Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    przynajmniej sie dowiedziałem od Szpakowskiego na czym zna sie Trzeciak - zna się na Barcelonie

I to podobno jak mało kto

Finał cóż, odbył się i tyle. Druzyny dzieliła dziś różnica klas to i emocji wielkich nie było.
    OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
      Mam podobnie. W II połowie więcej chyba siedziałem przed kompem niż przed tv.
      i wlasnie dlatego masz taki avatar a nie inny
      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
        przynajmniej sie dowiedziałem od Szpakowskiego na czym zna sie Trzeciak - zna się na Barcelonie

Na czym jeszcze, moze znac sie Trzeciak ???? jak nie na Barcy
        Ostatnio edytowany przez Zdzisiek; 12054.
        "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
        Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
        "
        Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bogoss Zobacz posta
          i wlasnie dlatego masz taki avatar a nie inny

Komentarz

• Nie był to jakiś wielki finał. Do klasy meczu Liverpool - Milan z 2005 roku wiele mu brakowało.

Dobrze że wygrała Barca. Messi pokazał tej miernocie Ronaldo, że nie dla psa kiełbasa. Lionel pokazał, że aby świetnie grać nie potrzebny jest litr żelu na włosach i samoopalacz na ryju.

Komentarz

• Również cieszę się, że do Barcelony pojechał puchar bo należało im się...
              W tym roku Ligę Misrzów ogladalem właściwie od ćwierćfinałów i te mecze na które trafiłem w pełni mnie usatysfakcjonowały... Trochę tylko żal jak pomyśli się, że jeszcze parę lat temu to Legia biła się jak równy z Angolami, Grekami i całą resztą Europy....

Nie ma to jak finał z TVP: 10 minuta i Barcelona prowadzi po strzale Etego do końca meczu miałem pompę z tego. Szpaku mistrz
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
                Messi pokazał tej miernocie Ronaldo, że nie dla psa kiełbasa. Lionel pokazał, że aby świetnie grać nie potrzebny jest litr żelu na włosach i samoopalacz na ryju.

Chłopaku, skąd w Tobie tyle agresji...??

Komentarz

• Zamieszczone przez MARCIN-PL Zobacz posta
                  Trochę tylko żal jak pomyśli się, że jeszcze parę lat temu to Legia biła się jak równy z Angolami, Grekami i całą resztą Europy....
                  Ojjj to już chyba będzie nie parę a parenaście lat
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Finał jak finał. Oglądałem od 60 minuty. Barca była lepsza o klasę od MU, no i Messi pokazał, że gejowaty z irokezem, lans, inspektor Gadget - Ronaldo, może mu buty czyścić.
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• link do fiesty w Barcelonie i na Camp Nou. Przywitanie mistrzów

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
                        ja mówiąc szczerze oglądam chyba 3 mecz LM w tej edycji. już mnie to po prostu nie jara, bo od zawsze niemal grają te same zespoły, a przede wszystkim, mecze tyhc samych drużyn puszcza tvp. ile można?
                        Ponoć Polsat kupil UEFE na przyszyły sezon - chyba 205 czy 250 meczów - gdzies czytałem. Jeśli tak to swietnie, mnóstwo nowych druzyn, meczów, stadionów, kibiców.
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez PLX Zobacz posta
                          Chłopaku, skąd w Tobie tyle agresji...??
                          Poprostu mi ten gość na nerwy działa

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=lSQtTSzqSJc to jest to

Właśnie dlatego Liga Mistrzów jest czymś więcej niż inne rozgrywki... jest wtedy troszke tej magii... Ciekawy jestem jakie to uczucie dla piłkarza stać w tunelu przed takim meczem...
                            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Tam piłkarze to już przywykli, dla tych dzieciaków to jest dopiero przeżycie

Komentarz

• Krótka ciekawostka statystyczna

Sezon 1996/1997

Borussia Dortmund- Widzew Łódź 2-1
                                Widzew Łódź - Borussia Dortmund 2-2

Finał: Borussia Dortmund- Juventus Turyn 3-1

Sezon 1998/1999

Manchester United- ŁKS Łódź 2-0
                                ŁKS Łódź- Manchester United 0-0

Finał: Manchester United - Bayern München 2-1

Sezon 2008/2009

FC Barcelona - Wisła Kraków 4-0