Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Miałem wyjebane na mecz Lecha. Dostałem w pewnym momencie smsa od kumpla, że będą karne i postanowiłem włączyć polsat. Co pierwsze usłyszałem? "Bo w nienawiści do tej drużyny...". W takim momencie. Co za żenada.

Komentarz

• Nic nie może przecież wiecznie trwać, co zesłał los trzeba będzie stracić
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
        Bo w nienawiści do tej drużyny...". W takim momencie. Co za żenada.
        sie ma te kompleksy,

ale mają za swoje,

szczególnie mnie cieszy, że przy bramce sie Kasprzzik obciął. Chodzą słuchy, że kibice Brugge chcieli go zabić, piłeczkami do ping ponga tym razem.

Komentarz

• W takim momencie pomyśleli o nas, coś pięknego Wynik też piękny
          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Szczerze miałem głęboko w dupie czy awansują czy nie, ale po tym co usłyszałem przed karnymi dobrze tak k.....

edit: Ustawa o elementarnych prawach tego forum i kultury osobistej

Komentarz

• leszki wyśpiewały sobie przed karnymi ich wynik szkoda że nie będzie pkt do rankingu, ale cóż

Komentarz

• Taka refleksja - Gancarczyk to najlepszy transfer polskiego zespołu od niepamiętamkiedy. Nie wiem czemu my ścągamy kontener nieudaczników za kilka milionów Euro, a można kupić jednego takiego Gancarczyka, który ROBI RÓŻNICĘ!
                Poziom gry Gancarczyka na tle reszty drużyny Lecha jest wręcz kosmiczny. Jestem pod wrażeniem gry tego zawodnika.

A Beenhakker woli Wawrzyniaka i Komorowskiego...

ps. rzuty karne w najważniejszym meczu sezonu a Lech śpiewa o nas. Cóż, mają chyba jakiś problem...

Komentarz

• Tylko zeby taki Lech albo My miał szanse chociazby z takim Brugge to potrzebujemy 11 takich jak Gancarczyk. Zobaczylismy ile Lewandowski sobie pogral, Rengifo, Stilic. Przeciez ten Wilk po wejsciu to miał wiecej strat niz Kiełbowicz z Brondby ( a oto myslalem ze bedzie juz ciezko).

Ci Belgowie byli piłkarsko moim zdaniem zajebisci, 3 poziomy wyzej od Brondby. 3 strony temu pisałem dopoki beda do nas sciagani tacy ludzie jak Komorowski i Ostrowski to nie mamy o czym gadac. Bez wyłożenia paru ładnych baniek + sciagniecia super trenera nadal bedziemy sie emocjonowac czy przejdziemy w 2 rundzie eliminacji jakis Gruzińskich leszczy.

Ps. ile oni za Gancarczyka zaplacili ? Bo jak przyszedł za darmo to brawo Mirek
                  "ale mamy pakę"

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                    Ps. ile oni za Gancarczyka zaplacili ? Bo jak przyszedł za darmo to brawo Mirek
                    Media podawały sumę 300 tys euro. Zatem i tak w sumie niedrogo na gracza tego pokroju.

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
                      Media podawały sumę 300 tys euro. Zatem i tak w sumie niedrogo na gracza tego pokroju.
                      dokładnie, 300. A teraz policzmy ile wydali na Descargę, Tito, Arru, Komorowskiego, Kombeva, Ekwumeme, Ostrowskiego... jeden Gancarczyk wniosi do zespołu nieporównanie więcej.
                      Tylko że nikomu nie chciało sięruszyć dupy do Kazania. Nawet Beenhakkerowi, który powołał Gancarczyka dopiero jak ten przyjechał do Poznania.

Komentarz

• Leszki nakupowali złomu, tylko teraz im się udało.

Komentarz

• Daimler, nie do Kazania tylko do Charkowa. To tak w ramach sprostowania.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zapewne Leszki nas pozdrowili na zasadzie rewanżu za Wronki. Brugia coś ponoć skandowała Legię u nich dla prowokacji. Być może w samej Brugii miejscowi też o Legii coś mrukneli. Tak więc nie ma co robic z tego jakiejś wielkiej sensacji.

Co do Gancarczyka, to bym aż tak wielkich słów jak Daimos nie wypowiadał. Niezły jest w destrukcji, ale w ofensywie to drewno straszne. Taki rzemieslnik, acz waleczny i ambitny. Nic poza tym. Ja tam widziałem w dwumeczu wiele strat w jego wykonaniu i niecelnych podań.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• gdyby Trzeciak miał mózg, to za pół darmo mógł zmontować taką pakę, że mucha nie siada.
                              Wisio był za darmo, Gancarczyk-300 tys euro, Hernani 200 tys euro a potem za darmo: obrona byłaby jak ta lala. I to nie trzeba było być jakimś wtajemniczonym, każdy kibic o tym wiedział. Można byłoby się wtedy pożegnać z Kiełbowiczami, Szalami i Kumbevami.

Gdyby serio cheili w najbliższym czasie LM, to starali by się o Smolarka. Wiadomo, koszta kontraktu duże (ale wszedł by na pensje Rogera [ odszedł też Descarga, Tito, Rocki, można by oddać Ostrowskiego i Ekwueme] + coś dołożyć). Może by się zgodził, a jak nie to trudno, ale przynajmniej by mogli powiedzieć- próbowaliśmy.

Za grosze do wyciągnięcia był Rafał Grzelak (lewy pomocnik). Z wolnego transferu mogli by postarać się o Sikorę

wtedy takie Brondby przeszli by z palcem w wiadomo gdzie
                              Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                                Nawet Beenhakkerowi, który powołał Gancarczyka dopiero jak ten przyjechał do Poznania.
                                Nawet? To jakis wielki znawca?

Teraz Ja - Gdzie gra teraz Wisio? Czy Hernani gral w meczu z Lechem? Smolarek? To jakis zart? Chcialby pewnie okolo miliona euro rocznie - nawet dokladajac i robiac wszystko o czym mowisz to stworzenie gigantycznego komina placowego, wprowadzenie chorej atmosfery do szatni etc (bo lepiej od Mieciela by nie gral, reke sobie daje uciac).

Jeden Grzelak to moze rozsadna propozycja, ale uwazam tak tylko dlatego, ze nic o chlopie nie wiem (w sensie o jego osiagach powiedzmy od kilku miesiecy) - jeden chyba gol dla Steauy. Moim zdaniem nie do wyjecia z takiego klubu.

Skoro Sikora nie poradzil sobie w drugiej lidze hiszpanskiej to skad pewnosc, ze da rade w eliminacjach LE, gdzie poziom jest wyzszy?

P.S. Dla mnie Gancarczyk to transfer rundy w kategorii cena/jakosc. We Wronkach byl najlepszy na boisku, wczoraj najlepszy w Lechu. Przypominam, ze my mamy Komorowskiego, ktory jest wrzodem na dupie dla kibica, ktory chcialby, zeby Legia byla mistrzem.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X