Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po pierwszej połowie, widać że to będzie wybitny dwumecz. Real przewaga, ale MU dobrze wykorzystuje słabość Realu, jaką są rzuty rożne. No i niepewny Lopez- brak Ikera będzie bardzo odczuwalny. Bramka Ronaldo świetna, chyba się obrońcy nie spodziewali, że tak wysoko zdoła wyskoczyć.

Szkoda, że państwo tego nie widzą, mógłby rzec Szpak

I jeszcze co do Ozila- nie ma chyba drugiego piłkarza z taką kontrolą piłki. Genialny zawodnik
    Ostatnio edytowany przez Fatman; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      Ogląda ktoś tam Dortmund? Lewandowski nawet bramka.
      Ja oglądam. Bramka fartowna bo za pierwszym razem nie trafił w piłkę i okazało się, że tym niespodziewanym zagraniem zwiódł jednocześnie dwóch obrońców i miał czystą sytuację
      Ogólnie Dortmund przeważa ale Szachtar poza bramką miał jeszcze jedną czystą sytuację przed przerwą, BVB za to poprzeczkę na początku meczu.

Komentarz

• Szału w tym meczu to nie ma, bo Manchester prezentuje się niewiele lepiej niż zespół z dołu tabeli tej podobno tak słabej La Ligi. Panika w obronie, próby jakieś kontry i te rzuty rożne po których Real już w tym sezonie tyle bramek natracił. Chociaż jak przetrzymają jeszcze z 15 minut, a Real tak jak w meczach z Barceloną w końcówce spuchnie fizycznie to jeszcze różnie może być.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• http://realtvsport.com/channel.php

mi to śmiga nieźle, sam mecz - mega mega jak na razie
          Borussia na wyciszeniu na TV więc o golu Lewandinho dowiedziałem się w przerwie... ;P

E: Ozil - oj taaak, co za typ.. :O

E2: Antares - szał to jest w Twoim podpisie....
          Ostatnio edytowany przez Ćwirek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta

I jeszcze co do Ozila- nie ma chyba drugiego piłkarza z taką kontrolą piłki. Genialny zawodnik
            Iniesta

a mecz pokazuje obecną mocarność ligi angielskiej. Man Utd jest cienki jak sik węża. Lider ligi gra kaszanę w starciu z 3 zespołem z Hiszpanii.

w tej chwili liga angielska nie umywa się do ligi hiszpańskiej.

Komentarz

• Ale to Van Persie spierdolił
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                Iniesta

a mecz pokazuje obecną mocarność ligi angielskiej. Man Utd jest cienki jak sik węża. Lider ligi gra kaszanę w starciu z 3 zespołem z Hiszpanii.

w tej chwili liga angielska nie umywa się do ligi hiszpańskiej.

Zobaczymy kto awansuje
                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• jestem w tym dwumeczu za Man Utd, ale patrząc na samą grę, to Real piłkarsko jest po prostu lepszy.

Komentarz

• Ten De Gea rzeczywiście się wyrobił. Patrząc na jego początki w United, a na to jak broni dzisiaj to niebo, a ziemia. Tylko, żeby jak Hart w końcówce jakieś szmaty nie wpuścił.
                    Ostatnio edytowany przez Antares; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                      Ten De Gea rzeczywiście się wyrobił. Patrząc na jego początki w United, a na to jak broni dzisiaj to niebo, a ziemia.
                      Mimo wszystko w mojej ocenie jest strasznie niepewny i w każdej chwili jakiś błąd może mu się przydarzyć, a jego gra na przedpolu...
                      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Doliczył 3 minuty i w 2 skończył w momencie gdy United miało rożny? Pojebało go czy do łazienki się śpieszy?

Komentarz

• Kurczę, ten róg, którego nie było, to był ten, z którego chciałem drugiego gola . Ale tak poza tym sędziowanie bardzo dobre.

Zajebisty mecz - ledwo zaczęła się druga połowa, patrzę, a tu już 70 minuta
                          Tzw. optyczną przewagę miał Real, bo grał u siebie, na Old Trafford będzie to całkiem inaczej wyglądać - raz, że Real znacznie lepiej gra u siebie, dwa, że angielskie kluby w pucharach też znacznie lepiej grają u siebie
                          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Bardzo dobry wynik dla MU. Pomimo, że "Real wyglądał lepiej" to nie zyskał jakiejkolwiek przewagi grając u siebie. Oby ich powieźli na Old Trafford
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                              Ale tak poza tym sędziowanie bardzo dobre.
                              czerwo po faulu na Welbecku powinno być, ale przecież sędziowie pomagają United

bramkowy remis na wyjeździe to zawsze dobry wynik

Komentarz

• Rewelacyjny mecz. Manchester bardzo przeciętnie się prezentował; niektóre zespoły z PD są w stanie lepiej pograć na Santiago Bernabeu, no ale wiadomo: to Liga Mistrzów, pierwszy mecz etc.

Chwalmy wynalazcę PIP w telewizorach, bo dzięki temu udało mi się obejrzeć 2 bardzo dobre mecze na raz.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Pracuję...
                                X