Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wiadomo moze na kogo Slask moze trafic w IV rundzie? Jakies koszyki czy rozstawienia sa znane?

Komentarz

• http://www.90minut.pl/news/217/news2...V-rundzie.html
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Komentarz z 90minut.pl

Rumak znowu grał dzień po Legii, stąd i wynik.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Legia - Dynamo Z.
          Śląsk - Dynamo K.

Można tak grać.

Komentarz

• Dziś bez większych niespodzianek. Jedynie zaskakuje odpadnięcie Hajduka Split z Gruzinami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              Dziś bez większych niespodzianek. Jedynie zaskakuje odpadnięcie Hajduka Split z Gruzinami.
              http://www.weszlo.com/news/15916-Rze...w_Lidze_Europy

Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

Komentarz

• Chodzi mi o niespodzianki , bo wyeliminowanie Crveny przez Odessę nie jest niczym nadzwyczajnym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                  Dziś bez większych niespodzianek. Jedynie zaskakuje odpadnięcie Hajduka Split z Gruzinami.
                  A odpadnięcie Tromso z jakimś luksemburskim Differdange?
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• No i taki Paixao grał m.in. w Iranie, a tu proszę jednak ma chłopak nosa do strzelania goli...ktoś z takim nosem przydałby się w Legii.
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                      A odpadnięcie Tromso z jakimś luksemburskim Differdange?
                      1. Tromso nie odpadło , pokonali Differdange 4-3 w karnych

2. We wcześniejszych rundzie pożegnali Utrecht , więc już nie są jakimiś mega ogórami.

Komentarz

• Zwracam, źle spojrzałem
                        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                          A kibicowsko Lech wygłupił się bardziej niż z "Ona tańczy dla mnie" przy 0:2
                          Nie wydaje mnie się. Bardzo dobry transparent; cieszy, że tak na wyjeździe jak i u siebie przytarli nieco nosa zbyt ostatnio buńczucznym względem Polaków mieszkających na Litwie Litwinom. Reakcja Wyborczej dodatkowo potwierdza, że Lech zachował się prawidłowo.
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                            No i taki Paixao grał m.in. w Iranie, a tu proszę jednak ma chłopak nosa do strzelania goli...ktoś z takim nosem przydałby się w Legii.
                            Paixao? No nie żartuj... Mila z litości dał mu piłę do pustaka bo bez tego nic. Zero, Null. Napastnik jak z dupy gwóźdź na chwile obecną, chociaż może się wyrobi...

Plaku - ten ma dryg.

@Casual - serio uważasz, że to komukolwiek przytarło nosa? Sądzę iż nie przypuszczam... Gdybym był Litwinem podejrzewam, że obśmiałbym się jak mrówka a ciągnięcia łacha z "panów kartofli" byłoby na dwa lata
                            Ostatnio edytowany przez Nazgul; 89.
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                              Nie wydaje mnie się. Bardzo dobry transparent; cieszy, że tak na wyjeździe jak i u siebie przytarli nieco nosa zbyt ostatnio buńczucznym względem Polaków mieszkających na Litwie Litwinom. Reakcja Wyborczej dodatkowo potwierdza, że Lech zachował się prawidłowo.
                              Żmudzinom. Litwinów już nie ma.
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• W meczu islandzkiego Breidablika to chyba po 120 minutach wybuchł gejzer i poparzył wykonawców rzutów karnych

szkoda tego klubu z Luxemburga, liczyłem na nich razem z Breidablikiem

p.s. fajnie by było, gdyby Skorża wylądował w POZnaniu, ciekawe co by się tam działo, jak dziś Rumak nakazał biegać 6 defensywnym grajkom na murawie

p.s.2. Wyobrażacie sobie gości z Pawłodaru(Kazachstan) od tego Irtysza(czy jak to tam się zwało)? Lookają na wyniki eliminacji do LM i LE(w końcu można znaleźć tam klub z Kazachstanu) i patrzą, że taki Śląsk pyka Club Brugge i wpieprza im 3 bramki na ich terenie, patrzą dalej jak tam w lidze sobie radzi i... u siebie wpierdol 2:3 od Jagiellonii, tak to musi być budujące
                                Ostatnio edytowany przez mmm; 59411.

Komentarz

Pracuję...
                                X