Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To sie zaczną dyskusje/interpretacje co oznacza "przy ciele" (czy może "przy Cielo" ) i ile milimetrów/centymetrów przerwy jest dopuszczalne oraz ile widział sędzia.

E: Zorro byl szybszy
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
      Dlatego własnie jestem za tym, zeby reka była reką bez zbednego pierdolenia i dzielenia jej na reke umyslna i reke nieumyslną. Dotykasz piłke łapskiem = faul. I nie byłoby problemu.
      Od razu przypominają się czasy gry na podwórku. Ręka to ręka, a 3 korki = karny.
      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Na podwórku też była "nabita" albo "przy ciele"
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
          Wierzysz, że piłkarska mafia będzie karać tak surowo? Przecież czasem i oni mają interes do skręcenia. Wątpię, aby taki przepis coś zmienił poza polowaniem na ręce w polu karnym.

edit: literówka
          Dlatego napisałem, ze nigdy tego nie wprowadzą bo teraz moga sobie uwalac jak chca i kogo chcą, jezelis przyja ku temu okazja.
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Awanti:no good
            Louis Vuitton Sale Online

Komentarz

• Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Drugi jego gol w tym meczu nie gorszy, może łatwiejsza sytuacja, ale technicznie majstersztyk. Malaga zaskakuje niesamowicie. Oby jak najdłużej bo kolejna LM pod Real, Barcę, MU i Bayern będzie ciężka do oglądania.
                Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Ale przykurwił
                  Jesteśmy tacy, jacy chcemy być. Żyjemy właśnie w taki sposób w jaki chcemy żyć! Za Żelazną Bramą!

Komentarz

• Dokładnie, druga jego bramka także palce lizać. Ładne bramki strzelali również Benzema (z przewrotki) i Ronaldo w meczu Realu. Generalnie jak się tak wczoraj obejrzało te skróty, to porównując to z naszą kopaną, to jest to sławetny całkiem inny poziom, jak te grajki tam grają.

Komentarz

• tak z innej beczki - słyszeliście o tym?

Abonenci platformy n, którzy nie posiadają w swoich pakietach kanałów nPremium HD, mogą oglądać mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europejskiej UEFA po podłączeniu dekoderów do Internetu. Aby aktywować dostęp do LM i LE (bez dodatkowych opłat) na dany miesiąc, należy przyciskiem „domek” (znajdującym się w górnej części pilota) wejść do nPortalu, a następnie do Strefy Abonenta i poszerzyć ofertę wybierając „Liga Mistrzów UEFA”.

Komentarz

• Dortmund wygrywa z Realem. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego rozstrzygnięcia i wydawało mi się, że max, co podopieczni Kloppa mogą osiągnąć, to remis. Na plus na pewno zaskoczyli Polacy w barwach BVB. Obaj zagrali bardzo przyzwoicie, a Lewandowski pokazał po raz kolejny, że raczej bez problemów odnalazł by się w klubie ze ścisłego europejskiego topu. Varane i Pepe mieli z nim dziś mnóstwo problemów, niejednokrotnie zdarzało się, że przestawiał silniejszych i większych od siebie defensorów rywali.

Dziwić może postawa City, który po zeszłorocznej wpadce i odpadnięciu z Ligi Mistrzów już po fazie grupowej, znowu udowadnia, że z Mancinim na ławce, raczej nie powalczy o coś znaczącego w tych rozgrywkach.

W innych grupach może zastanawiać bardzo przeciętna postawa angielskich drużyn, z których, i to po wielkich problemach, wygrało jedynie United. Czyżby Premiership traciła status najlepszej ligi świata? Muszę przyznać, patrząc na to, co obecnie prezentują reprezentanci Bundesligi, że niedługo to o tych rozgrywkach będzie się mówić, jako o wzorcowych w świecie piłki.

Warto jeszcze odnotować kolejną kompromitację Milanu. To, co dzieje się z tym zespołem, to jakieś kompletne nieporozumienie. Taki klub na pewno nie zasługuje na regularnie przeżywane upokorzenia.

Komentarz

• Lewandowski przy golu Schmelzera bardziej zajety byl pokazywaniem, ze to on strzelil niz celebracja bramki swojej druzyny...
                          Przyznam tez, ze jak nie lubie Piszczka tak dzisiaj zagral jak profesor.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Piszczek bardzo blisko dwóch asyst dzisiaj, choć z drugiej bramka dla Realu poszła jakby z jego strony, więc nie można rozpatrywać jego występu w samych superlatywach. City jedną nogą za burtą rozgrywek, po ubiegłorocznej wpadce wydawało się, że w tym roku zawalczą o coś, jednak mecz w Madrycie zdecydowanie podciął im skrzydła.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Lewandowski przy golu Schmelzera bardziej zajety byl pokazywaniem, ze to on strzelil niz celebracja bramki swojej druzyny...
                              Przyznam tez, ze jak nie lubie Piszczka tak dzisiaj zagral jak profesor.
                              Bo trącił piłkę i delikatnie zmienił kierunek jej lotu.
                              Powtarzałem sobie tę bramkę wielokrotnie i wydaje mi się, że bez RL by nie wpadła (chyba że od słupka)
                              Piszczek jak profesor trzeba przyznać.
                              My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się!

Komentarz

• Mnie osobiście najbardziej zaskakuje Malaga. Przed rozpoczęciem tegorocznych rozgrywek sądziłem, ze w PD staną się średniakiem, a w LM powalczą co najwyżej o Ligę Europy. Tymczasem z kompletem zwycięstw zmierzają po awans z pierwszego miejsca.
                                W grupie E zapowiada się na to, że ktoś z dwójki Chelsea-Juventus będzie odpadnie w fazie grupowej, bo Szachtar gra bardzo dobrze, co wczoraj udowodnił w meczu z londyńczykami.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Pracuję...
                                X