Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Wczorajsze bramki Galatasaray robią ogromne wrażenie. Szkoda, że nie udało im się wyeliminować tych z Hiszpanii.
    Chciałbyś, żeby bramki Galatasaray wyeliminowały te z Hiszpanii?
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
      Przecież wyraźnie napisał

Wczorajsze bramki Galatasaray robią ogromne wrażenie. Szkoda, że nie udało im się wyeliminować tych z Hiszpanii.
      Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• No właśnie widzę.. tych bramek..

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
          Jednak "mądre głowy" miały rację. Czytanie ze zrozumieniem moooocno kuleje w polskim społeczeństwie.

Komentarz

• Jak również jasne i logiczne przekazywanie swoich myśli za pomocą tekstu.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Jednak "mądre głowy" miały rację. Czytanie ze zrozumieniem moooocno kuleje w polskim społeczeństwie.
              Nie kolego. To co chciałeś napisać, a to co napisałeś to są dwie różne rzeczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                Jak również jasne i logiczne przekazywanie swoich myśli za pomocą tekstu.
                Wszystko jest napisane, czysto i przejrzyście. Uczono mnie w szkole, że po kropce zaczyna się nowa myśl. Ale to było jeszcze w PRL, może was młodych uczono inaczej

Komentarz

• Coś Wam się pomyliło. Temat „Liga Mistrzów” rozwalamy dyskusjami nad wyższością ligi angielskiej nad hiszpańską. Przypieprzaniem się do Maria rozwalamy „Transfery” i „Ekstraklasę”

E: Ewentualnie idźcie tutaj: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13933
                  Ostatnio edytowany przez księciuniu; 38978.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Wszystko jest napisane, czysto i przejrzyście. Uczono mnie w szkole, że po kropce zaczyna się nowa myśl. Ale to było jeszcze w PRL, może was młodych uczono inaczej
                    Nie wiem jak Cię uczono, ale powiem Ci jak jest.

Wczorajsze bramki (podmiot) Galatasaray robią ogromne wrażenie. Szkoda, że nie udało im (tym bramkom z poprzedniego zdania) się wyeliminować tych (znowu bramek) z Hiszpanii.

EOT

Komentarz

• Ale co to do kurvy nędzy wnosi do tematu? Dlaczego uważałeś, że warto o tym tu napisać? Może być na priv. Bo według mnie tego się używa do takich tekstów.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        Ale co to do kurvy nędzy wnosi do tematu?.
                        Jakby nie patrzeć, to więcej niż Twój post, więc zluzuj poślady.

Komentarz

• Pierwszy raz wyłączyłem jakiś mecz przed końcem i żałuje tego bardzo

Jak dla mnie awans BVB to świetna wiadomość. Nie dość, że grają fajną piłkę to jeszcze są tam nasi. Oby w 1/2 trafili na Real!
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Aż się prosi zapytać CZYI CI NASI?
                            "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Właściciel Malagi Abdullah Bin Nasser Al-Thani :"Cały ten mecz nie miał nic wspólnego z futbolem, ale z rasizmem. Bardzo dziękuję mojej drużynie. Wygraliście na boisku i jest mi przykro, że to zakończyło się w taki sposób. To niesprawiedliwe!"

Komentarz

• Ciekawe co sądzi o drugiej bramce dla Malagi? To było fair play?
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X