Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alejku Masalama Muhamad Zobacz posta
    Aż się prosi zapytać CZYI CI NASI?
    Dla mnie NASI oznacza POLACY.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
      Właściciel Malagi Abdullah Bin Nasser Al-Thani :"Cały ten mecz nie miał nic wspólnego z futbolem, ale z rasizmem. Bardzo dziękuję mojej drużynie. Wygraliście na boisku i jest mi przykro, że to zakończyło się w taki sposób. To niesprawiedliwe!"
      Uznali dwóm ciemnoskórym bramki strzelone z ,nomen omen, spalonych – to nie rasizm, a wręcz przeciwnie - to akcja afirmatywna
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Dla mnie NASI oznacza POLACY.
        gwiazdorek, bileter i handlarz meczami - do tego wszyscy mają ewidentnie wyjebane na reprezentację. TO ja podziękuję za takich "naszych"

Komentarz

• Taki Naród Panie, cóż poradzić...

E: Chociaż może bardziej by pasowało: Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
            gwiazdorek, bileter i handlarz meczami - do tego wszyscy mają ewidentnie wyjebane na reprezentację. TO ja podziękuję za takich "naszych"
            gwiazdorek bo co?? Bo zna swoją wartość?
            bileter- całe życie będziesz mu to wypominał.
            handlarz meczami- a kto nie handlował wtedy?

Po czym wnoisz, że mają wyjebane? Po tym, że reszta składu nie gra na ich poziomie i nie nadąża??
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• gwiazdorek, bileter i handlarz meczami - do tego wszyscy mają ewidentnie wyjebane na reprezentację. TO ja podziękuję za takich "naszych"

beka popieram Cie w stu procentach!!!

Komentarz

Ś.P. Kazimierz Górski zwykł mawiać, że piłkarza zapamiętuje się po tym jak gra i poświęca się w reprezentacji. Póki co Lewandowski pokazuje się tam gdzie wie, że może coś zyskać. W reprezentacji prezentuje się mizernie. Nie wiem, może to skutek przemotywowania, a może po prostu tego, do czego jestem bardziej skłonny, że zwyczajnie mu się nie chce.
                Tak, bo kapitan powinien świecić przykładem i hartem ducha, być przywódcą, tak jak np. nieodżałowany Kazio Deyna. Lacie można wiele zarzucić, ale na ojro reprezentacja PZPN miała wymarzone warunki, a z Błaszczykowskiego, który grał piachm, tak jak reszta PZPNowskiego Bollywood, wyszedł tylko kawał dziada, a reszta ch... Żaden to kapitan.

Jak ktoś wejdzie w gówno to Ty też zaczniesz się w nim taplać? Mamy już u nas w kraju zwolenników grubej kreski. Nie ma nic bardziej szkodliwego niż takie pobłażanie. Piszczek powinien dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji.

Sportowiec, którego umiejętności są na tyle dobre, aby uprawniały go do noszenia uniformu z Orłem, swoją postawą, nie tylko sportową, każdego dnia winien udowadniać, że zasłużył na ten honor. Gówno przykryte flagą dalej będzie gównem. Z tych i innych jeszcze powodów, dopóki to się nie zmieni, piłkarska reprezentacja Polski, będzie dla mnie(i nie tylko) reprezentacją PZPN, której ani oglądać, ani kibicować nie mam zamiaru.
                "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

Zbigniew Herbert

Komentarz

• Zamieszczone przez vozny86 Zobacz posta
                  Ś.P. Kazimierz Górski zwykł mawiać, że piłkarza zapamiętuje się po tym jak gra i poświęca się w reprezentacji. Póki co Lewandowski pokazuje się tam gdzie wie, że może coś zyskać. W reprezentacji prezentuje się mizernie. Nie wiem, może to skutek przemotywowania, a może po prostu tego, do czego jestem bardziej skłonny, że zwyczajnie mu się nie chce.
                  ..
                  A nie pomyślałeś może że w tej reprezentacji nie ma z kim grać? Zresztą tu nie o tym mowa. Dla mnie Lewy jest jednym z najlepszych napastników w Europie, lubię oglądać jak gra i dlatego też ciesze się, że awansowali.

Zamieszczone przez vozny86 Zobacz posta
                  Tak, bo kapitan powinien świecić przykładem i hartem ducha, być przywódcą, tak jak np. nieodżałowany Kazio Deyna. Lacie można wiele zarzucić, ale na ojro reprezentacja PZPN miała wymarzone warunki, a z Błaszczykowskiego, który grał piachm, tak jak reszta PZPNowskiego Bollywood, wyszedł tylko kawał dziada, a reszta ch... Żaden to kapitan..
                  Zgadzam się w 100% ale dla mnie nie ma to żądnego znaczenia w danej chwili.Oglądam mecz BVB i ciesze się jak Kuba strzela tam bramki czy też asystuje. Jest polakiem dlatego też cieszy mnie, że jego klub awansował dalej.

Jak ktoś wejdzie w gówno to Ty też zaczniesz się w nim taplać? Mamy już u nas w kraju zwolenników grubej kreski. Nie ma nic bardziej szkodliwego niż takie pobłażanie. Piszczek powinien dostać dożywotni zakaz gry w reprezentacji. .
                  Ciekawe czy pisałbyś to samo gdyby złapali za ręke kogoś z Legii dawnych czasów. Myślisz nasi piłkarze nigdy nie handlowali meczami. Było to pisane już nie raz, że robił to każdy tylko nie każdego złapali. Więc niby dlaczego jednych mamy karać a innych nie. Zresztą ja mam w dupie to co Piszczu robił kiedyś. Cieszy mnie jego gra teraz i tyle!

Sportowiec, którego umiejętności są na tyle dobre, aby uprawniały go do noszenia uniformu z Orłem, swoją postawą, nie tylko sportową, każdego dnia winien udowadniać, że zasłużył na ten honor. Gówno przykryte flagą dalej będzie gównem. Z tych i innych jeszcze powodów, dopóki to się nie zmieni, piłkarska reprezentacja Polski, będzie dla mnie(i nie tylko) reprezentacją PZPN, której ani oglądać, ani kibicować nie mam zamiaru.
                  Zgadzam się w 100! Ale to nie zmienia faktu, że każdy z tych o których piszemy jest POLAKIEM!
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

Po czym wnoisz, że mają wyjebane? Po tym, że reszta składu nie gra na ich poziomie i nie nadąża??
                    gwiazdorek, bo jego obowiązkiem jest granie i strzelanie bramek, a nie wprowadzanie trenera do drużyny (jak to zapowiadał po nominacji Fornalika). Przed Euro opowiadał jaki to Smuda zajebisty, po meczu z Czechami jechał po nim jak po burej suce mówiąc, że od początku wszystko było źle. Od lidera klasyfikacji strzelców Budnesligi wymagałbym czegoś więcej niż strzelanie bramek Singapurowi czy San Marino (bo już Rosja, Czechy, Estonia, Czarnogóra, Mołdawia, Anglia, Urugwaj, Irlandia były zbyt wymagającymi rywalami), szczególnie że w reprezentacji prawa strona jest taka sama jak w klubie.

bileter - tak, będę mu to wypominać całe życie, bo od kapitana reprezentacji, która dała dupy na imprezie stulecia dla polskiej piłki, oczekiwałbym czegoś innego niż płaczu, że miał tylko 4/8/12/czy **** wie ile wreszcie tych biletów dla bliskich. Może jakiś dziwny jestem, ale mając reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy rozgrywanych w moim ojczystym kraju na samym końcu listy moich priorytetów byłby fakt, czy moi bliscy oglądają mnie na stadionie czy przed telewizorem.
                    handlarz meczami - niech sobie w klubie gra, dopóki nie jest to Legia nie mam nic przeciwko. Ale w kadrze jest on REPREZENTANTEM, co oznacza, że poprzeczka jest (a przynajmniej powinna być) postawiona zdecydowanie wyżej. Że już nie wspomnę o tym, że tak samo jak gwiazdorek, nie widać u niego tego zaangażowania w reprezentacji co w klubie

A nie pomyślałeś może że w tej reprezentacji nie ma z kim grać? Zresztą tu nie o tym mowa. Dla mnie Lewy jest jednym z najlepszych napastników w Europie, lubię oglądać jak gra i dlatego też ciesze się, że awansowali.
                    czy coś się zmieniło, czy "jeden z najlepszych napastników w Europie" do strzelenia bramki z akcji amatorom z San Marino potrzebuje mieć za sobą Ronaldo i Messiego? Bo o ile pamiętam ledwo z karnego wcisnął

Jest Polakiem
                    Ostatnio edytowany przez beka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak widac ty opierasz swoją opinie na jego temat na podstawie jednego czy dwóch meczy. Ja troszkę inaczej. Zresztą o czym ta gadka. Ja nie napisałem, że cieszę się z awansu BVB ponieważ grają tam nasi reprezentanci tylko ponieważ grają tam piłkarze polskiego pochodzenia. To jak grają w kadrze to po pierwsze temat rzeka a po drugie nie w tym miejscu.

Podsumowując! Tak jak napisał ktoś tu wcześniej! Wolę oglądać jak Borusia z POLAKAMI gra z Realem, Barca lub BM niż jakaś tam Malaga

Koniec.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Ja zacząłem i ja skończę. hehe

Jeśli weźmiemy szerokie grono napastników, np 30 to pewnie by się gdzieś na koniec listy pan Lewandowski załapał. To jedno. Na pewno nie ma miejsca ani w pierwszej 10, ani w drugiej. Prawda jest taka, że nie jest kompletnym napastnikiem. Brak dryblingu jest bardzo widoczny.

Mówienie, że korupcja w przeszłości jest nieważna, bo teraz TYLKO W KLUBIE Piszczek sobie pyka dobrze w piłeczkę jest idiotyzmem na szczęście. Hipotetycznie powiedzmy, że sprzedany był mecz repry z Niemcami. Po czasie rozumiem, że pan który sprzedał mecz jest gromko witany w reprezentacji, bo dobrze gra obecnie i co z tego, że wcześniej hańbił te barwy biało-czerwone.

O panie, który zwie się Błaszczykowski można jedynie powiedzieć, że powinien mieć zakaz wystąpień publicznych, bo co powie to strzał w kolano. Oczywiście kapitanem nigdy nie powinien zostać i teraz, gdy wrócił Artur do zespołu to on powinien sprawować piecze nad opaską. Człowiek obyty z kamerami, stresem, wiele za nim i ma niesamowite serce do gry.

A co do zespołu z Dortmundu to właśnie zdecydowanie wolałbym, jak i dużo ludzi za pewne też żeby odpadła dużo wcześniej. A wszystko przez klimat jaki tworzy się wokół tego. Chyba nie trzeba przypominać ryczącego Ryczela z wczoraj albo sytuacji z doborem meczów pokazywanych w TVP.
                        "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Alejku Masalama Muhamad Zobacz posta
                          Ja zacząłem i ja skończę. hehe

Jeśli weźmiemy szerokie grono napastników, np 30 to pewnie by się gdzieś na koniec listy pan Lewandowski załapał. To jedno. Na pewno nie ma miejsca ani w pierwszej 10, ani w drugiej. Prawda jest taka, że nie jest kompletnym napastnikiem. Brak dryblingu jest bardzo widoczny.

Mówienie, że korupcja w przeszłości jest nieważna, bo teraz TYLKO W KLUBIE Piszczek sobie pyka dobrze w piłeczkę jest idiotyzmem na szczęście. Hipotetycznie powiedzmy, że sprzedany był mecz repry z Niemcami. Po czasie rozumiem, że pan który sprzedał mecz jest gromko witany w reprezentacji, bo dobrze gra obecnie i co z tego, że wcześniej hańbił te barwy biało-czerwone.

O panie, który zwie się Błaszczykowski można jedynie powiedzieć, że powinien mieć zakaz wystąpień publicznych, bo co powie to strzał w kolano. Oczywiście kapitanem nigdy nie powinien zostać i teraz, gdy wrócił Artur do zespołu to on powinien sprawować piecze nad opaską. Człowiek obyty z kamerami, stresem, wiele za nim i ma niesamowite serce do gry.

A co do zespołu z Dortmundu to właśnie zdecydowanie wolałbym, jak i dużo ludzi za pewne też żeby odpadła dużo wcześniej. A wszystko przez klimat jaki tworzy się wokół tego. Chyba nie trzeba przypominać ryczącego Ryczela z wczoraj albo sytuacji z doborem meczów pokazywanych w TVP.
                          Nie żebym go bronił, ale jest blisko korony króla strzelców w 3/4 lidze świata, ma drugi w kolejności wynik w historii Bundesligi w liczbie strzelonych bramek w kolejnych meczach, w klasyfikacji złotego buta jest obecnie szósty z szansą na 3 miejsce. Drybling u napastnika to nie jest najażniejsza umiejetność.

Edyta: Bo w kadrze jest chujowy. I nie zgodzę się, że wynika to tylko z tego, że nie ma z kim grac. Bo ma. Nie wiem, czy ty psychika, czy olewanie kadry ale jest słabszy w każdym aspekcie, od przyjęcia piłki po strzały.
                          Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zaraz przeczytasz, że w kadrze jest *ujowy
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Nie będę oryginalny i posłużę się Stanowskim. Ile bramek strzelał Lewy po tym jak sam sobie wypracował sytuację? I ile setek marnuje? Czy taki Suarez, van Persie, Dżeko, Rooney, Messi, C. Ronaldo, Falcao, Negredo, Soldado, Higuain, Benzema, Ibra, Eto itd. strzelili by mniej tych bramek? I czy są gorsi?
                              To pytania retoryczne wszystko, ale pogadamy o nim jak odejdzie gdzieś i będzie leszy od tych wymienionych i jeszcze wielu innych.
                              "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• mozna link do FCB-PSG prosic

Komentarz

Pracuję...
                                X