 2x dostawali gonga i za kazdym razem potrafili wyrownac. Rzadko ogladam LM, ale dzis naprawde przyjemnie bylo wlaczyc tv.

Komentarz

Pracuję...
                                X