Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Cinkowski Zobacz posta
    Bo trącił piłkę i delikatnie zmienił kierunek jej lotu.
    .
    Delikatna opcierka, która nie miałą znaczenia, na pozniejszy lot pilki.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A ja właśnie nie widziałem samej oBcierki, tylko zmieniony lot piłki
      My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!

Komentarz

• Ja również, co więcej- nie wiem, czy nie miało to dotknięcie decydującego wpływu, na to że był gol.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Moim zdaniem miał.

Primo - Lewandowski dotknął piłki i na pewno zmieniła ona lekko tor (nie wiem na ile, nie mi to oceniać)
          Secundo - wpływ ustawienia się Lewandowskiego na strzelenie tej bramki jest nie do przecenienia i gdyby dotknął piłkę chociażby piętą to bez dwóch zdań gola zaliczylibyśmy jemu

Mordka się śmieje, gdy widzi się Polaków, którzy ogrywają jedną z dwóch najlepszych drużyn świata. Mimo uprzedzeń do nich jestem pod wrażeniem tego jaki poziom prezentują. Pomyśleć gdzie by oni byli jakby zostali w kraju...

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Moim zdaniem miał.

Primo - Lewandowski dotknął piłki i na pewno zmieniła ona lekko tor (nie wiem na ile, nie mi to oceniać)
            Secundo - wpływ ustawienia się Lewandowskiego na strzelenie tej bramki jest nie do przecenienia i gdyby dotknął piłkę chociażby piętą to bez dwóch zdań gola zaliczylibyśmy jemu

Mordka się śmieje, gdy widzi się Polaków, którzy ogrywają jedną z dwóch najlepszych drużyn świata. Mimo uprzedzeń do nich jestem pod wrażeniem tego jaki poziom prezentują. Pomyśleć gdzie by oni byli jakby zostali w kraju...
            przypomina mi się Jacek Krzynówek szalejący w Leverkusen przed 8-9 laty

też zapakował Realowi bramkę w LM

Komentarz

• o dokładnie Jacuś strzelał Realowi zanim to było takie fajne i mainstreamowe
              "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Zanim?
                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                ------------------------
                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                  Pomyśleć gdzie by oni byli jakby zostali w kraju...
                  Tylko, że cała trójka przed wyjazdem za granicę coś w Polsce osiągnęła (Piszczek ogrywał się w Lubienie na wypożyczeniu z Herthy). Pokazali, że coś umieją, a teraz mamy ciśnienie na transferowanie młodych zawodników "na zachód" jak dwa razy kopną prosto piłkę i wyjdą ze tego trzy gole.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Potem kończy się jak z Klichem.
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                      Piszczek bardzo blisko dwóch asyst dzisiaj, choć z drugiej bramka dla Realu poszła jakby z jego strony, więc nie można rozpatrywać jego występu w samych superlatywach.
                      Tylko, że Piszczek w tej akcji był na połowie przeciwnika bo Borusia przeprowadzała akcję. Stoperzy wraz defensywnymi pomocnikami w tym czasie powinni go asekurować więc to ich obciąża ta bramka najbardziej. Moim zdaniem Piszczek zagrał jeden z lepszych meczów jaki widziałem o czym świadczy fakt,że Kryśka nie pograła sobie wczoraj (zwłaszcza w 2 połowie)!!!
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pilka nie zmienila toru lotu w znaczacy sposob. Takich "obcierek" sie nie bierze w ogole pod owage wiec spokojnie
                        Ladny mecz mimo ze Real denerwowal mnie tymi balonami pod koniec spotkania. Jak juz widzialem te wrzutki Ramosa to bylem na 100% przekonany ze juz jest po meczu.
                        Piszczek takie ma zadania, leci do przodu a defensywni go asekuruja, tutaj chyba Bender nie zdazyl i padla bramka.
                        Lewy fajnie sie zastawial z pilka i kilka razy przestawil obrone krolewskich, dobry mecz w jego wykonaniu.
                        To samo Piszczek, w drugiej polowie Ronaldo malo widoczny.
                        Strasznie duzo niedokladnych podan i strat ze strony BVB. To nie byl dzien Realu, bo gdyby w optymalnej formie byli, to takie bledy skonczylby sie dla BVB strata 2-3 bramek.
                        Ciekawa ta grupa Nie lubie Mou, ale mial racje mowiac, ze niektore grupy w porownaniu z ta w ktorej graja sa smieszne.
                        Do tego beznadziejny mecz MC. Zobaczylem go dzisiaj w nocy i zagrali totalna kaszanke. Mancini mial wymowna mine.
                        Fani BVB zbyt duzo optymizmu miec jednak nie powinni bo od nastepnego spotkania moze zaczac sie problem.
                        http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Najmocniejsza liga świata dała czadu w tej kolejce
                          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Piszczek klasa światowa. Szkoda, że Błaszczykowski nie grał bo też by się myślę pokazał z dobrej strony biorąc pod uwagę braki w defensywie Realu.

City jak w tym sezonie nie awansuje to naprawdę będzie ostry kwas. 4 mistrzów kraju w jeden grupie. Dortmund dużo silniejszy niż sezon temu i chyba będą grać w LM kosztem ligi. Chelsea też trafiła nie najlepiej, Juventus który gra jedną z najlepszych piłek w Europie oraz Szachtar który nie przegrał żadnego meczu w obecnym sezonie (podobnie zresztą jak Juve) no i grają naprawdę niesamowicie. Z Chelsea i Juventusem pokazali niesamowitą klasę, jestem zaskoczony ich świetną postawą.
                            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Sobiech w ostatniej sekundzie spotkania zdobył zwycięską bramkę dla Hannoveru w spotkaniu z Helsingborgiem.

Do niespodzianek można zaliczyć remis 1:1 Mariboru z Tottenhamem, a zapowiadało się nawet na zwycięstwo Słoweńców. Szkoda, że nie dowieźli tej jednobramkowej przewagi do końca. Popisał się też Videoton, który pokonał faworyzowane Basel 2:1.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                                Sobiech w ostatniej sekundzie spotkania zdobył zwycięską bramkę dla Hannoveru w spotkaniu z Helsingborgiem.
                                A to nie była przypadkiem asysta??
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X