Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Rybak007 Zobacz posta
    Zdecyduj sie wkoncu, czy sedzia mogl dac czerwona czy wypaczyl wynik, ja wiem ze niektorzy nienawiscia do Realu to kazda glupote przyklepnie, ale nie mozna powiedziec ze wypaczyl wynik, to nie sedzia walnal dwie bramy w odstepie 3 minut, to Man U dal ciala nie pilnujac gdzie leci pilka.

e: aha i nie ma znaczenia czy pilkarz lecac niczym bruce lee jest zainteresowany pilka, podnoszac tak wysoko noge trzeba byc swiadomym zagrozenia, ze komus mozna zrobic kuku
    To co w ogóle nie można podnosić wysoko nogi podczas meczu??? Można, jak nikogo nie ma w pobliżu i tak zrobił Nani, tylko że za chwilę nabiegł mu na tę nogę Arbeloa.

A teraz trochę teorii spiskowych "Kilka godzin po spotkaniu pojawiła się informacja, że Cakir ma konto na Twitterze. I choć nie "zaćwierkał" od końca lutego 2013 r., to już fakt, że śledzi wpisy Cristiano Ronaldo, Realu Madryt oraz dziennika "Marca" ma świadczyć o tym, że to właśnie zespół ze stolicy Hiszpanii jest mu o wiele bliższy od Manchesteru United. Inna sprawa, że United nie mają swojego konta na Twitterze." Onet.pl
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
      tak zrobił Nani, tylko że za chwilę nabiegł mu na tę nogę Arbeloa.
      Dobre !

Komentarz

Zdecyduj sie wkoncu, czy sedzia mogl dac czerwona czy wypaczyl wynik, ja wiem ze niektorzy nienawiscia do Realu to kazda glupote przyklepnie, ale nie mozna powiedziec ze wypaczyl wynik, to nie sedzia walnal dwie bramy w odstepie 3 minut, to Man U dal ciala nie pilnujac gdzie leci pilka.

e: aha i nie ma znaczenia czy pilkarz lecac niczym bruce lee jest zainteresowany pilka, podnoszac tak wysoko noge trzeba byc swiadomym zagrozenia, ze komus mozna zrobic kuku
        Jaka nienawiść do Realu?

Mógł dać czerwoną? Mógł. Musiał? Nie. Powinien? Wątpię - tak jak pisałem wcześniej, gdyby dał żółtą (to ta część mojego posta, którą wyjebałeś, bo nie pasowała do twojej koncepcji) i awansował MU nikt by dzisiaj do tej sytuacji nie wracał. Teraz sobie odpowiedz na pytanie, czy i jaki wpływ miała ta decyzja na przebieg spotkania.
        Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta

No dobra, powiedzmy że Nani nie miał intencji by przejechać nogą po żebrach Arbeloi bo zobaczył go w ostatniej chwili i nie miał czasu na powstrzymanie nogi - powiedzmy więcej, jakby trafił tą nogą parę centymetrów bardziej w prawo to by przetrącił rywalowi rękę, ale przecież nie miał takiej intencji, więc żółta najwyżej... I co? Dalej byście go nie wyrzucili z boiska?
          Co to za naginanie faktów i jakaś słowna manipulacja ? Powiedzmy, że nie miał w intecji by przejechać nogą po żebrach, no nie miał, przecież nawet tą piłkę pierwszy zgarnął, miał ją już na nodze a Hiszpana nie widział. W skrócie nie powinien zostać wyrzucony a na takim szczeblu rozgrywek o takiej randze nie powinien bawić się w bohatera spotkania.

Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
          Zresztą sędziowie mają teraz wytyczne od UEFA by ''Potencjalnie bardzo niebezpieczne zagranie'' karać surowo i dawać czerwoną z automatu, finito. Sędzia nawet nie musi się tłumaczyć bo zrobił to. czego wymagają od niego przepisy.
          Wiadomo, jest to takie gdybanie, zgadzam się, ale idzie sygnał - ''uważaj jak grasz, bo jeszcze komuś zrobisz krzywdę, a na to przyzwolenia nie ma''.
          No z taką interpretacją to powinni zabronić wślizgów podczas spotkań bo są potencjalnie bardzo niebezpieczne.
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
            Mógł dać czerwoną? Mógł. Musiał? Nie.
            Jeśli to ta sytuacja z postu niżej to sędzia musiał dać czerwoną kartkę.
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
              Co to za naginanie faktów i jakaś słowna manipulacja ? Powiedzmy, że nie miał w intecji by przejechać nogą po żebrach, no nie miał, przecież nawet tą piłkę pierwszy zgarnął, miał ją już na nodze a Hiszpana nie widział. W skrócie nie powinien zostać wyrzucony a na takim szczeblu rozgrywek o takiej randze nie powinien bawić się w bohatera spotkania.

No z taką interpretacją to powinni zabronić wślizgów podczas spotkań bo są potencjalnie bardzo niebezpieczne.
              1.Pierwszy zgarnął piłkę? A ranga rozgrywek nie ma znaczenia, przepisy to przepisy i powinny być przestrzegane.
              2. Wślizgi z uniesioną nogą mają być, według przepisów, surowo karane, a dopuszczalne są te, w których obie nogi suną po murawie. Oczywiście przepisy swoje, sędziowie swoje. Tak jak z rękami.

To ja trochę z innej beczki. Czy przypadkiem przy golu dla United nie było spalonego? Bo mam wrażenie, że po tej próbie strzału Welbecka, van Persie był na spalonym. Osobiście mam problem z rozstrzygnięciem tej sytuacji.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Na początku wydawało mi się, że ta czerwona grubo przesadzona, ale jak patrzę na powtórkę to mam wrażenie(zaznaczam, że to tylko moje wrażenie), że Nani złośliwie fauluje, zwłaszcza po tym ruchu na koniec jak ponownie prostuje nogę. No i chyba tak to sędzia widział, bo jak dał za to czerwoną kartkę to musiał być o tym przekonany(albo jest kibicem Realu). Ja i tak bym za to czerwonej nie dał, bo moim zdaniem sędzia powinien podejmować tak kluczowe decyzje jak podyktowanie karnego czy pokazanie czerwonej kartki wtedy gdy jest to ewidentne. To piłkarze mają udowodnić, że są lepsi od przeciwnika, a nie może być tak, że sędzia swoją interpretacją diametralnie zmienia mecz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                  Jeśli to ta sytuacja z postu niżej to sędzia musiał dać czerwoną kartkę.
                  Buziek, ja tam piłkarskim ekspertem nie jestem, ale z tak jednoznaczną opinią trudno się w tym przypadku spotkać. Przeważają jednak sądy, ze sędzia po prostu jest w stanie wybronić się z każdej decyzji - a więc również takiej, w której czerwa nie pokazuje. Z mojej strony EOT.
                  My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Wypaczyc wynik mozna tylko przez bledne decyzje, nie mozna wypaczyc wyniku trafnymi decyzjami, skoro sam sobie odpowiadasz ze mogl dac czerwona/zolta to zgadzasz sie z decyzja sedziego, obojetnie czy dal zolta czy czerwona.

ps.genialny podpis.

Bylo niebezpieczne zagranie? Bylo. mozna dac czerwona? Mozna. To i dal.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                      Raczej ranga spotkania nie ma nic do tego.

Jeśli wślizg jest wykonany prawidłowo tzn, nogi maja stycznosc z murawa, to jest ok, chyba ze gosc atakuje wślizgiem dwoma wyprostowanymi nogami, to juz jest pretekst do pokazania czerwonej kartki, bo atak jest zbyt agresywny i moze wyrządzić krzywde atakowanemu.
                      Zachowanie Naniego mimo, ze w mojej ocenie przypadkowe ( choć jak widac niektórzy dopatruja sie celowości) było nieodpowiedzialne i sędzia mogł doszukac sie w nim nadmiernej agresji.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Nieodpowiedzialne zachowanie, bo chciał przyjąc piłkę nie widząc przeciwnika. Faktycznie...
                        To ja proponuję również czerwone kartki w sytuacji, gdy jeden zawodnik próbuje oddać strzał, drugi wcześniej robi wślizg i wybija piłkę przez co ten pierwszy zamiast w futbolówkę trafia przeciwnika w nogę. To jest dopiero nieodpowiedzialne zachowanie.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Wypaczyc wynik mozna tylko przez bledne decyzje, nie mozna wypaczyc wyniku trafnymi decyzjami, skoro sam sobie odpowiadasz ze mogl dac czerwona/zolta to zgadzasz sie z decyzja sedziego, obojetnie czy dal zolta czy czerwona.

ps.genialny podpis.

Bylo niebezpieczne zagranie? Bylo. mozna dac czerwona? Mozna. To i dal.
                          Masz rację. Sędzia podjął decyzję zgodną z przepisami i ciężko będzie obronić tezę, że wypaczył wynik meczu. Tym bardziej, że czerwona kartka to nie strzelenie dwóch bramek. Ale pytanie czy te przepisy są dobre, czy nie dają zbyt dużego pola do interpretacji i przez to sędziowie mogą podejmować decyzje niezgodne z duchem gry?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                            Nieodpowiedzialne zachowanie, bo chciał przyjąc piłkę nie widząc przeciwnika. Faktycznie...
                            Nieodpowiedzialne, bo dał pretekst sedziemu do pokazania czerwonej kartki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
                              To ja trochę z innej beczki. Czy przypadkiem przy golu dla United nie było spalonego? Bo mam wrażenie, że po tej próbie strzału Welbecka, van Persie był na spalonym. Osobiście mam problem z rozstrzygnięciem tej sytuacji.
                              jak już się doszukujemy sensacji, to czy w tym przypadku nie powinno być karnego, bo mam wrażenie że Ramos ciągnie za koszulkę Welbecka?

Komentarz

• Zamieszczone przez mjs Zobacz posta
                                jak już się doszukujemy sensacji, to czy w tym przypadku nie powinno być karnego, bo mam wrażenie że Ramos ciągnie za koszulkę Welbecka?
                                Zagranie zgodne z przepisami.

Komentarz

Pracuję...
                                X