Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez PabloMag Zobacz posta
    Już chciałem pisać, że Dinamo Zagrzeb poza LM, ale jak widać rzutem na taśmę 3:2 w końcówce. Musiały być emocje
    Sędzia kibicował Dinamo i pozwolił im grać tak długo, aż strzelą bramkę, która dawała awans. Bramka ta padła w 98 minucie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
      Bramka ta padła w 98 minucie.
      Przypomina się rok 2000 i mecz Polonia (oryginalna) - Wisła oraz gol Kiełbowicza na 2:1 w tejże samej minucie.

Po wczorajszych mękach w ataku (oby Gikiewicz był tam napadziorem nr 1 jak najdłużej ) Śląsk już chyba nie ma innego wyjścia, jak natychmiast zaklepać Gruzina, skoro u nas nie ma na niego aż takiego ciśnienia.
      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
        Muszę przyznać, że intryguje mnie Gikiewicz.

Gość ma tam chyba monopol na pierwszy skład, a nie posiada żadnych cech dobrego napastnika. Ok - dużo się cofa, nieśmiertelne zastawianie sie i "grę tyłem do bramki" ma, odegra z pierwszej do najbliższego ( ale tylko do tyłu oczywiście). Poza tym wielkie nic. Dryblingu zero, szybkość przeciętna, technika marna. Byłoby fajnie, gdyby chociaż miał jakiegoś tam nosa albo smykałkę do bramek, nawet wpychanych z metra. Ale nie ma. Źle się ustawia, piłka go nie szuka, nie dochodzi nawet do strzałów. Jeśli już gra w piłkę, to można by chociaż zrobić z niego przeciętnego defensywnego pomocnika.
        Voskamp i Diaz podpadli Lenczykowi, dlatego gra Gikiewicz, bo nikogo innego nie ma. Ale to problem Śląska.

Zamieszczone przez Mario
        Sędzia kibicował Dinamo i pozwolił im grać tak długo, aż strzelą bramkę, która dawała awans. Bramka ta padła w 98 minucie.
        Chyba było gorąco, jakies czerwone kartki sie posypały.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Voskamp i Diaz podpadli Lenczykowi
          A za co Voskamp podpadł? Diaz, z tego co pamiętam, skarżył się w gazetach na metody szkoleniowe trenera Śląska, ale o Holendrze nic nie słyszałem

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
            A za co Voskamp podpadł? Diaz, z tego co pamiętam, skarżył się w gazetach na metody szkoleniowe trenera Śląska, ale o Holendrze nic nie słyszałem
            Ponoć w holenderskiej prasie skarżył się o to samo.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• W rozmowie z magazynem "Voetbal International" Voskamp w ostrych słowach pożalił się na swoją sytuację w zespole z Dolnego Śląska. - Jeśli ma się złego trenera, a mój trener w Śląsku jest naprawdę bardzo zły, sytuacja jest trudna - mówił Voskamp. - Nasze treningi są bardzo dziwne. Obracamy się wokół i machamy nogą w powietrzu. Wtedy mówię mu ironicznie: bardzo dobrze, ale czy na pewno dzięki temu będę lepszym piłkarzem. Ale kim ja jestem? - dodał.
              Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Ciekawe ma metody szkoleniowe Co nie zmienia faktu, że skarżenie się prasie na trenera jest, delikatnie mówiąc, nie na miejscu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                  Chyba było gorąco, jakies czerwone kartki sie posypały.
                  Siedzący na ławce rezerwowych, Ivanov z Ludogorca nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego za co otrzymał dwie żółte kartki. Jedną po drugiej w 97 i 98 minucie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                    Dostały pajace kasę za danie dupy Lyonowi, to sobie odbili -_-

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                      Ponoć w holenderskiej prasie skarżył się o to samo.
                      To był źle przetłumaczony wywiad
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Przynajmniej Ruch naszej ligi nie kompromituje - Metalurg Skopje jest traktowany tak, jak powinna być traktowana drużyna typu Metalurg Skopje.

Komentarz

• Jest gdzieś mecz Leszka, czy znowu stream?

Komentarz

• Na TVP Info, ale... tylko w Wielkopolsce
                            Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
                            Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Komentarz

• I następna niespodzianka z Luksemburga się szykuje . Differdange prowadzi na wyjeździe 2-0 z belgijskim Gent :szok:

Komentarz

• Nie ma nic w TVP info
                                Jest tylko retransmisja w WTK (teren Poznania).
                                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Pracuję...
                                X