Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Bayern to poukładana drużyna ale nie ma u siebie kogoś, kto sam by wziął ciężar gry na bary.
    Jezeli Bayern nie ma to powiedz mi kogo ma Milan albo PSG jezeli twierdzisz, ze Bayern to nie ta półka co Paryż lub Mediolan?

E: Wiem, ze zaraz napsizesz ze ACM ma Mario a PSG Ibre, tylko co z tego? Przeciez tegoroczny Bayern i jednych i drugich ograłby dłubiac w nosie.
    Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
      Jezeli Bayern nie ma to powiedz mi kogo ma Milan albo PSG jezeli twierdzisz, ze Bayern to nie ta półka co Paryż lub Mediolan?
      W PSG - Pastore i Zlatan
      Milan -Riccardo Montolivo, Massimo Ambrosin, Abate, nie raz i Boateng coś tam pokaże.

edit: Co do Milanu to myślę, że mecz byłby ciekawy, no ale PSG - Bayern i wygrana Bawarczyków z palcem w nosie? Już nie przesadzajmy..
      Ostatnio edytowany przez Makrel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Bayern: Robben, Muller, Schweinsteiger, Ribery.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Jak widze nazwiska Pastore, Ambrosiniego, Abate(tez niezły komediant swoja droga - nie rozumiem jego fajmu) i Boatenga(jasne, dobry pilkarz z niego jest ale ten sezon ma mocno przecietny) to naprawde zastanawiam sie czy ogladasz L1 albo Serie A.

No ale jezeli stawiasz ich wyzej niż Robbena, Ribery'ego, Świnskiego Sztygara czy tez Mullera i Lahma - nie wspominam o Neuerze to faktycznie nie mamy o czym gadać

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
            Jak widze nazwiska Pastore, Ambrosiniego, Abate(tez niezły komediant swoja droga - nie rozumiem jego fajmu) i Boatenga(jasne, dobry pilkarz z niego jest ale ten sezon ma mocno przecietny) to naprawde zastanawiam sie czy ogladasz L1 albo Serie A.

No ale jezeli stawiasz ich wyzej niż Robbena, Ribery'ego, Świnskiego Sztygara czy tez Mullera i Lahma - nie wspominam o Neuerze to faktycznie nie mamy o czym gadać
            To wg Ciebie Milan i PSG nie mają postaci wiodących u siebie w składzie? Nie powiedziałem w żadnym wypadku, że są oni lepsi od Mullera, Riberiego itd. Nie przypominam sobie, żeby w tym sezonie któryś z nich pociągnął grę w Bayernie.

Komentarz

• Messi znów sobie coś naciągnął i ma nie grac w meczu ligowym.

Jeśli Messi w meczach z Bayernem będzie w pełni sił, to faworytem dla mnie jest Barca, jesli Messi nie będzie grał, to zdecydowanym faworytem będzie Bayern. Wszyscy chyba widza jak wygląda gra Barcy z i bez Messiego. Jak Lionel wszedł na boisko w meczu z PSG, to nagle cała Barcelona się odmieniła i zawodnicy przypomnieli sobie, jak gra się w piłkę. Zależność od Messiego to jest w tej chwili główny problem Barcelony.

Pepa Guardiole uważam za świetnego trenera, ale ma on wielką wadę - nie ma w ogóle nosa do kupowania piłkarzy. O ile dobrze wprowadzał młodzików z rezerw Barcy, to jak miał spora kasę do wydania, to wyrzucał ją zazwyczaj w błoto Alexis, Czygryński, Kerrison itp. W dodatku miał silną osobowość (co nie jest w sumie minusem ani wadą, bo trener powinien rządzić) która nie pozwalała mu na dogadanie się z Eto, Toure czy Ibrą.

Barca, gdyby nie pomyłki transferowe Pepa, mogła mieć naprawdę w tej chwili pakę mega mocną - zamiast Alexisa Pep mógł chcieć Aguero, zamiast sprowadzać za grubą kasę Czygrę mógł wybrać jakiegoś bardziej sprawdzonego obrońcę, zamiast stawiać na Keite mógł wystawiać Toure (wtedy ten zapewne by nie odszedł).

W tym sezonie nie wiadomo po co sprowadzili Songa, zamiast tę kasę przeznaczyć na T.Silvę (trzeba byłoby oczywiście dołożyć trochę eurasów, ale te prawie 20 mln euro byłoby). T.Silva byłby w obronie, a na DM wróciłby Mascherano, ale nie, oni woleli kupić Songa - którego wystawiano w obronie ze względu na kontuzje.

Coś czuję, że wielka kasa pójdzie na Neymara i on okaże sie kolejnym niewypałem, on jest za chudy i za drobny na europejska piłkę.
              Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
                To wg Ciebie Milan i PSG nie mają postaci wiodących u siebie w składzie? Nie powiedziałem w żadnym wypadku, że są oni lepsi od Mullera, Riberiego itd. Nie przypominam sobie, żeby w tym sezonie któryś z nich pociągnął grę w Bayernie.
                A gdzie ja napsiałem, ze nie mają? Wyzej nadmieniłem, ze takimi zawodnikami sa m.in Balotelli w ACM a w PSG - Ibrahimovic.

Nie zmienia to jednak faktu, ze Twoja teza w ktorej twierdzisz, ze Bayern to nie ta sama polka co Milan czy tez PSG i Barca sie po nich bez wiekszego problemu przejedzie jest poprostu, sory za wyrazenie, śmieszna.

Bayern również takich pilkarzy posiada(wyzej ich na spolke z detoxem wymienilismy). A to, ze zaden z nich NIE MUSI ciagnac gry zespolu swiadczy jeszcze lepiej o Bawarczykach. Sa zajebiscie wyważoną druzyną ktora nie ma zadnych problemów czy to w Bundeskopance czy też w CL. A to, ze mieli wpadki z Arsenalem i BATE nic nie znaczy bo Milan zaliczał je jeszcze wieksze.

O sile Milanu niech swiadczy liga(a nie jeden wyskok dzieki ktoremu wygrali z Barceloną) - 3 miejsce, dwucyfrowa strata do lidera(ktory notabene nie zrobil sztycha w konfrontacji z Bayernem) i nie do konca pewna przyszłosc LM w czerwono-czarnej czesci Mediolanu.

E: I zeby nie było. Licze na Barcelone, bo wygrania LM przez Bayern nie zniose
                Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mecz Bvb z Realem będzie komentować nie kto inny jak sam Sergio Ryczel
                  Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Lewy może nie zagrać więc jest szansa, że nie będzie taki podniecony
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Już zdementował, ma być w pełni sił.
                      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
                        Już zdementował, ma być w pełni sił.
                        Ufff.
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jakby mieli szturmować Real z Schibertem na szpicy to wiele dobrego im nie wróżę.

Wiadomo już, czy Steryd jutro zagra?

Komentarz

• Roura mówi, że decyzje podejmą jutro po konsultacjach lekarskich. Moim zdaniem będzie miał miejsce podobny scenariusz do tego z meczu przeciwko PSG; czyli Messi zacznie na ławce, a jego obecność na boisku będzie zależała od przebiegu spotkania.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Pierwszy raz mi się to w życiu zdarzy, ale dziś kciuki trzymam za Bayern Monachium. Starczy już tych Messich i Iniestów.
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• Zawsze, ale to zawsze ***** Niemców.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X