Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Sprawił niespodziankę ale tylko osobom, które nie oglądają PD. Baskowie już w tamtym sezonie pokazali, że potrafią grać i to z najlepszymi. .
    No właśnie o tym napisałem. Myślałem, że ich gra w zeszłym sezonie to chwilowy zryw a tutaj miła niespodzianka
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• To jest tylko wymiana w stosunku jeden do jednego z tym, że na plus pod względem Seferovica bo Llorente grał w innym klubie. Ławkę rezerwowych mieli w tamtym sezonie teraz też mają. Jakąś jakość muszą prezentować jeżeli Ansotegi zagrał już 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Getafe, a Ros wszedł z ławki.

Co do Pucharu Króla to musi im bardzo zależeć na zdobyciu go. W ostatnich latach i nie mam tu na myśli 2-3 odpadają w pierwszych meczach. Więc 6 dodatkowych meczów z LM to nie jest maraton. Na 3 frontach będzie grała konkurencja w postaci Atletico i Valencii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
        To jest tylko wymiana w stosunku jeden do jednego z tym, że na plus pod względem Seferovica bo Llorente grał w innym klubie. Ławkę rezerwowych mieli w tamtym sezonie teraz też mają. Jakąś jakość muszą prezentować jeżeli Ansotegi zagrał już 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Getafe, a Ros wszedł z ławki.

Co do Pucharu Króla to musi im bardzo zależeć na zdobyciu go. W ostatnich latach i nie mam tu na myśli 2-3 odpadają w pierwszych meczach. Więc 6 dodatkowych meczów z LM to nie jest maraton. Na 3 frontach będzie grała konkurencja w postaci Atletico i Valencii.
        W sumie masz rację. Nie ma co dywagować, zobaczymy na koniec sezonu. Jak dla mnie to mogą nawet spaść. Coś a'la Villarreal.

Komentarz

• Raffi nie bądź taki, daj się poużalać chociaż w przerwie

Komentarz

• Po pierwszych 10 minutach było wiadomo że stracą bramkę, niech zaczną grać z pierwszej a nie jakieś zabawy z piłką.
            Jestem dobrej myśli, niech strzelają a nam Żyletę otwierają.

Komentarz

• Raffi banuj.

Komentarz

• no 1:1
                Od składki ważniejszy jest zakres ubezpieczenia:
                josiak@agentpzu.pl

Komentarz

• Dinamo dostało w czapkę u siebie dwójkę od Austriaków i już może się żegnać z LM.
                  Jedyne niewiadome (z drogi mistrzowskiej) to Legia i Celtic. Reszta w zasadzie już pewna awansów...

Komentarz

• Uwierzcie lub nie ale te zjebane umysłowo żydy napisały 5 stron o naszym meczu

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                      Uwierzcie lub nie ale te zjebane umysłowo żydy napisały 5 stron o naszym meczu
                      Piszesz o ekipie, która wyjebała 10 stron nt. organizacji wyjazdu do Moskwy przez SKLW?
                      Zawsze się znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi.

Komentarz

• A tymczasem Malinowi prowadzą w Sevilli

Komentarz

• No i git. Punkty bedą leciec.

Moze uda się utrzymac, ale jeszcze duuuzooo czasu.

Komentarz

• Mam nadzieję, że Urban to ogląda. Właśnie tak mieli zacząć mecz w Bukareszcie. Od zaskoczenia i ostrego pierdolnięcia. Piłkarze też nie wyglądają na zesranych od pierwszej minuty. Czyli jednak da się wejść od razu w mecz.
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• No no brawo Śląsk, nie kalkulują, grają do przodu, fajnie dla oka rozgrywają.
                              Trzymam za nich kciuki, dobrze by było jakby weszli do LE.

edit. szkoda tej straconej bramy.
                              Ostatnio edytowany przez SpideyPL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szkoda bezsensownego faulu Stevanovica i Rakitic na 1-1
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X