Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wiem skąd to gadanie o Smudzie. Zgoda, on zaciera rączki i czeka. Ale nie na zwolnienie Skorży.

A w temacie - poziom naszych rozgrywek sięgnął dna. Mistrz Polski zbiera baty od wicemistrza Estonii. Smutne, chociaż kolejna "valerenga" mnie ucieszyła

Komentarz

• To jest gorsze od Valerengi bo to kwalifikacje ligi mistrzów, pierwszy etap kwalifikacji,a zważywszy na reformę "rekrutacji" do LM to po prostu katastrofa. Wygląda na to, że to my ("ekstra"klasa) jesteśmy kelnerami no i to drogimi kelnerami, gdzie niektórzy zarabiają bo 300 tys. ojro rocznie
      Liczba postów oraz ranga nie zawsze świadczą o poziomie usera

Komentarz

• Zamieszczone przez weszlo.com
        Kibice, którzy dziś - słusznie - śmieją się z Wisły, muszą mimo wszystko pamiętać o jednym: sami kibicują drużynom jeszcze gorszym.
        Nad tym zdaniem trzeba się chyba zastanowić

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
          Nie wiem skąd to gadanie o Smudzie. Zgoda, on zaciera rączki i czeka. Ale nie na zwolnienie Skorży.
          Jeszcze czego

A w temacie - poziom naszych rozgrywek sięgnął dna. Mistrz Polski zbiera baty od wicemistrza Estonii. Smutne, chociaż kolejna "valerenga" mnie ucieszyła
          Dwa lata temu w tym rankingu nasza liga była na 120 miejscu, za afrykańskimi i azjatyckimi. Widać Ekstraklasa SA odnotowuje postępy.
          A tak na serio to patrząc na mapę Europy to jaka liga może być gorsza od naszej? Czechy i Słowacja porównywalne albo lepsze, Austria lepsza, Skandynawia porównywalne, albo lepsze, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia raczej gorsze ale nie na tyle, żeby za rok nas nie przegoniły. Na zachód od Niemiec, chyba tylko Islandia, bo Irl. pn nie jestem pewien. Na wschodzie gorsze są te, które już nie leżą w Europie, ewentualnie nowe kraje na Bałkanach.
          Chętnie bym zobaczył konfrontację naszej drużyny z Cypryjczykami.

Komentarz

• Teraz mała ciekawostka:

Poniższy ranking obliczany jest na podstawie aktualnej sytuacji w rozgrywkach pucharowych. Dorobek poszczególnych federacji jest dzielony tylko przez liczbę drużyn, które już przystąpiły do gry (tj. zostały wylosowane) - w miarę gdy do rozgrywek dołączają kolejne drużyny współczynniki są aktualizowane.
            http://90minut.pl/ranking_uefa.php

Z tego rankingu dowiadujemy się, że w tym roku więcej punktów od polskich drużyn zdobyły drużyny z Białorusi, Kazachstanu, Łotwy, Słoweni i Albanii.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
              No a od czego jest dyrektor sportowy jest właśnie od przewidywania czy się sprawdzi dany zawodnik czy nie? W takim wypadku to równie dobrze mnie mogą wziąć do takiej pracy.

A z resztą, trzymajcie sobie tą łysą pałę jak najdłużej.
              wg mnie przesadzasz. Teoretyczna sytuacja- Bednarz bądz Trzeciak sprowadzają Messiego. Ten się nie sprawdza, nie może się odnależć w zespole, do tego ma kontuzje. I teraz pytanie-to wina dyrektora sportowego? Jak wiemy Messi to dość kontuzjogenny zawodnik.

A tacy zawodnicy jak Łobo, Niedzielan czy Matusiak to nie były ''noł-nejmy'' jak na polskie warunki. Nikt wróżką nie jest. Pretensje to można mieć o z dupy wyciągniętych piłkarzyków.
              PS jak uważasz, Mięciel się sprawdzi czy nie? Sagan by się sprawdził czy nie?

Komentarz

• Od jakiś 10 lat nasz futbol stacza się po równi pochyłej w dół. Na dobrą sprawę przegrywamy z kim się da - Estonia, Malta, Litwa, Norwegia, była Jugosławia. W tej chwili to my, jako kraj, powinniśmy obawiać się kolejnych losowań.
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
                  no rzeczywiście, ciężko się było spodziewać, że facet który doznał chyba ze 4 poważne kontuzje w ostatnich latach dozna kolejnej. SZOK!

no proszę Cię

No a od czego jest dyrektor sportowy jest właśnie od przewidywania czy się sprawdzi dany zawodnik czy nie? W takim wypadku to równie dobrze mnie mogą wziąć do takiej pracy.

A z resztą, trzymajcie sobie tą łysą pałę jak najdłużej.
                  Czyli skoro Garguła, jeden z lepszych grajków naszej ligi, miał jakieś tam kontuzje to mieliśmy go nie kupować? Może dlatego, że biliśmy się o niego z wami?

Dyrektor sportowy to jakaś wróżka? Jak miał przewidzieć, że taki Jirsak sie nie zaaklimatyzuje (w Polsce/w Wiśle?), skąd miał wiedzieć, że Łobo po 2-3 dobrych sezonach będzie u nas grał taką padake? Niedzielan - po przyjściu prezentował się świetnie, potem kontuzja. Wina Bednarza?
                  Pewnych rzeczy sie nie da przewidzieć. Technicznie to są na pewno solidni i znani piłkarze.

Na naszym forum głosy nt. Bednarza są podzielone, ja do gościa nic nie mam, bo wydaje mi sie, że poprsotu nie ma warunków do pracy.
                  Ostatnio edytowany przez Kamson; [ARG:4 UNDEFINED].
                  1927 1928 1949 1950 1978 1999 2001 2003 2004 2005 2008 2009 2011

Komentarz

• Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
                    http://90minut.pl/ranking_uefa.php

Z tego rankingu dowiadujemy się, że w tym roku więcej punktów od polskich drużyn zdobyły drużyny z Białorusi, Kazachstanu, Łotwy, Słoweni i Albanii.
                    To jeszcze o niczym nie świadczy.
                    Równie dobrze możemy napisać, że w tym roku zdobyliśmy więcej pkt od Anglii

Co do wróżbiarstwa Bednarza
                    Wpadke z Matusiakiem dało się spokojnie przewidzieć. Osobiście byłem szczęśliwy, że nie trafił wcześniej do GKS(dopiero potem dogadał się z Wisłą), był to zawsze co najwyżej średniej klasy zawodnik, a w tamtym momencie kompletnie bez formy.
                    Na usprawiedliwienie można dodać, że było to tylko półroczne wypożyczenie i Wisła mało co z tego transferu straciła.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                      Zawsze mnie dziwiła ta wiara w umiejętności Pawełka.

Komentarz

• Zamieszczone przez sham Zobacz posta
                        Zawsze mnie dziwiła ta wiara w umiejętności Pawełka.
                        To bardziej niechęć wydania pieniędzy na nowego bramkarza niż wiara w umiejętności Pawełka. Z tego samego powodu w ataku z Levadią grał "tytan skuteczności" Ćwielong.
                        Po burzy słońce...

Komentarz

• Zdaniem Skorży jego Wisełka zagrała... dobry mecz. Tak w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym stwierdził.
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                            Mistrz Polski zbiera baty od wicemistrza Estonii

Bez przesadyzmu - jak na razie Estonia nie ma 2 miejsc w el. LM, więc Mistrz Polski zbiera baty od Mistrza Estonii.

Ciekawe czy Wicemistrz Polski zbierze baty od Wicemistrza Estonii

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                              Od jakiś 10 lat nasz futbol stacza się po równi pochyłej w dół. Na dobrą sprawę przegrywamy z kim się da - Estonia, Malta, Litwa, Norwegia, była Jugosławia. W tej chwili to my, jako kraj, powinniśmy obawiać się kolejnych losowań.
                              Z tą Maltą to już bez przesady.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                                Z tą Maltą to już bez przesady.
                                Polonia przerżnęła z Maltańczykami
                                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Pracuję...
                                X