Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
    Ja do tej pory jestem w szoku Milan tak rozjechał Barcę że ta oddała tylko 2 strzały w bramkę !
    Brawo!
    ma może ktoś fotke z oprawy Milanu? bo jak pokazali w tvp to gownno juz bylo widać!
    http://forum.legionisci.com/showpost...ostcount=10076

Komentarz

• Nie ma Fossa dei leoni, nie ma na Milanie fajnych opraw.

Komentarz

• Właśnie włączyłem sobie Ligę Europy i zastanawia mnie czemu mecz Rubin-Atletico rozgrywany jest w Moskwie? Stadion w Kazaniu nie spełnia wymagań czy co? Bo nie wydaje mi się, żeby był zbyt mały. Wie ktoś?

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
          Właśnie włączyłem sobie Ligę Europy i zastanawia mnie czemu mecz Rubin-Atletico rozgrywany jest w Moskwie? Stadion w Kazaniu nie spełnia wymagań czy co? Bo nie wydaje mi się, żeby był zbyt mały. Wie ktoś?
          Odpowiedź jest prosta. U siebie mają naturalną trawę, która nie nadaję się do gry w taką pogodę jaka jest teraz

The first leg will be played in Madrid on Feb. 14 while the return match in Moscow is scheduled for the following week.

It will be the third year in a row that Rubin have chosen Luzhniki's artificial turf for their Europa League last 32 tie because of the cold and the poor quality of the grass pitch in Kazan during the Russian winter.

Komentarz

• Teraz to dopiero musi być głupio temu, kto podjął decyzję żeby Courtois leciał do rożnego w pierwszym meczu
            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Chelsea rzutem na taśmę awansowała, Hazard naprawdę zaperdolił ładną bramkę
              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
              Wiedźmin

Komentarz

• Pilzno 5:0 z Napoli w dwumeczu, mają Czesi swoje 5 minut

Komentarz

• hiszpanska prasa https://twitter.com/Polsport/status/...200769/photo/1
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• wie ktos gdzie bedzie mozna obejrzec mecz na cyfrze?

Komentarz

• Czy ktoś ogarnia jakiś sensowny lokal, pub w sródmieściu gdzie dzisiaj będą puszczać United z Realem? Wyłączając Championsa, Playera (Oberży), Bulldoga.
                      Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• i życzę mu aby się zesrał, aczkolwiek dwa zwycięstwa z Barceloną nie napawają optymizmem...
                        bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Już dziś ostatni, epicki akt kilkuletniej forumowej wojny.

Nie da się od tego uciec. Choć wynik dwumeczu między angielskim liderem i hiszpańską trzecią siłą niczego nie przesądzi, całe rzesze fanów futbolu wykorzystają go do argumentowania w dyskusjach o najlepszej lidze na świecie. Hiszpania, czy Anglia. Premier League, czy La Liga. Jedno jest pewne – fani futbolu spod przegranej dziś flagi, będą się musieli uzbroić w cierpliwość i dystans. Jesteśmy gotowi postawić dolary przeciw orzechom, że jeszcze dziś przed północą w pubach, mieszkaniach i w Internecie rozlegną się głosy – "a nie mówiłem! Ta Anglia/Hiszpania to nic specjalnego. Anglia/Hiszpania… Tam to dopiero mają ligę!"
                          http://www.weszlo.com/news/14019-Tac...rzed_telewizor

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez johnsmith Zobacz posta
                            wie ktos gdzie bedzie mozna obejrzec mecz na cyfrze?

Jeżeli nie masz włączonych kanałów Nsport to nigdzie na cyfrze.

Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                            Czy ktoś ogarnia jakiś sensowny lokal, pub w sródmieściu gdzie dzisiaj będą puszczać United z Realem? Wyłączając Championsa, Playera (Oberży), Bulldoga.
                            Proponuje Warkę na Pieknej.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Na zwykłym kanale nSport poleci mecz Borussi z Szachtarem.

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                                Czy ktoś ogarnia jakiś sensowny lokal, pub w sródmieściu gdzie dzisiaj będą puszczać United z Realem? Wyłączając Championsa, Playera (Oberży), Bulldoga.
                                Na stronie Manchesteru znalazłem taki rozkład transmisji:

Warszawa - Bar "Jimmy Bradley's Irish", ul. Sienna 39
                                Warszawa - Restauracja "City24", Aleje Jerozolimskie 6
                                Warszawa - Klub "Black Sheep", ul. Jana Pawła 45A (lok. 56)

Nie wiem jednak na ile te puby są pewne.
                                Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

Pracuję...
                                X