Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GóWno jest patronem prasowym czy medialnym Lecha jak się nie mylę ;-)

Komentarz

• No proszę i ''ogórki'' z Breondby pokonały Herthę. Ale to pewnie jakiś przypadek.
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• I tak odpadną. Stracili u siebie bramkę

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
          I tak odpadną.
          Zapewne.
          Niemniej jednak, kiedy czytałem na forum głosy z jakimi ogórami odpadliśmy, to myślałem, że sam Wichniar już im w pierwszym meczu ze 3 strzeli hehe.
          No chyba, że Hertha to też ogóry....
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
            Zapewne.
            Niemniej jednak, kiedy czytałem na forum głosy z jakimi ogórami odpadliśmy, to myślałem, że sam Wichniar już im w pierwszym meczu ze 3 strzeli hehe.
            No chyba, że Hertha to też ogóry....
            Hertha tez ogory... Moze cos w tym jest.

mam wrazenie, ze Bundesliga stacza sie na psy w temie jeszcze szybszym niz Oryndz Extraklasa.
            Oczywiscie startowali ze znacznie wyzszego pulapu i mogliby sie jeszcze z 10 lat staczac, a jeszcze by nie dotarli do poziomu naszej skopanej.
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
              Hertha tez ogory... Moze cos w tym jest.

mam wrazenie, ze Bundesliga stacza sie na psy w temie jeszcze szybszym niz Oryndz Extraklasa.
              Oczywiscie startowali ze znacznie wyzszego pulapu i mogliby sie jeszcze z 10 lat staczac, a jeszcze by nie dotarli do poziomu naszej skopanej.
              W zeszłym sezonie mieli w sumie drużynę w finale PUEFA, ale napewno ligi niemieckiej nie można już zaliczać do tych najsilniejszych w Europie. Obecnie to taki poziom lig francuskiej i rosyjskiej prezentują

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Debreczyn własnie strzelił (piekna bomba) gola na 2-0 z Lewskim (pierwszy mecz w Sofii wygrali Węgrzy 2-1) i praktycznie awansował do LM (jest 35 minuta).

Graja na Nepstadionie w Budapeszcie, pewnie w LM tez..

Fajnie sie cieszyli, komentator krzyczał. Fajnie. I pomyśleć, ze dzieki Grubemu Mariuszowi jestesmy coraz bliżej podobnych chwil! Tzn, moze nie coraz blizej, ale 'na dobrej drodze'

http://www.justin.tv/simaghan
                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• szczegolnie cieszy fakt ze red bull odpadl, buduja i buduja ten sklad na lige mistrzow (zupelnie jak my) i ciagle cos sie nie udaje, moze im sie znudzi.
                  O RETY! O RETY!

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                    W zeszłym sezonie mieli w sumie drużynę w finale PUEFA, ale napewno ligi niemieckiej nie można już zaliczać do tych najsilniejszych w Europie. Obecnie to taki poziom lig francuskiej i rosyjskiej prezentują
                    O wiele wyższy poziom,ma Bundesliga.Pooglądaj te trzy ligi,to co się wyprawia w tym sezonie w Niemczech,to mistrzostwo.Świetne tempo,dobrze wyszkoleni gracz.IMO to już 3 siła europy.A przykład słabej w pucharach,akurat Herthy...W pierwszych 3 kolejkach akurat Berlińczycy prezentowali się żenująco.I to chyba nie przez przypadek,mamy tam 2 reprezentantów
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                      O wiele wyższy poziom,ma Bundesliga.Pooglądaj te trzy ligi,to co się wyprawia w tym sezonie w Niemczech,to mistrzostwo.Świetne tempo,dobrze wyszkoleni gracz.IMO to już 3 siła europy.A przykład słabej w pucharach,akurat Herthy...W pierwszych 3 kolejkach akurat Berlińczycy prezentowali się żenująco.I to chyba nie przez przypadek,mamy tam 2 reprezentantów
                      Zobaczymy jak będą grać w EuroKubkach bo to to decyduje o sile ligi. U nas czasem też masz grad bramek, ale to wynika ze słabości, a nie siły.

Kogo ma w tym roku Bundesliga w LM? Wolfsburg, Stuttgart i Bayern. Stuttgart na 90% będzie walczył góra o LE, Bayern jest wyjątkowo słaby w lidze, a Volkswageny to zagadka w pucharach.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Kaka i Ibrahimovic szybko wracają do Mediolanu

Komentarz

• mam nadzieje że przynajmniej albo Marsylia albo Bordeaux przejdzie dalej (zamiast Bayernu lub Milanu)

Komentarz

• a Brondby póki co prowadzi z Herthą w Berlinie 1-0 (stan na 56 minute)

Komentarz

• No to czekamy na powitanie niedawnych idoli trybun San Siro
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Nie wiem jak fani Interu podeszli do odejścia Ibry, ale Kaka nie może chyba liczyć na miłe przywitanie. A co do losowania to całkiem ciekawe grupy A, C, D i E.
                                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Pracuję...
                                X