Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    No ja bym nie powiedział, że to jest w pełni obiektywy ranking bo wliczane są tam spotkania właśnie z LE, którą tak krytykuję tutaj, że jest ona stworzona głównie z myślą o biedniejszych zespołach.
    Z fazy grupowej LE do dalszej rudy przeszły wszystkie zespoły (Liverpool, Newcastle, Tottenham), a z Hiszpanii odpadł Athletic i zapewne odpadnie Atletico, więc branie pod uwagę LE w tegorocznych rozgrywkach jest dla Anglii bardzo korzystne.
    Dziwię Ci się, że uważasz ten ranking za nieobiektywny, bo drużyny z Hiszpanii dzięki temu pokazują swoją siłę, niektóre w LM, a niektóre w LE. A argument o olewaniu tych słabszych rozgrywek przez drużyny z Wysp świadczy tylko i wyłącznie o ich niepoważnym podejściu do futbolu.
    Z mojej strony eot, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia, a nie ma co prowadzić takiej nieskończonej dyskusji.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Najłatwiej tę wątpliwość, która liga lepsza, rozstrzygnąć prostym testem. Czy, jako przeciętny kibic, wolę obejrzeć mecz, przykładowo, QPR-Aston Villa czy Mallorca-Celta? Jeden będzie wolał to, drugi to, ale raczej uważam, że większość wybierze pierwszą opcję, więc...

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        ale ja nie mówię, że liga angielska nie była lepsza od hiszpańskiej, bo była. Te czasy jednak poszły w zapomnienie. Od jakiś 2-3 lat liga hiszpańska jest lepsza. To, że w angielskiej są większe pieniądze itp. itd. wcale nie musi oznaczać, że liga jest lepsza.
        No ale czym się ta lepsza liga przejawia ? Tym, że Valencia wyszła z grupy i dostała wpierdol od słabego Schalke w 1/8 ? Piszesz, że od 2-3 lat liga Hiszpańska jest lepsza. W ciągu tych 3 lat o których wspominasz mamy dwie drużyny Angielskie w finale LM z czego jedna wygrywa i jedną Hiszpańską, która też raz wygrywa. I dobra, zostawmy to kto w jakim stylu wygrał, bo tutaj można się kłócić w nieskończoność, tak samo jak chociażby nikt teraz nie piszę o tym, że Varane powinien wylecieć z boiska po faulu na Evrze.

Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        Porównujesz Manchester do Valencii, to tak samo jakby porównywac Real z Tottenhamem (Real był zdecydowanie lepszy).
        Tak owszem, sam o tym napisałem, by pokazać zależność.

Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
        pamiętam jak Man Utd dostało od Athleticu Bilbao w LE. Napiszesz, że to tylko LE, ale w takim razie znów pytanie, skoro to LE takie złe, to po co przechodził Man Utd i City 1/16? I chyba Utd wcale nie wystawiło aż tak mocno rezerwowego składu wtedy.
        Wystawiony skład to jedno a zaangażowanie w meczu to co innego. Swoją drogą nie widzisz nic w tym, że Anglicy dochodzą do finałów gdzie gra toczy się o 60 mln a nie potrafią z teoretycznie dużo słabszymi rywalami dojść do finału o 6 mln ? Wiesz, ja nie wiem do końca jak to działa, co dzieje się wtedy w szatni, ale widzę na boisku, że nie jest to gra z zaangażowaniem takim jakim powinna, może to kwestie sponsorskie odgrywają swoje role, ale jak mamy dywagować nad tym która liga jest lepsza to bierzmy na cel najlepsze rozgrywki z najlepszymi drużynami danej ligi.
        Wiesz, ja pamiętam dobrze spotkania City z FC Porto, tam nie widziałem takiej gry Citizens jak w Premiership. City wtedy ograło gładko mistrzów Portugalii ale nie ograła ich drużyna, zespół a po prostu lepsze nazwiska w zespole, wygrali to na stojaka.
        Dlatego nie raz wspominałem by nie brać tych rozgrywek na poważnie. Nie powiesz mi chyba, że Juventus, Udinese, City może równać się z Lechem Poznań ? Bo skoro tak jest to czemu nadal nie możemy się znaleźć w tym elitarnym gronie ?
        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Skończcie już kolejny odcinek wojny hiszpańsko - angielskiej, i poczytajcie sobie o fenomenie Viktorii Pilzno Długie, więc link do weszło:

http://www.weszlo.com/news/13807-Plz...obi_w_Czechach
          Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Ależ Chuliganka na The Emirates, mam nadzieję, że bandyci za odpalenie rac będą ukarani
            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
            Wiedźmin

Komentarz

• I już 0-1

Kibicowanie Arsenalowi naprawdę musi boleć
              Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Bez szans był Wojtuś. Ale brama ładna

Komentarz

• Z fb C+ Sport:

Już o 23:00 w CANAL+ SPORT obszerne skróty obu dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów, obok Rafała Nahornego mecze skomentuję Przemysław Pełka.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jezu co obrońcy Arsenalu wyrabiają to sięw pale nie mieści...

A co Ryczel gada to już w ogóle, wpierd*la się co chwile Radkowi w słowo. Gilewicz powinien mu po cichaczu wj*bać i związac i powiedzieć, że Sergiusz ma problemy gastryczne i, że raczej dziś go już nie usłyszymy.
                    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                    Wiedźmin

Komentarz

• Do przerwy 0-2, ja nie wiem co Ci obrońcy Arsenalu wgl robią na tej obronie? Szczęsny bez szans, szkoda go.

Komentarz

• Ależ Sergio Ryczel akcentuje te nazwiska
                        "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• To, że Arsenal w dwumeczu z Bayernem jest bez jakichkolwiek szans to było jasne. Niemcy w lidze stracili 7 goli z czego 1 gol stracony na wyjeździe a 6 u siebie. Barcelona która wiadomo jak gra i ile potrafi ma straconych 20 bramek więcej ! Szwaby są w fenomenalnej formie, ale myślałem, że u siebie Arsenal przynajmniej o remis powalczy, jednak bez złudzeń. Wenger od lat nie wzmacnia obrony i ciągle chybia ze strzałami, obecnie nie ma żadnego dobrego gościa w defensywie, żadnego a ostatni który coś potrafił wylądował w Barcelonie.

Mimo iż jakiś czas temu toczyliśmy rozmowę o Premiership i La Lidze po tej rundzie może być po jednej drużynie tylko z obu tych lig. Manchester z dobrym bilansem przed meczem z Realem w dodatku na własnym terenie. Barcelona powinna bez problemu poradzić sobie z Milanem zaś Malaga dziś zaprezentowała.. w sumie nic nie zaprezentowała bo zostali totalnie zdeklasowani przez FC Porto. Hiszpanie oddali 1 strzał w meczu... A Valencia dostała u siebie 1:2 od PSG chociaż bramka w 90' daje im jeszcze nadzieje, szczególnie, że Francuzi będą grać bez Ibry.

Zobaczymy jak się to wszystko potoczy, na razie Barcelona, Real, Manchester,Bayern i Borussia wyglądają najlepiej z całego towarzystwa.
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Arsenal bardzo marnie, to chyba ostatni sezon Wengera. Bayern grał bardzo solidnie, szeroka kadra. Jak dla mnie faworyt tej edycji LM.
                            A Wojtuś to niech się ogarnie chociaż z taką defensywą w drużynie to chyba nikt nie chciałby grać.
                            To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• To zapewne ostatni sezon Wengera jak każdy po 2004
                              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Bramki z wtorkowej LM, jakby ktoś nie widział.

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga...trzow/10150358

Komentarz

Pracuję...
                                X