Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wydaje się, że Real drugi raz nie popełni tego samego błędu, drugi pojedynek ciekawszy. w LE liczę na finał Fenerbahce - Chelsea
    "...no i główna zasada
    nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
    ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Jedno jest pewne. Wreszcie mecz Realu będzie w publicznej
      Trudno, żeby było inaczej, bo w środy będzie już po 1 meczu
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
        Ja czuję, że w finale będzie znowu GD...
        rok temu też miało być, a jak się skończyło wszyscy wiemy

Komentarz

• Zamieszczone przez rafo122 Zobacz posta
          rok temu też miało być, a jak się skończyło wszyscy wiemy
          Teraz jednak wątpię, żeby Real nie wszedł do finału. Są na fali tak jak Barcelona i myślę, że jeśli w finale nie będzie GD to będzie wielka niespodzianka.

Komentarz

• Ja tam będę zdziwiony, jak Bayern nie zagra w finale.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Ja tam będę zdziwiony, jak Bayern nie zagra w finale.
              Jakby grali w półfinale z Borussią to owszem. Z Barceloną wydaje mi się, że mogą tylko uszczypnąc jakiś remis u siebie. Na Camp Nou będzie gładkie zwycięstwo Katalończyków.

Komentarz

• Niektórzy to już się milionów na bukmacherce musieli dorobić.
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Jak do tej pory to Barcelona strasznie się męczy w tej edycji LM, a Ty piszesz, że Bayern, który ma chyba najlepszą formę od 99 roku ma szanse co najwyżej uszczypnąć punkt u siebie ? Bayern ma wszystko by wygrać z Barceloną, świetnie poukładaną grę, świetnych obrońców, środek pola, skrzydłowych, bramkarza, który w pojedynkę może wygrać im mecz a do tego za wszelką cenę chcą zmazać plamę zeszłorocznych porażek. Dla mnie większe szansę w tym dwumeczu ma Bayern.
                  Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                    Jak do tej pory to Barcelona strasznie się męczy w tej edycji LM, a Ty piszesz, że Bayern, który ma chyba najlepszą formę od 99 roku ma szanse co najwyżej uszczypnąć punkt u siebie ? Bayern ma wszystko by wygrać z Barceloną, świetnie poukładaną grę, świetnych obrońców, środek pola, skrzydłowych, bramkarza, który w pojedynkę może wygrać im mecz a do tego za wszelką cenę chcą zmazać plamę zeszłorocznych porażek. Dla mnie większe szansę w tym dwumeczu ma Bayern.
                    No i ciekawe czy Guardiola coś pomoże czy nie

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                      Jak do tej pory to Barcelona strasznie się męczy w tej edycji LM, a Ty piszesz, że Bayern, który ma chyba najlepszą formę od 99 roku ma szanse co najwyżej uszczypnąć punkt u siebie ? Bayern ma wszystko by wygrać z Barceloną, świetnie poukładaną grę, świetnych obrońców, środek pola, skrzydłowych, bramkarza, który w pojedynkę może wygrać im mecz a do tego za wszelką cenę chcą zmazać plamę zeszłorocznych porażek. Dla mnie większe szansę w tym dwumeczu ma Bayern.
                      Może i się męczy, ale Bayern to nie drużyna kalibru PSG i Milanu. Obstawiam gładki awans Barcy

Komentarz

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
                        Może i się męczy, ale Bayern to nie drużyna kalibru PSG i Milanu. Obstawiam gładki awans Barcy
                        Sory, ale co Ty gadasz?

Jak dla mnie(i pewnie nie jestem odosobniony w tym) to Bayern zjada dupą PSG i Milan razem wziete.

Ja tez mysle, ze Barcelona sobie poradzi ale bez przesady, zeby degradować Bayern do poziomu P$G lub dzisiejszego Milanu.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                          Sory, ale co Ty gadasz?

Jak dla mnie to Bayern zjada dupą PSG i Milan razem wziete.
                          Bayern to poukładana drużyna ale nie ma u siebie kogoś, kto sam by wziął ciężar gry na bary. Zresztą nie ma co pieprzyc, przekonamy się po dwumeczu kto miał rację.

Komentarz

:O

Bayern jest w takim gazie, że zaryzykuje postawienie awansu i finału Bayern- Real

Ale chciałbym GD w finale, w sumie taki mecz w końcu rozstrzygający spór kto jest lepszy :>

Komentarz

wg mnie jest całkiem na opak, to PSG i Milan nie są teraz drużynami tej klasy co Bayern.

Komentarz

• Wg mnie to Bayern wygląda najlepiej ze wszystkich drużyn, które zostały, osobiście jest to ostatnia drużyna jaką bym chciał widzieć wygraną na koniec turnieju, ale zarazem patrząc obiektywnie to ona ma największe szanse wy wygrać.
                                Tutaj powinien być podpis.

Komentarz

Pracuję...
                                X