Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Sławomir Stępniewski.
    Siejewicz też ostatnio z Musiałem wypowiadali się na temat czerwonych kartek. UEFA podchodzi do sprawy w ten sposób żeby kartkować teraz jakiekolwiek niebezpieczne zagranie bez względu z jakim zamiarem jest wykonywane. Gdyby w piłkę trafił to tak samo by zebrał czerwo w tym przypadku... kierując się tym co właśnie Siejewicz i reszta mówią w C+
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
      Siejewicz też ostatnio z Musiałem wypowiadali się na temat czerwonych kartek. UEFA podchodzi do sprawy w ten sposób żeby kartkować teraz jakiekolwiek niebezpieczne zagranie bez względu z jakim zamiarem jest wykonywane. Gdyby w piłkę trafił to tak samo by zebrał czerwo w tym przypadku... kierując się tym co właśnie Siejewicz i reszta mówią w C+
      no to, idzie to w złym kierunku... rozumiem chronienie zawodników, ale to nie są szachy. Jeśli sędziowanie będzie ewoluowało w tą stronę to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Piętnować należy ataki z tyłu, czy wślizgi na wysokości kolana, ale nie takie zagrania jak dzisiejsze Naniego
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
        Najlepszy zaczęli prezentować po sędziowskim wałku, a tak to nic nie mogli zrobić, motali się i to wszystko co im wychodziło.
        Jak już wcześniej napisałem początek meczu dla United, ale potem cały czas przewaga Realu, którą przerwała na chwilę bramka dla gospodarzy. Z drugiej strony popatrz jak zajebiaszczo klepał Manchester na Bernabeu; ewidentnie Real dziś do 60 minuty > MU w pierwszsym meczu

Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
        A co powiesz kiedy jest np. rykoszet i piłka jest bezpańska. Obrońca chce ją wybić głową, a atakujący uderzyć przewrotką bo ma ją nad głową. Czyli X nie jest w jej posiadania tylko ma piłkę sytuacyjną, tak samo jak Nani chciał przejąć futbolówkę, którą wybił Evra, a w momencie kontaku nie była ona w posiadania piłkarza Realu. Dla mnie to nie jest tłumaczenie.
        Tak jak dziś, piłka bezpańska czyli kto pierwszy.

I mam taką ogólną prośbę. Żeby wprowadzić trochę ładu do tej całej dyskusji niech każdy się określi komu kibicował/sympatyzował. Bo póki co widzę wielką rozpacz, że przeszła dalej drużyna ze znienawidzonej Primera Division, co zaciemnia niektórym ogólny obraz sytuacji.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Kibicowałem temu kto zrobi Krystynie z buźki jesień średniowiecza, gdyż w tym roku jego hejtuję (w poprzednim i następnym Meśsiego).

Generalnie więc byłem za czerwonymi, ale nie z jakiejś wielkiej sympatii, a raczej z wielkiej przekory jak to jest typowe u mnie.

Komentarz

• Ciągną ten Real za uszy jak tylko mogą: w lidze hiszpańskiej, w Lidze Mistrzów.
            O ile mistrzostwa już im pewnie nie dadzą rady wydrukować, o tyle decima jest warta nawet dwóch tuzinów tureckich dziwek.

Oglądałem tylko skróty, ale jeżeli dobrze widziałem to oprócz tej "czerwonej" i karnego w końcówce, to chyba jeszcze w I połowie przy tej akcji gdzie po roku był słupek dla MU, a potem Lopez obronił jajami, to Wellbeckowi, w polu karnym, mało koszulki nie porwali.

Biedny, krzywdzony przez wszystkich Mou, psia jego mać.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
              I mam taką ogólną prośbę. Żeby wprowadzić trochę ładu do tej całej dyskusji niech każdy się określi komu kibicował/sympatyzował. Bo póki co widzę wielką rozpacz, że przeszła dalej drużyna ze znienawidzonej Primera Division, co zaciemnia niektórym ogólny obraz sytuacji.

E: znienawidzona PD mnie rozjebała..
              Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Spokojnie fani Barcelony mogą jeszcze kilka dni spać smacznie. Bramki MU też broniły słupki i to nie jeden raz Krystyna próbowała sobie nabić limo ale trafiała w te białe punkty.

Komentarz

• Przecież Real nic nie grał do 60 minuty, Real nigdy nic nie gra w ataku pozycyjnym, najlepiej czują się grając z kontry, tutaj nie mieli ku temu okazji przez godzinę gry bo Manchesterowi nie zależało by atakować bo wynik był ich, w dodatku strzelili bramkę i sami grali tak jak lubią, czyli właśnie z kontry. Jak więc można pisać, że walenie głową w mur Realu, którzy do 60 minuty nie oddali chyba żadnego groźnego strzału to lepszy zespół ? Jestem pewien, że Real nie wygrałby na OT gdyby nie czerwona kartka dla Naniego, zresztą niesłuszna i widzę, że to nie tylko moje zdanie a zdecydowanej większości tu.

Słowa Mourinho po meczu:
                  Niezależnie od decyzji arbitra, lepszy zespół dziś przegrał. Nie zasługiwaliśmy na wygraną. Mieliśmy bramkarza, który bronił wszystko. Manchester miał mentalność lwów.
                  Tyle w temacie kto grał lepiej skoro sam menadżer zwycięskiego zespoły mówi, że byli gorsi w meczu. W dodatku podważa decyzje sędziego nt czerwonej kartki dla Portugalczyka.
                  Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
                    Jak już wcześniej napisałem początek meczu dla United, ale potem cały czas przewaga Realu, którą przerwała na chwilę bramka dla gospodarzy. Z drugiej strony popatrz jak zajebiaszczo klepał Manchester na Bernabeu; ewidentnie Real dziś do 60 minuty > MU w pierwszsym meczu

Tak jak dziś, piłka bezpańska czyli kto pierwszy.

Przewaga w posiadaniu piłki Realu to na pewno. MU miał cały mecz do 60 min pod kontrolą, Real miał jedną setkę Higuaina i to wszystko, dopiero sędzia dał sygnał Realowi, że już teraz powinno się udać....chociaż jestem sympatykiem La Liga, to kibicowałem MU.
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Kto to komentował w N Sporcie ? Jagoda ?

Komentarz

• Ta qrwa z gwizdkiem powinna być dożywotnie pozbawiona wykonywania zawodu. Pomijam tu sympatię mimo, że bardziej cenie sobie piłkę angielską.
                        Niektórzy oglądali chyba inny mecz. Do tej nieszczęsnej czerwieni te pizdeczki z hiszpańskiego klubu zachowywały się jak dzieci we mgle. MU był lepiej poukładany i zdecydowanie lepszy.
                        To nie jest ranga meczu III-ligowego, gdzie Franek z gwizdiem czegoś nie zauważył. bo czytał sms.
                        Niech te zasrane Barcelony i Reale szlag trafi a piłka nożna wróci do normalności. Takie moje nierealne życzenie

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          I na tym właśnie polega ryzyko takiego zagrania. Generalnie w futbolu nie można, a przynajmniej nie powinno się podnosić tak wysoko nogi i to jeszcze nakładką. Oczywiście, gdyby tam Arbeloi nie było to by nikt sobie tym dupy nie zawracał. Ale Nani miał pecha i musi wziąć odpowiedzialność za ryzyko.
                          Idąc tym tokiem rozumowania tutaj też należała się czerwona kartka. Lopez miał pecha i musi wziąć odpowiedzialność za ryzyko.

https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• ***** ten Real i sędziego jego .
                            Bez wałków spokojnie MU by dociągnął swój wynik do końca, bo Hiszpanie grali jakoś na wstecznym. Szkoda, bo takie sędziowanie nie powinno się zdarzać na poziomi LM. Oczywiście interpretacji teraz cała masa, ale co mnie obchodzi dobro Realu ?!

Komentarz

• Co z tego, ze MU był lepszy skoro odpadł.
                              Czerwona w moim zdaniem zasłuzona. Sytuacja analogiczna do zachowania w finale MS De Jonga z Alonso, tam nie było czerwonej, a powinna być.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                                Co z tego, ze MU był lepszy skoro odpadł.
                                Czerwona w moim zdaniem zasłuzona. Sytuacja analogiczna do zachowania w finale MS De Jonga z Alonso, tam nie było czerwonej, a powinna być.

Trochę obiektywizmu jednak by się przydało.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X