Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niestety nie mam jak ogladac, ale to Śląsk gra tak dobrze, czy Belgowie z opaskami na oczach biegają?

Komentarz

• Podsumowując grę Lecha i pomeczowe wypociny Rumaka
      Żeby wygrywać trzeba wykorzystywać swoje sytuacji. Dzisiaj moim piłkarzom nie zabrakło ambicji, woli walki czy zespołowości. Zabrakło jakości. Być może jest to kwestia nerwów, presji czy umiejętności. Gdybyśmy wykorzystali co czwartą okazję, to pewnie gralibyśmy dalej. Jesteśmy w takim samym kryzysie jak przed rokiem. Potrzebujemy takiego spotkania jak z Ruchem, aby strzelić jedną, drugą bramkę i wtedy to wszystko pójdzie do przodu. Jestem przekonany, że stać nas na to, ale szkoda że już poza Europą.
      i komentarz na forumce wiaralecha.pl

Rumak zamienił się w Pegaza i odleciał w nieodkryte regiony kosmosu. Gość jest już bardzo daleko od rzeczywistości.

Komentarz

• Makrel, Śląsk gra dobrze, w obu meczach przyjemnie się na nich patrzyło. Po meczach Lecha jedyne co przychodziło na myśl to w jakim beznadziejnym stanie jest polska piłka, ale te mecze Śląska pozwalają patrzeć nieco bardziej optymistycznie.

Komentarz

• Trzeba zagrać u buka na Pogoń w niedziele bo kiepscy będą zdychać, a i mecz o 15:30.

Komentarz

• "To ne sou pozoranty, to je, k..., mużstvo".
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

Komentarz

• Sobota się ładnie promuje , pewnie długo w Śląsku nie pogra .

Komentarz

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
                Niestety nie mam jak ogladac, ale to Śląsk gra tak dobrze, czy Belgowie z opaskami na oczach biegają?
                Śląsk tak samo zaiwania jak we Wrocławiu
                Brugge gra tak samo frajersko jak we Wrocławiu. Nie, bardziej. Zero wniosków z porażki sprzed tygodnia. Kto tam zarzucał "Garrido out"? Takiego trenera to ja bym u nas nie chciał.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• Sobota grał jak nawiedzony. W ogóle, mimo, że gołym okiem było widać różnicę w wyszkoleniu piłkarzy i kulturze gry, Śląsk mi zaimponował w tym dwumeczu wolą walki i ambicją. Kibice też dali radę. Szacuneczek.

Tak jeszcze, ten cały Refaelov to kawał grajka. Jakby mu wpadła ta brama piętką...

Komentarz

• A kibicowsko Lech wygłupił się bardziej niż z "Ona tańczy dla mnie" przy 0:2
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• "Credit where credit's due", jak to mawiają w Siedmiogrodzie.
                      Śląsk mi naprawdę zaimponował. Odpuścili dopiero wtedy, kiedy awans był praktycznie przesądzony. Pięciu uwijających się w linii, do tego wjeżdżający na dupach za swoimi podopiecznymi pomocnicy. Szybka, składna gra do przodu - Sobota, Mila, Paixao... Przydałaby im się jeszcze pewniejsza obsada bramki.
                      "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
                        "Credit where credit's due", jak to mawiają w Siedmiogrodzie.
                        Śląsk mi naprawdę zaimponował. Odpuścili dopiero wtedy, kiedy awans był praktycznie przesądzony. Pięciu uwijających się w linii, do tego wjeżdżający na dupach za swoimi podopiecznymi pomocnicy. Szybka, składna gra do przodu - Sobota, Mila, Paixao... Przydałaby im się jeszcze pewniejsza obsada bramki.
                        Socha Tadeusz też nie powala na kolana swoją grą , przy dwóch bramkach pięknie statystował .

Komentarz

• Jeśli z formą w pucharach nie zejdą poniżej tego, co jest teraz, to naprawdę nie widzę dla nich przeszkody przed awansem do fazy grupowej. Ciekawie tym bardziej, bo przed pucharami obstawiałem że to właśnie Piast może się stać takim czarnym koniem, a tu proszę. Ciężko mi to przechodzi przez klawiaturę, ale brawo Śląsk.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                            Jeśli z formą w pucharach nie zejdą poniżej tego, co jest teraz, to naprawdę nie widzę dla nich przeszkody przed awansem do fazy grupowej. Ciekawie tym bardziej, bo przed pucharami obstawiałem że to właśnie Piast może się stać takim czarnym koniem, a tu proszę. Ciężko mi to przechodzi przez klawiaturę, ale brawo Śląsk.
                            Ty tak serio, czy myślisz, że są rozstawieni?

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                              A kibicowsko Lech wygłupił się bardziej niż z "Ona tańczy dla mnie" przy 0:2
                              Czemu niby się wygłupił ? Hasło nie odnosiło się przecież do aspektu sportowego tylko do zupełnie czegoś innego.

Komentarz

• Komentarz

Pracuję...
                                X