Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mieli razem 4 obudowy...więc pecha też.
    Ja zasadniczo nie napinam się jak głupi z upokorzenia Wisły przez jakiś śmieszny klubik ze śmiesznego państwa, bo nie jesteśmy sami zbyt potężni. Przypomina mi to raczej wzajemne wyśmiewanie się dwóch kalek.
    Zobaczymy, kiedy i my popłyniemy.
    p.s: awansu Wiśle nie życzyłem, ale miałem nadzieję, że coś pokażą.
    p.s2: "miejsca w pucharach dla dalszych drużyn"? A sezon, kiedy Lubin został majstrem pamięta tu ktoś?
    No hay otro como Durán.

Komentarz

• Nasi już 1-0, mogli by dowieźć, to i przyzwoity kurs by na kuponie wszedł
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Sprawa jest prosta- gdyby Wisła pokonała wczoraj Estończyków a potem Węgrów (a myśle, że Węgrzy byliby wręcz łatwiejsi do przejścia niż jedenastka z Estonii)- to nawet gdyby przegrali w następnej rundzie i w konsekwencji nie trafili do LM- to i tak wylądowaliby w grupie w Pucharze UEFA. A to dawałoby im trzy mecze u siebie i trzy na wyjezdzie. I od cholery pieniędzy (jak na polskie warunki). Co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do wzmacniania Wisły przez Cupiała oraz do sporej dysproporcji między Wisłą a Legią (na niekorzyść Legii oczywiście, zakładając, że Legia do fazy grupowej nie wejdzie, a drogę do niej ma znacznie trudniejszą niż Wisła). W związku z tym najzywczajniej w świecie z perspektywy kibica Legii kolejne wygrane mecze Wisły byłyby zwyczajnie niekorzystne, nieopłacalne- dlatego porażka Wisełki jakoś specjalnie wielu kibiców Legii nie zmartwiła.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Pieniędzy, które Cupiał włożyłby do swej prywatnej kieszeni, co pozwoliłoby mu pokryc straty związane z Wisła
          No hay otro como Durán.

Komentarz

• Dało by im to raptem z 1.5 mln euro w porywach, za wejście do grupy jest 1 mln euro, za wygraną w grupie 140tys. a za remis 70tys. Poza tym podawałem już kiedyś przykłady drużyn, które grały ostatnio w LM i wcale nie zdominowały swoich lig, jak Rapid Wiedeń, Petrzałka,Aalborg czy Basel. Lech też wyszedł nawet z grupy w pucharze uefa a ligę skończył na 3 miejscu, że nie wspomnę już o lidze Rumuńskiej gdzie Steaua w tym roku ledwo weszła do pucharów. Austria Wiedeń też była w 1/4 uefa 04/05, chyba wystarczająco dużo przykładów na to, że obecność w LM nie powoduje dominacji w rozgrywkach krajowych, a obecność w LE tym bardziej. Ja już bym wolał, żeby weszli do tej grupy LE, a tak w świat poszło to, że klub grający pod biało-czerwoną flagą, odpadł z mistrzem Estonii.
            -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
            -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
              Z tą Maltą to już bez przesady.
              Zagłębie Lubin w 2001 roku przegrało w drugim meczu z maltańskim Hibernians Paola 0-1. Przy czym nie był to jakiś mecz o stawkę ponieważ w Lubinie gospodarze wygrali 4-0. Faktem jest jednak kompromitacyjna porażka z zespołem z wysepki.
              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Nasza kadra za Wójcika chyba z Malta wygrala 1-0 w 90 min Kłos. Tak mi sie kojarzy

Mówiłem, ze odpadna

Teraz modlitwy o Duńczyków, bo inaczej Flora Talin i masakra
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                  Zagłębie Lubin w 2001 roku przegrało w drugim meczu z maltańskim Hibernians Paola 0-1. Przy czym nie był to jakiś mecz o stawkę ponieważ w Lubinie gospodarze wygrali 4-0. Faktem jest jednak kompromitacyjna porażka z zespołem z wysepki.
                  A no to zwracam honor, nie pamietałem tego meczu
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Polonia tymczasem prowadzi 1-0 z kimś tam. Bramkę strzelił jakiś Sarvas. Czy to nie jest przypadkiem ten Brazylijczyk, którym media się tak jarały?
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                      a tak w świat poszło to, że klub grający pod biało-czerwoną flagą, odpadł z mistrzem Estonii.
                      świat ma to w dupie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        Nasza kadra za Wójcika chyba z Malta wygrala 1-0 w 90 min Kłos. Tak mi sie kojarzy

Mówiłem, ze odpadna

Teraz modlitwy o Duńczyków, bo inaczej Flora Talin i masakra
                        Skróty z Levadia - Wisła nie klamią - Wisła BYŁA lepsza: Nadziwić się nie mogę że nie strzelili minimum trzech. No a jak się nie strzela...
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Nie śmiać sie - bo jak walter sie dowie, to zaostrzy konflikt ;P
                          "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
                          Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                            Skróty z Levadia - Wisła nie klamią - Wisła BYŁA lepsza: Nadziwić się nie mogę że nie strzelili minimum trzech. No a jak się nie strzela...
                            Lepszy jest ten kto strzeli jedną bramkę wiecej i w konsekwencji wygrywa. Więc Wisła BYŁA gorsza. A że grali ładniej, mieli okazje bramkowe to na serio nic nie zmienia, również w kontekscie tego która drużyna BYŁA lepsza.
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Kamson Zobacz posta
                              Czyli skoro Garguła, jeden z lepszych grajków naszej ligi, miał jakieś tam kontuzje to mieliśmy go nie kupować? Może dlatego, że biliśmy się o niego z wami?
                              Ale o czym ty mówisz? czy ja mówię, że bez sensu było kupowanie Garguły? Pytałeś się kto mógł wiedzieć, że Garguła dostanie kontuzji to Ci mówię, że ciężko było nie przewidzieć, że nie dostanie, bo w Bełchatowie łapał jedną za drugą.

Zamieszczone przez Kamson Zobacz posta
                              Dyrektor sportowy to jakaś wróżka? Jak miał przewidzieć, że taki Jirsak sie nie zaaklimatyzuje (w Polsce/w Wiśle?), skąd miał wiedzieć, że Łobo po 2-3 dobrych sezonach będzie u nas grał taką padake? Niedzielan - po przyjściu prezentował się świetnie, potem kontuzja. Wina Bednarza?
                              Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                              wg mnie przesadzasz. Teoretyczna sytuacja- Bednarz bądz Trzeciak sprowadzają Messiego. Ten się nie sprawdza, nie może się odnależć w zespole, do tego ma kontuzje. I teraz pytanie-to wina dyrektora sportowego? Jak wiemy Messi to dość kontuzjogenny zawodnik.
                              Właśnie na to od lat cierpi polski futbol, zawodnik się nadaje, bo coś tam gra i z dobrego klubu przechodzi, z którym grał w pucharach, ale NIKT się nawet przez moment nie zastanowi czy mentalnie pasuje, czy się będzie dobrze czuł w drużynie czy się zaaklimatyzuje, czy jak zacznie więcej zarabiać to mu nie odpierdoli, czy nie jest podatny na kontuzje... a nie mówcie mi, że takich rzeczy chociaż częściowo nie można przewidzieć, bo można. Jak Grosicki przechodził kolejno do Legii czy Jagi to KAŻDY kibic mówił, że będą z nim jazdy, ale co tam, brać go bo dobrze kiwa.

PS. Mimo szczerej sympatii Mięciel będzie wielkim niewypałem, Sagana brać o każdej porze, ale też ze świadomością, że jest ryzyko, że pełnego sezonu może nie zagrać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                                świat ma to w dupie...
                                Niestety ta klęska nie pozostała niezauważona (bywam na różnych zagranicznych forach). Gdyby przykładowo Crvena Zvedna, Sparta Praga czy Steaua Bukareszt odpadły z Levadią na pewno zostało by to w Polsce zauważone.

Zamieszczone przez casual
                                Lepszy jest ten kto strzeli jedną bramkę wiecej i w konsekwencji wygrywa. Więc Wisła BYŁA gorsza. A że grali ładniej, mieli okazje bramkowe to na serio nic nie zmienia, również w kontekscie tego która drużyna BYŁA lepsza.
                                Widzę, że troche inaczej rozumiemy pewne sprawy. Wisła była lepsza w rewanżu i było to ewidentne. Tym większe frajerstwo zawodników Wisły i tym większy ból po porażce. W futbolu nie zawsze wygrywa lepszy i bardzo dobrze o tym wiesz (przykładów są setki, choćby mecze Wisła - Barcelona 1:0, Portugalia - Polska 2:2 itd.).
                                Po burzy słońce...

Komentarz

Pracuję...
                                X