Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kiepscy powinni dostać zakaz na Mistrza tudzież w razie wygrania ligi powinni odstępować miejsce w eliminacjach innej drużynie... co to jest ?!
    Ps. My w Wrocławiu 4:0 zrobiliśmy więc lepsi jesteśmy od skandynawów
    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez Marecky Zobacz posta
      a nie przypadkiem "WKS Śląsk" ?
      Może i tak, już sam nie wiem.

Polska myśl szkoleniowa. Kiedy jakaś drużyna z Polskim trenerem coś wygrała ???

Nie żebym płakał jak Slask odpadnie, ale bierze mnie wku..wie jak widzę co byśmy mogli w Polsce gdyby nie ci na górze.

Komentarz

• Liga Mistrzów, Liga Mistrzów taki ... chvj. Byli już tacy zadufani. Powinni odpaść z Czarnogórcami, gdyby nie sędzia. Sprawiedliwość istnieje.
        SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
          Kiepscy powinni dostać zakaz na Mistrza tudzież w razie wygrania ligi powinni odstępować miejsce w eliminacjach innej drużynie... co to jest ?!
          Co ty za przeproszeniem pierd.olisz? Zdobyli mistrza zasłużenie, byli najlepsi z tej całej ligowej kopaniny i mają pełne prawo grać w tych eliminacjach.

A komentator był niezły ''trzeba walczyć, każdy gol się może liczyć'' i jeszcze na koniec porównanie, że Wisła też przegrała kiedyś trzema bramkami z Saragossą. Różnica polega na tym, że Krakowianie wówczas mieli wspaniałą jak na polskie warunki drużynę, Śląsk zaś składa się z zakompleksionych wsiurów. Problem polega na tym, że te wsiury są najlepsze w Polsce

Komentarz

• Zamieszczone przez Ja Zobacz posta
            Helsingborg przejedzie po Śląsku jak walec po zgniłym pomidorze.

Dawka żenady ze strony Ślaska dostarczona, można się było tego spodziewać. Sprawiedliwiej jednak by było, gdyby WKS odpadł już z Czarnogórcami. Tylko sporej dozie szczęścia zawdzięcza to, że będzie mógł jeszcze powalczyć o wejście do LE, chociaż zupełnie na to nie zasługuje.
            Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              Co ty za przeproszeniem pierd.olisz? Zdobyli mistrza zasłużenie, byli najlepsi z tej całej ligowej kopaniny i mają pełne prawo grać w tych eliminacjach.
              Uważam, że nasza liga ma to do siebie, że nie pokazuje najlepszej drużyny... W tak fatalnym stylu nikt jeszcze nie próbował się dostać do LM ... Akurat to co napisałem było celowo żałosne żeby pokazać to co pokazali kopacze Śląska
              Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Brawo Śląsk, nie słuchajcie tych pseudo dziennikarzy zagraliście świetny mecz
                Może wreszcie kibice Śląska zejdą na ziemię po tym meczu.
                "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  A tam najlepsi, nikt inny nie wygrał tylu spotkań na farcie co Śląsk. Poza tym prawda jest taka, że potencjał Śląsk ma o wiele mniejszy niż my. Pokazały to zeszłoroczne puchary, a szczególnie to jak na tle Rapidu wypadł Śląsk, a jak my, mecz we Wrocławiu(w Warszawie też mieli farta, 2 akcje i dwie bramy) i dzisiejszy mecz. To, że na koniec ubiegłego sezonu mieli więcej punktów to fart, a przede wszystkim nasze frajerstwo i bezradność przeciwko murarzom.

Komentarz

• A to dziś był jakiś mecz? Jaki wynik jeśli można?

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• ''Trójka do zera, powiózł Helsingborg frajera''!
                      Luke, ty tak serio?
                      Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• malinowe chciały poprostu rozstrzygnąć sprawę awansu w pierwszym meczu )
                        teraz mogą się skupić na lidze )))

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                          ''Trójka do zera, powiózł Helsingborg frajera''!
                          Luke, ty tak serio?
                          Poważnie, są igrzyska i z innych sportów tylko Legia mnie interesuje. Na resztę mam przez dwa tygodnie totalną wyjebkę.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Myślałem, że grają jutro. Wchodzę na livescora sprawdzić wyniki IO w piłeczkę, a tu taka bomba Przecież to jest kompromitacja, 0-3 u siebie.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZeMario Zobacz posta
                              To, że na koniec ubiegłego sezonu mieli więcej punktów to fart, a przede wszystkim nasze frajerstwo i bezradność przeciwko murarzom.
                              No właśnie ja bym bardziej za taki stan zrzucił winę na nasze frajerstwo. Po prostu nie można więcej czegoś takiego odwalić jak w poprzednim sezonie. I nie ma co zwalać na ich farta bo raczej go nie mieli jak Podbeskidzie na Ł3 po nas jechało jak po frajerach.

Komentarz

• Dno. Tak się kończy utrzymywanie amatorów na zawodowych kontraktach, co nie jest prztyczkiem w nos Śląska, tylko całej ligi, napakowanej sianem tak bardzo, że aż... z butów wyłazi.

Jedyny plus należy postawić przy kibicach Śląska i ten plus stanowi zarazem ogromny minus przy działaczach Legii Warszawa. To Śląsk pokazał piękną oprawę związaną z Powstaniem Warszawskim, a fani Legii zrobić tego nie mogli, ponieważ pomysł nie podobał się działaczom. Działacze Śląska nie dość, że się zgodzili, to jeszcze udostępnili oficjalne telebimy i zrobili to w czasie meczu w europejskich pucharach – zapewne narażając się na kary – a nie podczas towarzyskiej kopaniny. To dopiero dziwactwo – Legia, klub z Warszawy, którego członkowie walczyli w Powstaniu i który rósł na gruzach stolicy nie oddał hołdu bohaterom podczas sparingu, a zrobił to wrocławski Śląsk, nie zważając na konsekwencje, podczas walki o Ligę Mistrzów…

http://www.weszlo.com/news/11324-Jes...rdol_i_fajrant
                                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Pracuję...
                                X