Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak byś podał jeszcze numery kanałów w C+ to byłoby idealnie
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Makoo Zobacz posta
      czeski Prima Cool, gruziński 1TV, ukraiński 2+2, brytyjski ITV 1, rosyjski NTV oraz arabska Al Jazeera Sport.
      A możesz podać numery tychy kanałów?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Barcelona - Milan pokaże (jeśli nie zakodują w połowie) SRF Info dostepny na kanałach: 304 - Cyfra+, 1676 - Cyfrowy Polsat
        Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
          Barcelona - Milan pokaże (jeśli nie zakodują w połowie) SRF Info dostepny na kanałach: 304 - Cyfra+, 1676 - Cyfrowy Polsat
          real zablokowali w 60 minucie wiec pewnie dzisiaj zrobia tak samo

Komentarz

• ogląda ktoś nsport na weeb.tv? wam też tak tnie?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
              Barcelona - Milan pokaże (jeśli nie zakodują w połowie) SRF Info dostepny na kanałach: 304 - Cyfra+, 1676 - Cyfrowy Polsat
              no i dupa. na cyfrze zablokowały mendy
              Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Tnie okrutnie. Dobre i bezproblemowe działanie weeb.tv to już historia. Dramat.
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Jak zwykle trzeba będzie szukać jakieś zagranicznej transmisji, bo przecież w tym kraju jeszcze nie powstała strona, która taki nawał widzów przetrzyma bez ścinania...
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Ja przelałem hajs koło 17 i do teraz nie mam premium.

edyta: tak sprawdzałem to nie pierwszy raz kiedy tam kupuję.
                    Ostatnio edytowany przez Mro; 11838.
                    http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Zamieszczone przez Mro Zobacz posta
                      Ja przelałem hajs koło 17 i do teraz nie mam premium.
                      A sprawdzałeś na mailu czy Ci kod nie przyszedł?
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                        A sprawdzałeś na mailu czy Ci kod nie przyszedł?
                        weeb.tv ostatni raz zobaczyło moje 3zł, to są jakieś jaja co się tam wyprawia

Komentarz

• jakieś działające linki ?? ktoś coś??
                          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• 1-0 Messi

szybko...

słabo to widzę, jeśli Milan nie będzie dążył do strzelenia bramki...
                            Ostatnio edytowany przez padre; 35090.
                            Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez ((L))ukasz Zobacz posta
                              weeb.tv ostatni raz zobaczyło moje 3zł, to są jakieś jaja co się tam wyprawia
                              a mnie wlasnie to wkurwia za przeproszeniem bo ja im place regularnie po 60zl i też mam taką lipe . Typowe dla polski lądować kabse ile wlezie nie szanując klienta .
                              Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• ci gamonie z weeb.tv powinni wprowadzić zasadę - najmniejszy możliwy dostęp to 14 dni i byłby spokój, a tak jak dzisiaj to pół internetu zapłaciło 3zł i pragnie Messiego
                                Ora et labora

Komentarz

Pracuję...
                                X