Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Liga mistrzow zostaje w nsport. Za to dwa mecze w tygodniu i skroty beda w otwartym polsacie. W sumie nie najgorzej, przynajmniej nie trzeba bedzie sluchac szpaka i innych Patyr, a dodatkowo dwa mecze w tygodniu w koncu bedzie mozna normalnie obejrzec.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Za to dwa mecze w tygodniu i skroty beda w otwartym polsacie.
      Jeden mecz w tygodniu, drugi to retransmisja zdaje się. Tragedii nie ma, ale wolałbym Polsat lub C+ z łapą na całości.

Komentarz

• A wiadomo kto będzie pokazywał Ligę Europejską ?

Gdyby Walter nie wyłożył kasy na LM to by mógł już zacząć wystawiać na allegro te zabaweczki do pokazywania HD na Nsporcie.

Komentarz

• Ogladam ten finał i oglądam, ale za ch... nie mogę dojśc komu powinienem kibicować? Niemcom czy komunistom?
          Może ten Lewandowski, ale w sumie to on mi wisi.

Edit: Plus dla niego za flagę.
          Ostatnio edytowany przez GregorAE; 4304.
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez majak Zobacz posta
            A wiadomo kto będzie pokazywał Ligę Europejską ?
            na dniach

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
              Ogladam ten finał i oglądam, ale za ch... nie mogę dojśc komu powinienem kibicować? Niemcom czy komunistom?
              Może ten Lewandowski, ale w sumie to on mi wisi.

Edit: Plus dla niego za flagę.
              Porównaj sobie urodę niemek i "komunistek". Uzyskasz odpowiedź komu kibicować

Nic tylko pogratulować Szachtiorowi

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
                Nic tylko pogratulować Szachtiorowi
                SzachtAr!! Szachtior to po kacapsku...

Komentarz

• W przekroju całego meczu Szachtar był deko lepszy..ogólnie mecz mógł się podobać..choć brakowało na pewno większej ofensywy..Szachtar jak wychodził na prowadzenie dwukrotnie to nie dążył do zdobycia kolejnego gola tylko bronił wyniku...Lewemu puchar się należał za zwieńczenie kariery..w końcu 30 mu stuknęło...ciekawe czy po meczu Turasy pocięły znowu kogoś kosami?

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    SzachtAr!! Szachtior to po kacapsku...
                    Jak należy wymawiać nazwę tego klubu, to była cała afera na Ukrainie.

Bardzo długo na herbie Donieckiego klubu, był napis "Szachtior", ale bodajże ukraińska federacja, wymusiła na klubie zmianę herbu na taki, na którym byłaby nazwa po ukraińsku. Ale kibice w Doniecku traktują nowy herb tak jak my trumnę ITI. Większość z nich uznaje za swój język rosyjski, i herb z napisem w tym języku uważają za jedyny prawdziwy.

Gdzieś w necie o tym czytałem.
                    Ostatnio edytowany przez ; 10945.

Komentarz

• Cieszy mnie to że TVP kończy swoją przygodę z pucharami, głos komentatora podczas finału brzmiał jak by wydobywał się ze schronu atomowego

Komentarz

• Spóźnili ponadto się na pierwszą część dogrywki przez reklamy.
                        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez AdiPRG Zobacz posta
                          Cieszy mnie to że TVP kończy swoją przygodę z pucharami, głos komentatora podczas finału brzmiał jak by wydobywał się ze schronu atomowego
                          A to wiadomo już w końcu kto od nowego sezonu ma P.UEFA czy jak to tam zwał?

Komentarz

• z tego co sie orientuje to TVP ma nadal wazna licencje na pokazywaie P.UEFA
                            Ostatnio edytowany przez Francais; 8987.
                            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Bogoss Zobacz posta
                              z tego co sie orietuje to TVP ma nadal wazna licencje na pokazywaie P.UEFA
                              Który już nie istnieje

Komentarz

• chodzi mi o te nowe cus,Liga Europejska czy jak to zwal.
                                Przetarg na prawo pokazywania pucharu Uefa byl ogloszony po tym dotyczacym LM wiec rozumiem ze nic sie nie zmienia i TVP zostaje przy pokazywaniu polskich druzyn+ final a ''N'' ma pakiet najciekawszysh spotkan.
                                Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

Pracuję...
                                X