Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto to jest Peluso? Pierwszy raz o nim słyszę, a większość akcji Bayernu leci jego stroną...

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
      Npremium, jak już, ale nie wiem czy przenieśli ten kanał na Cyfrę.

Wojtek Jagoda ZA JAKIE GRZECHY ON? Jakby nie mógł "komentować" meczu Barcy...
      Po tekście o ukrzyżowanym Bayernie wyłączyłem fonie . Powinni go uśpić .

Komentarz

• tu są linki w HD tylko trzeba mieć SopCasta. Generalnie na tej stronie zawsze sporo linków, tylko oczywiście w większości po rusku
        CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Komentarz

• Juve zaczęło grać po stracie drugiej bramki. Nie wiem co jest ale dlaczego dopiero teraz?
          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Co ci szwabscy sędziowie wyrabiają, dwu metrowy spalony Ibrahimovica, a ci bramkę uznają. Po jakiego uja ten dodatkowy sędzia za bramką jest jak on takich oczywistych rzeczy nie widzi? Ibrahimovic stoi sam obok niego obok linii końcowej, a ten ślepy jest czy co.
            Ostatnio edytowany przez Antares; 59608.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Nie mazać się, twardziele! Trzymać fason przed monitorami!
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Nie mazać się, twardziele! Trzymać fason przed monitorami!
                Chciałoby się trzymać, ale krew człowieka może zalać, że na takim poziomie sędziowie gwiżdżą (a raczej nie) tak jak w naszej Ekstraklasie....ciekawe ile szwaby przytulili kasy od arabusów.
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Ibracadabra Uj że spalony, ważne że Barca gola traci

E: no nie...

E: 2:2
                  Ostatnio edytowany przez Buzz; 51512.

Komentarz

• Ribery za to co zrobił Vidalowi to 3 lata więzienia minimum. A poważnie - jeśli Uefa nie wlepi mu z 3 meczów kary na podstawie zapisu video to dopiero będzie kabaret.
                    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Ibra spalony, karny słusznie zagwizdany.
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ten Białas też jest wyjebany w kosmos. Ja rozumiem, że to jest "ekspert" od ligi francuskiej, ale chyba w takiej stacji minimum profesjonalizmu się należy? Nie dość, że jak zawsze co chwila popełnia proste błędy językowe to nie potrafi wymawiać i odmawiać nazwisk piłkarzy Barcelony. Albiego, Daniela Alvesa, Victora Alvesa, Xabi, Bukets, David Silva, Maczerano i tak co chwila. Chociaż ten co z nim komentuje nie lepszy, nie wie co się na boisku dzieje. Dobrze, że się Canal łączy z tą N-ką może w końcu te mecze będą komentować ludzie na poziomie.
                        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                          Ten Białas też jest wyjebany w kosmos. Ja rozumiem, że to jest "ekspert" od ligi francuskiej, ale chyba w takiej stacji minimum profesjonalizmu się należy? Nie dość, że jak zawsze co chwila popełnia proste błędy językowe to nie potrafi wymawiać i odmawiać nazwisk piłkarzy Barcelony. Albiego, Daniela Alvesa, Victora Alvesa, Xabi, Bukets, David Silva, Maczerano i tak co chwila. Chociaż ten co z nim komentuje nie lepszy, nie wie co się na boisku dzieje. Dobrze, że się Canal łączy z tą N-ką może w końcu te mecze będą komentować ludzie na poziomie.
                          Odpierdol się od Legionisty, dobrze?
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Odpierdol się od Legionisty, dobrze?
                            Ty się odpierdol ode mnie śmieszny napinaczu.

Valdes...

Komentarz

• Francuscy Arabowie dokopali hiszpańskim Arabom

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                                Ibra spalony, karny słusznie zagwizdany.
                                Chyba słynny już Pan Sławek w C+ tłumaczył, że takich karnych się nie gwiżdże jak piłka zmierza poza boisko i nie ma nadmiernej agresji ze strony atakującego. Co do Białasa, to trener może i dobry, ale do komentowania się nie nadaje.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X