Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    1. Basel właśnie osiągnęło wynik, którego Legia prawdopodobnie nie osiągnie za naszego życia.

2. Nie zmieni to faktu, że większość rodzimych znawców futoblu będzie szydzić z ligi szwajcarskiej, traktując ją jak rumuńską, austriacką, pewnie niedługo szwedzką - czyli jako ligi słabe, jak najbardziej w naszym zasięgu, w zasadzie to nawet gorsze od naszej.

Ile lat temu w półfinale pucharu uefa(chyba jeszcze nie było wtedy LE) grali ze sopą Rapid i Dynamo?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Paweł92
      A to na więcej ta liga zasługuje? Jedna drużyna nie świadczy o sile ligi.

Mają swoje pięć minut i tyle.
      Tobie się wąski sufit na głowę nie spadł?

Komentarz

• Meczu nie widziałem, ale na necie znalazłem taki filmik. Niesamowicie ich skręcił...

Co do Bazylei... czy tylko ja mam wrażenie, że każda liga nam ucieka, a my stoimy z boku jak kołki i nic nie robimy...?
        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Paweł92
          Ale, że co?
          Odpowiedziałem na poniższe zdanie:
          Tak czy inaczej obyśmy i My mieli swoje pięć minut.

Komentarz

• Na wyobraznie działa jeszcze to, ze pare lat temu ta Bazylea dostawała w czape od Wisły przy Reymonta

Mineło pare wiosen. Basel w 1/2 LE a Wisla w dolnej polowce Ekstraklasy
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              [/b]

Ile lat temu w półfinale pucharu uefa(chyba jeszcze nie było wtedy LE) grali ze sopą Rapid i Dynamo?
              Chodzi Ci o Rapid Wiedeń - Dynamo? Bo też tego nie wykluczam, ale pamiętam chyba 3 rumuńskie w 1/4 (Steaua, Rapid, Dynamo, z czego jedna para była stricte rumuńska).

Zamieszczone przez Paweł92
              A to na więcej ta liga zasługuje? Jedna drużyna nie świadczy o sile ligi.

Mają swoje pięć minut i tyle.
              Daj spokój, wszystkie wymienione ligi biją naszą amatorkę na głowe. Nie pamiętasz masakry jaką urządził nam Zurych? Albo masakry jaką urządziły kluby szwedzkie Kartoflom i Andersenom? Albo jak Steaua grała w tym roku na Chelsea? Szkoda w ogóle porównywać.

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
              Na wyobraznie działa jeszcze to, ze pare lat temu ta Bazylea dostawała w czape od Wisły przy Reymonta
              Tak, tylko to był chyba jeden mecz. A oni w ciągu 10 lat ograli z tego co kojarze Liverpool, Bayern, pograli z Juve, właśnie są w 1/2 Uefy i grali ze 3-4 razy w LM.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

Daj spokój, wszystkie wymienione ligi biją naszą amatorkę na głowe. Nie pamiętasz masakry jaką urządził nam Zurych? Albo masakry jaką urządziły kluby szwedzkie Kartoflom i Andersenom? Albo jak Steaua grała w tym roku na Chelsea? Szkoda w ogóle porównywać.
                Mnie się przypomniał sparing z Bazyleą

http://legionisci.com/news/26700_Leg..._UhrenCup.html

1:6

Ale paka na zdjęciu: Pączek, Bronowicki, Arruabarrena, Kumbev, Wysocki, Augustyn...Chyba jest jednak u nas nieco lepiej niż było Aczkolwiek z Bazyleą zagrał "lepszy" skład. Oczywiście to był tylko sparing...
                Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Genialny mecz Basela z Tottenhamem, tam było wszystko co w piłce jest najpiękniejsze i nie mówie wcale o technice a o ambicji, zaangażowaniu, sercu do gry i wole walki. Ogromne brawa dla obu drużyn ale zasłużenie awansowali Szwajcarzy. Gra w przewadze jednego zawodnika w dogrywce to naprawdę ogromna przewaga pod względem fizycznym co było ewidentnie widać.

Chelsea wyraźnie odpuściła mecz po bramce Moussesa na 1:2 i przez 20 minut praktycznie był zastój i pachniało przez moment sensacją. Największe zagrożenie widzę w Fenerbahe i to chyba z nimi może być najtrudniej. Dziś losowania zobaczymy jak to bedzie wyglądało w 1/2
                  "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                  Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                    Na wyobraznie działa jeszcze to, ze pare lat temu ta Bazylea dostawała w czape od Wisły przy Reymonta

Mineło pare wiosen. Basel w 1/2 LE a Wisla w dolnej polowce Ekstraklasy
                    I to dostawała zasłużenie.
                    Wisła też jest w półfinale ale.....Pucharu Polski hahahaha

Komentarz

• Ten karny dla kacapów w meczu z Chelsea to jakiś żart był. Warto zwrócic uwagę iż cała czwórka półfinalistów Ligi Europy zaczynała sezon w LM.

Komentarz

• Przecież FC Basel przez 2 sezony grało w LM. Najpierw mając Rome, Bayern i FC Cluj w grupie wywalczyli udział w LE. Sezon później wyszli z grupy gdzie mieli Manchester United i Benfice. Wcześniej FC Basel grało w LM w 2009 roku. Nie chce mi się sprawdzać jak z ich przygodą w LE, ale sama gra w LM dała im ogromne doświadczenie i zastrzyk finansowy by budować drużynę, ale oni potrafili ograć United czy Bayern a wy piszecie tutaj jak by Basel w walce z Tottenhamem dokonało jakiegoś cudu..
                        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Bayern - Barcelona
                          Borussia - Real M.

Real raczej nie powtorzy wyników w grupie, wiec stawiałbym na awans Realu. A w parze numer 1. Chyba jednak wole Bracelone
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Szkoda, liczyłem na dwumecz Dortmundu z Barceloną...

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                              Bayern - Barcelona
                              Borussia - Real M.

Real raczej nie powtorzy wyników w grupie, wiec stawiałbym na awans Realu. A w parze numer 1. Chyba jednak wole Bracelone
                              Co by nie było , wygrają nasi .

Komentarz

• Mimo wszystko liczę na niemiecki finał. Może w końcu na jakiś czas skończy się bicie konia pod Hiszpanów. Ale z drugiej strony "polska Borussia"...

A w Lidze Europy życzę powodzenia kompletnej rewelacji tych rozgrywek, czyli FC Basel. Z Chelsea nie będą mieli łatwo, ale już w tej edycji pucharów udowodnili, że potrafią grać ze znacznie lepszymi (teoretycznie) zespołami.

Komentarz

Pracuję...
                                X