Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Daaawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona nie stworzyła sobie żadnej okazji. I nie wiem jakim prawem Pedro ciągle wychodzi na boisko i do tego gra po 90 minut jak w ataku daje mniej więcej tyle co Valdes? 250 na kuponie mi zjebali
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
      czy ja coś napisałem złego?
      Złośliwiec pierwszej klasy !

Czas pokaże kto przejdzie dalej, ale fakt przyznam Ci rację, rewanż będzie mega ciekawy.
      SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Bunga, bunga.

Ciekawe jakie dzisiaj wnioski na temat wyższości jednych lig nad innymi wyciągną nasi forumowi eksperci...
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Widząc wielki płacz na facebooku, mogę napisać tylko jedno - Brawo Milan

Komentarz

• Kapitalny mecz Milanu. Żaden z tych piłkarzy nie zmieściłby się w 11 Barcy, a każdy zagrał na 300%.

1/4 bez nadludzi, jak za starych dobrych czasów? To chyba by było zbyt piękne
            Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Ahhh ta słaba i załosna Serie A
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Oby Real i Barca odpadły to wreszcie skończą się te bezsensowne posty o ich zajebistości.

Barca mizernie, ale chyba przy 1 golu dla Milanu to ręka powinna być odgwizdana.
                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• MU spokojnie ogra Real u siebie.
                  Milan zamuruje się na Camp Nou a to się skończy jednym odpadnięciem Barcy

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino KG(L) Zobacz posta
                    A co do Barcy i Realu w kolejnej rundzie to są jeszcze rewanże.

Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                    Daaawno nie widziałem meczu gdzie Barcelona nie stworzyła sobie żadnej okazji. I nie wiem jakim prawem Pedro ciągle wychodzi na boisko i do tego gra po 90 minut jak w ataku daje mniej więcej tyle co Valdes? 250 na kuponie mi zjebali
                    A co na boisku robił Fabregas? Jego obecność, to był jakiś kiepski dowcip. Pedro się chociaż trochę pokazywał do gry i wychodził na pozycje, a Cesc statycznie i dostojnie wypełniał koszulkę.

Rewanże zapowiadają się bardzo ciekawie.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                      Oby Real i Barca odpadły to wreszcie skończą się te bezsensowne posty o ich zajebistości.
                      Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta

1/8 bez nadludzi, jak za starych dobrych czasów? To chyba by było zbyt piękne

nie zapeszajmy

BTW - eh, człowiek dużo by dał żeby ten hymn usłyszeć w końcu na Ł3.
                      Ostatnio edytowany przez padre; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                        Bunga, bunga.

Ciekawe jakie dzisiaj wnioski na temat wyższości jednych lig nad innymi wyciągną nasi forumowi eksperci...
                        Pewnie się nieco skonfundują, bowiem wszystkie wyliczenia wzięły w łeb...co do meczu to muszę stwierdzić, że dawno nie widziałem tak bezradnej Barcy i nie wiem czy to wynikało ze zlekceważenia Milanu, o którym się pisało, że w przebudowie, że żaden z ich piłkarzy nawet by się nie przebił do rezerw Barcy czy po prostu była to perfekcyjna taktyka. Inna sprawa, mogło się wydawać, że takie zjawisko nie istnieje, ale Messi jest w koszmarnej formie, widać to co najmniej od trzech meczy w La Liga, w sumie strzela bramki, ale nie ma tej świeżości i błysku...prawie wszystkie otwierające podania miał zablokowane, strzały wszystkie. Xavi też oduczył się grać prostopadłych piłek. Cesc dramat, jedynie co to Iniesta coś próbował. I naprawdę nie wiem co robi Sanchez w Barcelonie.

O druknięciu pierwszej bramki dla Milanu nie ma co pisać, powtórki są dla sędziego bezlitosne, mam nadzieję, że sobie trochę odpocznie od sędziowania na takim poziomie.
                        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Jestem w **** zaskoczony bo Milan w lidze gra strasznie drętwo i nie dawałem ich dosłownie żadnych szans w konfrontacji z Barceloną a tutaj narobili porządnego smaczku przed rewanżem. Oczywiście wynik 3:0 dla Barcelony jest jak najbardziej w zasięgu. Tam będą grać z 90 tysięczną publicznością na plecach, presją na sędziach i zobaczymy czy nie będzie rewanżu za tę rękę Zapaty dziś.

Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                            Ahhh ta słaba i załosna Serie A
                            10 lat mija w tym roku od włoskiego finału w Manchesterze - może czas na rewanż, znów na angielskiej ziemi?

Mimo wszystko większe szanse nadal dla FCB. Fajnie jednak poobserwować wszechogarniającą rozpacz i szukanie wymówek po tym jednym meczu. W dupce się pali.
                            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                              Jestem w **** zaskoczony bo Milan w lidze gra strasznie drętwo i nie dawałem ich dosłownie żadnych szans w konfrontacji z Barceloną a tutaj narobili porządnego smaczku przed rewanżem. Oczywiście wynik 3:0 dla Barcelony jest jak najbardziej w zasięgu. Tam będą grać z 90 tysięczną publicznością na plecach, presją na sędziach i zobaczymy czy nie będzie rewanżu za tę rękę Zapaty dziś.
                              Patrząc jak ostatnio gra Barca, która prawie w każdym meczu traci bramkę, raczej awans nie jest możliwy...Milan zaparkuje nie autobus a jumbo jeta w polu karnym i będzie po zabawie dla Barcy. Poza tym dla mnie to jakieś kuriozum trenowanie zespołu z przed komputera (Tito). Szkoda faceta, że dotknęło go takie nieszczęście, ale tego zespołu nie ma kto natchnąć w trudnym momencie. Miało to Pep, być może Tito, ale nie ma tego Roura...dlatego błędem chyba było nie szukanie nowego trenera dla Barcy...takie trenowanie zespołu co drugi miesiąc jest lekko nonsensowne.
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Wynik jest fatalny 2:0 to tragedia. Wystarczy że Milan strzeli chociaż jedną bramkę na Camp Nou i jest POZAMIATANE. Oczywiście, Barcelonę stać nawet na pociśnięcie Milanu 3-0 ale jeśli Ci się zamurują (a na pewno), to będzie bardzo ciężko sforsować ich zasieki... dla mnie szanse awansu w tej chwili to jakieś 85% do 15% na korzyść Włochów..
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X