Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    Tak. Od wiosny Liga Mistrzów, Liga Europejska i liga włoska ma być pokazywana w C+, w ramach przygotowywanej właśnie wspólnej oferty NC+. Jest jeden ogromny minus: eksperci z N-ki pokroju Jagody czy Ryczela zaczną komentować również ligi należące obecnie do C+.
    Wiadomo jak z kosztami? Czy uruchomią jakiś nowy kanał sportowy?
    SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Na razie tylko dla abonentów Cyfry ma być wszystko, wszelkie pakiety na poczatku przyszłego roku jakoś.
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• No to pozamiatają na rynku, jeśli chodzi o piłkę.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Jest to jakiś plus, jak ktoś chce oglądać piłkę kopaną to będzie miał wszystko bo chwilami już człowieka cholera brała jak chciał liga polską, hiszpańska czy angielską to nie miał LM. Jestem ciekaw jakie ceny pakietów będą po połączeniu. No i oby nie cudowali , że najciekawsze mecze LM będa w kanałach premium.
          SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Taka oferta w Canalu to zacna sprawa ciekawe jak to wyjdzie cenowo...
            "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Ja jestem ciekaw co z tymi, którzy mają wykupione pakiety C+. Mam kablówkę w UPC i mam wykupiony pakiet Canal + i jak ma funkcjonować niby to nC+ od wiosny na moim pakiecie.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                Jest jeden ogromny minus: eksperci z N-ki pokroju Jagody czy Ryczela zaczną komentować również ligi należące obecnie do C+.
                Jesteś pewien? Jakoś tego nie widzę...a już zwłaszcza Jagody i Salaka. Wydaje mi się, że C+ ma tutaj więcej do powiedzenia i jeśli rozszerzą redakcję sportową, to o kilku starannie dobranych i pasujących do image stacji ludzi.

Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                Ja jestem ciekaw co z tymi, którzy mają wykupione pakiety C+. Mam kablówkę w UPC i mam wykupiony pakiet Canal + i jak ma funkcjonować niby to nC+ od wiosny na moim pakiecie.
                Ja mam nadzieję, że w do cyfry to dorzucą, bo jak nie to trzeba będzie pokombinować. Najgorsza opcja to faktycznie jakieś kanały premium dodatkowo płatne.
                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                  Ja jestem ciekaw co z tymi, którzy mają wykupione pakiety C+. Mam kablówkę w UPC i mam wykupiony pakiet Canal + i jak ma funkcjonować niby to nC+ od wiosny na moim pakiecie.
                  Z kablówkami nie jestem pewien, ale antenowcy na 99% będą mieli nowe oferty pakietowe, stare nie zostają, więc zmiana regulaminu i nowy cennik.

Zamieszczone przez padre Zobacz posta
                  Jesteś pewien? Jakoś tego nie widzę...a już zwłaszcza Jagody i Salaka. Wydaje mi się, że C+ ma tutaj więcej do powiedzenia i jeśli rozszerzą redakcję sportową, to o kilku starannie dobranych i pasujących do image stacji ludzi.
                  Wiem, że część przechodzi. Co do nazwisk to czysty strzał - zresztą kto to by nie był, w N-ce nie ma dobrych komentatorów.
                  Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Real - United

Wracaja chyba czasy gdy Real odpada w 1/8.

No chyba, ze ich Mou do tego czasu ogarnie, bo jezeli beda grac jak do tej pory to nie widze ich w meczu z Unted.

Celtic - Juventus. Opłacało sie grać o 1sze miejsce w grupie
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Real United to będzie ciekawy mecz
                      Tak jak napisal nevermind, czyzby powrot do tradycyji, oby.

W tv pewnie i tak puszcza Barcelone, nawet jesli mecze beda ze soba kolidowac.

Oczywiscie BVB rowniez zobaczymy bo przeciez nie ma innej opcji
                      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• A to wyniki wczorajszego "probnego" losowania Ligi Mistrzów

http://redlondon.net/2012/12/19/pict...ehearsal-draw/

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
                        Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Ogólnie losowanie interesujące, MU-Real, BVB-Szachtar ( nie podzielam zachwytu kibiców BVB, bo na Ukrainie wcale tak łatwo i przyjemnie nie będzie). Arsenal-Bayern tu raczej FCB pojedzie po Wengerze i jego dzieciakach.
                          Dalej: Porto, Schalke, Barca, MU, Valencia, Schachtar Bayern, Juve!
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Cztery zestawy bardzo ciekawe:

Arsenal - Bayern
                            Szachtar - Borussia
                            Milan - Barcelona
                            Real - Manchester

Tu powinno się dziać dużo również wydaje mi się, że Borussia może mieć ciężko z Szachtarem. No i Real - MU - powrót do klasyka.
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jestem w stanie zrozumieć zmęczenie tym ciągłym pisaniem o Borussii w mediach w kontekście polskich zawodników w tym klubie, ale czy żałujecie czasu poświęconego na obejrzenie choć jednego meczu tej drużyny, który w obecnej edycji rozgrywek transmitowała TVP? Jak na moje, wszystkie trzy stały na bardzo wysokim poziomie i, czy to się komuś podoba, czy nie, Dortmund grał w nich tak przyjemnie dla oka, jak chyba żadna inna drużyna w ostatnich latach.

Pojawił się terminarz. Niestety mecze Realu z Manchesterem United i Szachtara z Borussią są tego samego dnia. Szkoda, bo obydwa pojedynki chętnie bym obejrzał.

źródło: http://www.uefa.com/uefachampionslea...348/index.html

Komentarz

• Panowie Porto-Malaga to też może być bardzo ciekawy mecz.Kolejny portugalsko-hiszpański pojedynek.
                                Nie wspominając o hitach: Real-MU, Milan-Barca. ;p

Komentarz

Pracuję...
                                X