Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po pierwszym dwumeczu z Realem pisałem, że z tym trenerem Barcelona wygra co najwyżej La Ligę, bo w pojedynku z wielkimi Tito nie da sobie rady. Kolejny mecz gdzie rywal stawia autobus i kompletnie nie ma pomysłu na ataki. Szybkimi podaniami jak za Guardioli nie rozmontują obrony, bo tych szybkich podań już nie ma, wszystko jest na stojąco. I pchają się, pchają tym środkiem grają na tego potrojonego Messiego i jak jemu nie wyjdzie mecz to jest klapa. Tym bardziej jeśli też słabo zagra Iniesta, bo jak można rozgrywać akcję skrzydłami skoro po lewej jest Sanchez, który się potyka o piłkę, a po prawej Pedro, który od razu ją oddaje do środka. A ciągle nie widać prób, żeby znaleźć jakiś sposób na mocno defensywnie ustawionych rywali. Nie wiem co oni mają do Villi jedynego zawodnika obok Messiego, który bramki strzelać potrafi (dzisiaj akurat był kontuzjowany, ale i tak nie wyszedłby w pierwszym składzie) i nie wiem czemu nie wszedł dzisiaj Tello, który może wybitnym graczem nie jest, ale jako jedyny potrafi pociągnąć z dystansu czy zrobić jakąś akcję skrzydłem. Taktyka podaj do Messiego może w La Lidze się sprawdza, ale na najwyższym poziomie to nie ma racji bytu.

Czy Milan dzisiaj zagrał taki doskonały mecz? Oni się nawet nie nabiegali, bo akcje Barcelony były w takim tempie, że szkoda gadać. Jednak na Camp Nou może się przebudzą pamiętajcie, że za Guardioli pierwszy mecz w 1/8 zawsze był słaby. Remisowali z Lyonem, remisowali ze Stuttgartem, przegrywali z Arsenalem, a na początku marca przychodziła wielka forma.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      a na początku marca przychodziła wielka forma.
      Tylko, że tę formę przygotowywał i podtrzymywał Pep, teraz jest jakaś schizofreniczna sytuacja, że polecenia Tito na telefon i przez net wykonuje Roura...
      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• W europejskich pucharach zawsze będę kibicował zespołom z Serie A. Cieszę się, że Milan utarł nosa drużynie Jordi Albiego.

W rewanżu widzę to tak.. obrona Częstochowy i 1-0 w plecy i rossoneri grają dalej.
        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
          Tylko, że tę formę przygotowywał i podtrzymywał Pep, teraz jest jakaś schizofreniczna sytuacja, że polecenia Tito na telefon i przez net wykonuje Roura...
          Jeśli chodzi o formę fizyczną (a widać było, że Milan dziś fizycznie Barce zniszczył) to formę przygotowywał sztab ludzi, który w Barcelonie został.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Bez kitu, jak można wpuszczać Sancheza na boisko? Nie wiem, czy to Milan był taki dobry, czy Barcelona tak wyjątkowo fatalna...

PS. Ten kto projektował stroje wyjazdowe Barcelonie na bank lubi przyjąć w dupala.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Jeśli chodzi o formę fizyczną (a widać było, że Milan dziś fizycznie Barce zniszczył) to formę przygotowywał sztab ludzi, który w Barcelonie został.
              Taktycznie i mentalnie Milan również zniszczył Barcę.

Komentarz

• Ich pomysłem na atak była piłka do Szarego, bo jak zawsze Alves chvj wie gdzie był, tak jak przy drugiej bramce zbiegając do dwóch stoperów i zostawiając Muntariego samego. A Adriano oczywiście cały mecz mógł sobie pooglądać z ławki. Nic, że w samej lidze zdobył 5 bramek robiąc w ataku 7 x więcej od Pedro, nie zapominając o defensywie. Jak widać u Tito Pedro, Alves i Sanchez są na innych zasadach niż Villa czy Adriano.

edit: Jeszcze mnie taka myśl naszła, że szkoda, że rewanżowego meczu z Interem nie prowadził ten Szkot. Skoro zgarnięcie piłki z nad głowy uznał za przypadkowe, tak jak wybicie jej w polu karnym przez Mexesa (chociaż chyba tam był też spalony Pedro) to chyba tym bardziej nie miałby zastrzeżeń do bramki Bojana w 93 minucie kiedy Toure mając rękę przy ciele dostał w nią z czterech metrów?
                Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ich pomysłem na atak była piłka do Szarego, bo jak zawsze Alves chvj wie gdzie był, tak jak przy drugiej bramce zbiegając do dwóch stoperów i zostawiając Muntariego samego. A Adriano oczywiście cały mecz mógł sobie pooglądać z ławki. Nic, że w samej lidze zdobył 5 bramek robiąc w ataku 7 x więcej od Pedro, nie zapominając o defensywie. Jak widać u Tito Pedro, Alves i Sanchez są na innych zasadach niż Villa czy Adriano.

edit: Jeszcze mnie taka myśl naszła, że szkoda, że rewanżowego meczu z Interem nie prowadził ten Szkot. Skoro zgarnięcie piłki z nad głowy uznał za przypadkowe, tak jak wybicie jej w polu karnym przez Mexesa (chociaż chyba tam był też spalony Pedro) to chyba tym bardziej nie miałby zastrzeżeń do bramki Bojana w 93 minucie kiedy Toure mając rękę przy ciele dostał w nią z czterech metrów?
                  Od tamtego czasu zmieniły się przepisy ...w którymś wywiadzie Tito powiedział, że u niego Pedro będzie grał bez względu na formę...

Komentarz

• W sumie nie dziwne, że Barca odpadnie z Milanem w końcu przed sezonem odszedł Ibra, a więc po Interze i właśnie Barcelonie czas, żeby Milan znowu wygrał LM

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                      BTW - eh, człowiek dużo by dał żeby ten hymn usłyszeć w końcu na Ł3.
                      yebać, i tak byśmy zagłuszyli "Snem.."
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• dawno nic nie pisałem, to teraz jest niebyle jaka okazja

jak dzieci we mgle pół sytuacji nie stworzyli sobie pięęęęęękny widok

Forza Milan!

Komentarz

• Już w zeszłym roku część forumowiczów wieszczyła, że Chelsea na Camp Nou w dupe dostanie ze 3:0, to samo ma byc teraz z Milanem jak co niektórzy piszą. uja Barcelona ugra, skończy się zapene 1:1, i ekipa Messiego robi pożegnanie z LM.

Milan zagrał genialny mecz pod wzgledem taktyki, Barca nie stworzyła żadnej 100% okazji co się naprawdę nie czesto zdarza. Sędziowe trochę pomogli Milanowi, ale ileż to razy panowie sędziowie pomagali Barsie.
                          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                          Wiedźmin

Komentarz

• No, druk jak *********

My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ja do tej pory jestem w szoku Milan tak rozjechał Barcę że ta oddała tylko 2 strzały w bramkę !
                              Brawo!
                              ma może ktoś fotke z oprawy Milanu? bo jak pokazali w tvp to gownno juz bylo widać!
                              LEGIA TO MY
                              Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                                yebać, i tak byśmy zagłuszyli "Snem.."
                                Nie "Snem..." tylko "Mistrzem Polski Jest Legia!"
                                Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

Pracuję...
                                X